Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 2.4.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
TVOŘÍME Z PŘÍRODY
Prodávající
Havlíčkův Brod
Registrace: 1.1.2018

„Tvoříme z Přírody“ je má vášeň k tvoření něčeho krásného a originálního z naší přírody. Protože se často pohybuji díky své práci i koníčku v přírodě, nechávám se inspirovat a snažím se využít všechny použitelné přírodní materiály, rozhodla jsem se s vámi o ně podělit.

Specializuji se na výrobu stavebnic nejen pro dospělé, které poskytují zábavu pro celou rodinu. Stavebnice jsou řazené dle úrovně vaší zručnosti. Každé balení obsahuje jednotlivé díly pro stavbu finálního výrobku a podrobný návod. Jsou koncipovány tak, aby jste při výrobě nepotřebovali žádné speciální nářadí.

Dále zde naleznete nejen komponenty pro vaše kreativní tvoření, ale i potřeby např. pro floristy, designéry a také rekvizity pro fotografy.

Mám pro Vás také připravené hotové dekorace podle ročního období a pro různé slavnostní příležitosti jako jsou svatby, křty, narozeniny a jiné. Samozřejmostí je možnost zhotovení dekorace přímo podle Vašich představ. Dále budu postupně přidávat různé zajímavé přírodní doplňky do Vaší domácnosti a do Vašich firem.

V nabídce také naleznete nářadí, spojovací materiál a další potřeby, které jistě oceníte při Vašem tvoření. Pokud na stránkách nenajdete, to co by jste potřebovali, budu ráda pokud mi napíšete,
co Vám zde chybí. Sortiment budu nadále rozšiřovat.

Způsob dopravy
Doprava: Česká pošta - doporučeně
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím