Domů Profil prodejce Tutta Natura
  • Prodejce od r. 2011
  • Praha, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 8
Aktivita: -
Registrace: 17.2.2011
Město: Praha
Stát: ČR

Tutta Natura

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Jsme malá dílna s rodinnou atmosférou. Naše hlavní značka je Tavor Praha, ale vlastníme i značky  Georgio Abitante,Dany Borghese, Leona Bambussi,Tutta Natura. Žádné nejsou dovážené z ciziny, jsou to naše značky, kterým jsme dali italské jméno. V překladu jsou to příjmení naší rodiny, kterou jsme takto chtěli poctít.

Specializujeme se na ruční výrobu a to výhradně a jenom z materiálů, které jsou velmi kvalitní. Používáme několik směsí (variant) přírodních látek:

  • 100% len – má drsnější povrch, ale díky tomu krásně masíruje pokožku
  • Len+ buret
  • Len+ bavlna
  • Len+ bambus – je přírodní viskóza, kterou velmi oceníme v letních měsících. Její nejdůležitější vlastností je chladivost, ale také dobře vsakuje vlhkost, mnohem více jak bavlna, vsakuje pach a zejména má dlouhou životnost, což oceníme obzvláště, pokud šatník neobměňujeme každý půlrok
  • 100% vlna
  • 100% hedvábí
  • 100% viskóza
  • Přírodní úplet 

Můžeme se zejména pyšnit tím, že každý kus je originál- nikdy u nás nenajdete dva naprosto identické výrobky. Každý výrobek prochází složitým procesem. Oděv ručně ušijeme, předsrážíme, ručně pomalujeme a nakonec vše kvalitně zažehlíme.

Naše materiály vydrží vysokou teplotu a nošením neztrácí tvar. Krásně se přizpůsobí,vytvarují a dokonale padnou na postavu.

Používáme také velmi kvalitní barvivo, čím více ho budete žehlit, tím lépe vám bude držet. Nezapomínáme ani na kvalitní přírodní nitě, kterými šijeme.

Každý výrobek po celý jeho proces výroby zkoušíme sami na sobě, aby vše bylo perfektní. Snažíme se vymyslet nadčasové tvary, aby se nestalo, že vám náš kus oblečení vyjde z módy.

Naše výrobky můžete nosit jak do práce tak do společnosti, nejsou šité jen pro určitou příležitost. Jsou pohodlné a velice praktické.

 

 

Licence Creative Commons

Děkuji


Barvy na obrazovce se mohou lišit od skutenčosti,

 záleží na nastavení Vašeho monitoru.

Způsob dopravy
Doporučenou zásilkou do 3 pracovních dnů od připsání na účet. Pokud se vyskytujete v Praze, lze odebrat osobně na naší adrese . Zboží bude zabaleno tak, aby se nepoškodilo (obálka z přírodního papíru nebo krabice - dle velikosti).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Tutta Natura

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--