Menu
--
Domů Profil prodejce tvopradost
  • aktivní prodejce od r. 2019
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Všemina, ČR
  • 14 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (42) 100%
Nadšenci: 39
Aktivita: aktivní
Prodáno: 14
Registrace: 13.2.2019
Město: Všemina
Stát: ČR

tvopradost

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den,

vítám Vás v mém obchůdku, jsem ráda, že jste přišli kouknout na mnou nabízené výtvorky, potěší mne, když se Vám budou líbit.

Proč "tvopradost"?

Tvorba pro radost, tvoření pro radost... tvoření-práce-radost... prostě tvoření je práce pro radost :-)

Malovala a kreslila jsem moc ráda už od dětství. Postupně v mých námětech začali převažovat koně a jejich kresby tužkou, stejně jako se stáje postupně staly nejčastějším místem mého výskytu.

Na gymnáziu jsme měli na výtvarnou výchovu skvělou paní učitelku, s ní jsem si vyzkoušela téměř všechny techniky kresby a malby, i keramiku, navštěvovali jsme výstavy a galerie. Nevyzkoušela jsem (zatím?) jen grafiku a sochařinu.

Pak přišlo první dítě, a postupně po cca deseti letech následovaly další tři. Ve volných chvilkách jsem zkoušela tvořit šperky a drobné dekorace. Také jsem se před dvaceti lety pustila do fotografování digitální zrcadlovkou, a mám na svědomí několik drobných i velkých infopanelů k chráněným územím. K malování a kreslení jsem se začala vracet až téměř ve čtyřiceti letech. Zároveň se pomaličku pouštím do renovací starého a retro nábytku a dřevěných hraček.

Bydlíme kousek od lesa a pastvin, ve staré valašské dřevěnici téměř na prahu Beskyd, s několika zvířátky a zahradou se stromy, keři, růžemi. K Valašsku, roubenkám, starému nábytku a ostatnímu letitému vybavení domu mám srdečný vztah, potřebuji je mít kolem sebe, potřebuji mít v životě útulno a domácky :-)

Způsob dopravy
Vyhrazuji si možnost upravit výši poštovného, např. při odběru více kusů zboží, větší hmotnosti nebo rozměru zboží atd. Zboží zasílám prostřednictvím Zásilkovny (do 4 kg a součtu tří rozměrů zásilky 120 cm) 70,-Kč a České pošty (doporučené psaní do 2 kg, balíkovna do 5 kg) 70,-Kč. Dle druhu zboží balím zásilky pečlivě do obálky, vyztužené obálky, bublinkové fólie, lepenkové krabice atd. Osobní předání je možné po domluvě v obcích Zlín - Slušovice - Vsetín a jejich okolí.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od tvopradost

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím