Profil uživatele
Tupsybaby
Prodávající
fryšták
Registrace: 2.11.2009

 

!!! Prosím omluvte prodloužené čekací lhůty!!! Zřizuji pro Vás novou provozovnu a půjčovnu a trpím nedostatkem času!!! Vůbec neváhejte se s objednávkami připomínat!!!

 

 

 

Vítám Vás ve svém malém království, kde se věnuji především návrhům a výrobě oblečení pro malé slečny. 

Z mého velkého koníčku se stala milovaná práce a jsem strašně ráda, že za sebou vidím spokojené zákazníky.

Snažím se stále přicházet s novými návrhy a svou práci oživovat, i když času je tak žalostně málo...však to jistě každý zná...

Ráda uvítám Vaše vlastní nápady či požadavky na změny. Pokud na Vaši svatbu potřebujete něco trošku jiného než obsahuje má nabídka, neváhejte mě kontaktovat, pošlete třeba fotografii nebo odkaz a zkusíme spolu něco vymyslet.

Pokud si chcete objednat nějaký kousek a objevuje se Vám Vaše velikost či samotné zboží jako vyprodané, neváhejte mi napsat. Většinou se jedná pouze o moji nepozornost, kdy zboží nebo velikost zapomenu zase zařadit do nabídky.

Co se týče doby dodání, to u mě bývá občas velký oříšek, jelikož jsem někdy zahlcena prací, že téměř nestíhám, mívám zpoždění. Proto je vždy lepší, pokud spěcháte na šatičky kvůli svatbě či třeba narozeninám, vždycky mi napište do jakého termínu věcičky potřebujete a pokud je to v mých silách, pokusím se Vám vyhovět. Před Vánočními svátky doporučuji objednávat alespoň dva měsíce před Vánoci, jinak už málokdy na Vás zbyde místo. Pokud se nemůžete rozhodnout, napište mi a alespoň si zamluvte termín, abych s Vámi počítala.

 

Tak přeji hezké procházení malých modelů, a pokud se stanete jedním z mých zákazníků, doufám, že bude vše splněno  k Vaší maximální spokojenosti

                                 Klára

 

 

 

Obchodní podmínky

1) všeobecná ustanovení

Tyto všeobecné obchodní podmínky  jsou závazné pro obě smluvní strany- tedy jak stranu prodávajícího (tj. Klára Čuříková), tak stranu kupujícího( jenž uzavřel s prodávajícím prostřednictvím internetového obchodu kupní smlouvu)- blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího při uzavírání kupních smluv.

Tyto obchodní podmínky internetového prodeje zboží na zakázku prodávajícím stanoví dodací, cenové, platební a jiné podmínky, za nichž prodávající bude prodávat zboží ze své nabídky prostřednictvím internetového obchodu kupujícímu a za nichž bude kupující od prodávajícího zboží kupovat.

Podáním objednávky- učiněným kupujícím na příslušném formuláři prodávajícímu nebo písemnou domluvou ve Fler poště- kupující současně stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, že s nimi souhlasí a že přijímá závazky z těchto obchodních podmínek pro něj jako kupujícího vyplývající.

Objednání zboží a služeb

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v objednávce, tj kupní smlouvě. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje potvrzení objednávky prodávajícím.

Objednávka je potvrzena ze strany prodávajícího emailem a následně jsou zaslány platební podmínky. V případě nejasností v objednávce je upřesňována emailem či telefonicky.ˇ

Šaty jsou dodávány tak , jak je vidíte na fotografii, tedy včetně všitých spodnic pro držení tvaru. Nepatří k nim doplňky do vlasů, na ruku apod- ty je nutné objednat zvlášť.

Zrušení objednávky

Objednávku může kupující zrušit bez jakýchkoli sankcí do 72 hodin od elektronického potvrzení objednávky prodávajícím. V ostatních případech je prodávají oprávněn požadovat úhradu vzniklých nákladů ( storno poplatek).

Storno poplatek

Pokud zákazníkl požádá o storno objednávky po uplynutí 72 hodin od elektronického potvrzení objednávky prodávajícím, bude mu účtována smluvní pokuta ve výši 30% z celkové ceny objednaného zboží. Tato pokuta bude vymáhána výhradně na objednávajícím a případně vymáhána dle platných zákonu České republiky.

Ceny a platba

Ceny za zboží jsou platné v momentě odeslání objednávky a jsou již neměnné.

Platba probíhá třemi způsoby: 1) převodem na účet prodávajícího č.ú. 2900106694/2010, pod platným variabilním symbolem, který Vám bude zaslán elektronicky spolu s podmínkami k platbě.

2) dobírkou

3) hotově při osobním vyzvednutí zboží

Balné a poštovné

Zasílání zboží probíhá Českou poštou

1)Při platbě předem na účet

- menší kousky (čelenky, mikiny, čepice, šály, bavlněné sukýnky, topy a pod) - balíček do výšky 5cm 43Kč

- více kusů menších věcí (mikiny, čepice atd viz výše) - 65Kč

- slavnostní, družičkovské šaty - cenný balík 80Kč

- balík do ruky 110Kč ( doporučuji, pokud chcete mít jistotu, že šaty dorazí do určitého termínu)

2) dobírka - všechny ceny poštovného se zvýší o 38Kč, pouze u balíku do ruky se cena zvyšuje o 46Kč

Dodací lhůta:

Veškeré zboží je zhotovováno na míru dle Vámi zaslaných mír, proto je nutné počítat s delší dodací lhůtou, která se pohybuje mezi 2-6 týdny. Lze domluvit i termín jiný, ale je vždy nutné komunikovat elektronickou poštou či telefonicky a na možný termín se zeptat.

Vrácení zboží

Jelikož se jedná o zboží vyráběné na zákazku dle Vašich zaslaných mír a požadavků, není možné vrátit zboží bez udání důvodu do 14 dnů.

Reklamace a záruka

Prodávající odpovídá za to, že zboží bude ve shodě s kupní smlouvou a že bude bez vad. (malá barevná odlišnost není příčinou reklamace, jelikož barvy v internetovém prohlížečí můžou klamat). Pokud bude zboží v rozporu s kupní smlouvou máte právo požadovat jeho uvedení do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, tzn. požadovat jeho výměnu či opravu. Pokud není možné výměnu či opravu prověst má kupující právo na odstoupení od kupní smlouvy a nárokovat vrácení celé částky za zboží včetně poštovného.

Na veškeré zboží se vzathuje zákonná lhůta 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným používáním, na vady vzniklé nesprávným skladováním, nesprávným používáním, nesprávným ošetřováním či čištěním. Reklamované zboží nesmí být použité ani znečištěné.

O reklamaci je nutné informovat prodávajícího emailem nebo doporučeným dopisem.

Zboží je nutné zaslat doporučenou poštou na adresu Klára Čuříková, Nová 426, 76316 Fryšták

Do Zásilky je nutné uvést důvody reklamace a Vaši adresu. Při uznání reklamace budou kupujícímu vráceny náklady na poštovné, které vynaložil při vracení zboží.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
571432
24.11.2016 Objednávky na Vánoce z časových důvodů již bohužel nepřijímám.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.