Domů Profil prodejce tvle
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Kralupy nad Vltavou, ČR
  • 84 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (18) 100%
Nadšenci: 75
Aktivita: aktivní
Prodáno: 84
Registrace: 4.3.2013
Město: Kralupy nad Vltavou
Stát: ČR

tvle

/ Prodávající
Novinky
329932
23.11.2014 Bohužel upoutávky na trička TVLE byly administrátory Fléru staženy z našeho obchodu, ale již brzy se můžete těšit na první sérii dětských triček s designem ES MATA.

Jsem umělecký grafik původem z Indonésie, nyní již několik let žiju v České republice. V Indonésii jsem se kromě volné tvorby a ilustrace věnoval také navrhování designů a výrobě triček, spodního prádla, tašek a plakátů.

Značku TVLE jsem založil na konci roku 2012. Název vznikl ze slovního spojení, které často slýchám ve svém každodenním životě v Čechách. Spojení, které není jen slovním vyjádřením hněvu a vypjatých emocí, ale také se používá jako přátelské oslovení mezi mladými i staršími lidmi. Výraz TVLE je tak pro mnoho lidí součástí vlastní identity a komunikačního stylu.

Pro mě samotného nemá spojení TVLE negativní význam, nevnímám ho jako vyjádření hněvu nebo nenávisti vůči něčemu či někomu jinému. Toto slovo je pro mě jednodušše cool a fun.

Značka TVLE je určena všem těm, kdo oceňují kreativitu. Jako červená nit prochází mou tvorbou duch pop artu a kustom kulture, který mísím s duchem svobody, přátelství a rovnosti.

SOONER OR LATER YOU´LL BE TVLE!

Don Kokoska

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od tvle

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--