Profil uživatele
tvle
Prodávající
Kralupy nad Vltavou
Registrace: 4.3.2013

Jsem umělecký grafik původem z Indonésie, nyní již několik let žiju v České republice. V Indonésii jsem se kromě volné tvorby a ilustrace věnoval také navrhování designů a výrobě triček, spodního prádla, tašek a plakátů.

Značku TVLE jsem založil na konci roku 2012. Název vznikl ze slovního spojení, které často slýchám ve svém každodenním životě v Čechách. Spojení, které není jen slovním vyjádřením hněvu a vypjatých emocí, ale také se používá jako přátelské oslovení mezi mladými i staršími lidmi. Výraz TVLE je tak pro mnoho lidí součástí vlastní identity a komunikačního stylu.

Pro mě samotného nemá spojení TVLE negativní význam, nevnímám ho jako vyjádření hněvu nebo nenávisti vůči něčemu či někomu jinému. Toto slovo je pro mě jednodušše cool a fun.

Značka TVLE je určena všem těm, kdo oceňují kreativitu. Jako červená nit prochází mou tvorbou duch pop artu a kustom kulture, který mísím s duchem svobody, přátelství a rovnosti.

SOONER OR LATER YOU´LL BE TVLE!

Don Kokoska

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
329932
23.11.2014 Bohužel upoutávky na trička TVLE byly administrátory Fléru staženy z našeho obchodu, ale již brzy se můžete těšit na první sérii dětských triček s designem ES MATA.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím