Profil uživatele
Tvořivý ráj
Prodávající
Lochovice
Registrace: 6.10.2010

PROVOZNÍ DOBA E-SHOPU:
Pondělí až pátek od 8.30 do 17.00. 

Milí zákazníci, vánoční čas pomalu ale jistě přichází. Díky velkému zájmu o naše produkty se prodlužuje expediční lhůta z 2-5 dnů na maximálně 8 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaše objednávky. 
Váš Tvořivý ráj.

Tvořivý ráj

Jsme obchod pro všechny kreativní lidi a děti, kteří rádi relaxují pomocí ručních prací. V našem sortimentu najdete výtvarné potřeby, látky, komponenty, korálky, ubrousky, dřevěné výřezy z topolové překližky.

Korálky

Korálky vám nabízíme v mnoha materiálových a barevných provedeních, stačí si jen vybrat. Nabízíme vám skleněné, dřevěné, plastové i kovové korálky, samozřejmostí jsou komponenty pro korálky. Zapojte svou fantazii a vytvořte s korálky nádhernou bižuterii.

Komponenty pro korálky a bižuterii.

V našem obsáhlém sortimentu naleznete veškerý materiál na výrobu bižuterie. Kromě korálků nabízíme také vlasce, přívěsky, řetízky, komponenty, jehly a nýty, a potřebné nářadí. Tvorba bižuterie je velmi kreativní činnost - z pouhých vlasců, korálků a s dalšími komponenty pro tvorbu bižuterie vytvoříte nádherné doplňky. S našimi produkty je tvorba bižuterie jedna radost.

Ať už si vyberete  korálky či další produkty, zaručujeme se za vaši spokojenost. A pokud jste v naší nabídce něco nenašli, neváhejte nás kontaktovat, uděláme, co bude v našich silách. Co nemáme, rádi pro vás objednáme!

 Dřevěné výřezy z topolové překližky

Nabízené dřěvěné výřezy, jsou z naší domácí dílny kde vznikají originální  vzory. Tyto výřezy jsou z topolové překližky o šířce 3mm. K dotvoření těchto výřezů můžete použít různé materiály v podobě papírů, ubrousků, textilu, pastelek, vodových i akrylových barev  a dalších, dle Vaší fantazie.

Můžete si tak sami vytvořit tématické vánoční, velikonoční, zimní, jarní, nebo celoroční dekorace do Vašeho bytu, či kanceláře. Práce s těmito výřezy je velmi příjemná a není nijak složitá, proto je vhodná i pro děti. Udělejte radost sobě, nebo někomu koho máte rádi a vytvořte si vlastní originální výrobek.

Vzhledem k tomu, že provozujeme i kamennou prodejnu, může se stát, že Vámi vybrané zboží bylo mezitím na prodejně vyprodáno. V tom případě Vás budeme obratem informovat o nové dodací lhůtě, nebo Vám nabídneme výměnu zboží za jiný podobný druh.Děkujeme za pochopenía budeme se snažit vždy vše vyřešit k vaší spokojenosti.

 

Způsob dopravy
PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTI: Česká pošta - doporučený dopis( poštovné bude upraveno při přijetí objednávky podle tarifu české pošty).Maximální velikost obálky 50x35cm, výška max. 5 cm. V případě, že se zboží nevejde do obálky bude zákazník informován o možnosti zaslání balíčku přepravní společností PPL - balíček do ruky zákazníka. JAK BUDE ZBOŽÍ ZABALENO: Českou poštu balíme do bublinkaté obálky a PPL do krabice. KAM ZASÍLÁME MIMO ČR: Zasíláme pouze na SLOVENSKO , do ostatních zemí EU nezasíláme.Na SLOVENSKO zasíláme přepravní společnosti GLS. PLATEBNÍ ÚDAJE: Platby přijímáme pouze bankovním převodem - platba předem na účet. DŮLEŽITÉ INFORMACE: Všechny informace k platbě Vám budou zaslány po přijetí objednávky. Vzhledem k tomu, že provozujeme taky kamennou prodejnu, může se stát, že Vámi vybrané zboží bylo mezitím na prodejně vyprodáno. V tom případě Vás budeme obratem informovat o nové dodací lhůtě, nebo Vám nabídneme výměnu zboží za jiný podobný druh. Tato konverzace proběhne před potvrzením objednávky o přijetí objednávky. Děkujeme za pochopení a budeme se snažit vždy vše vyřešit k vaší spokojenosti. Zboží odesíláme po připsání platby na náš účet v ten den nebo den poté.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.