Domů Profil prodejce twasty
  • Prodejce od r. 2012
  • Vyškov, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 100%
Aktivita: -
Registrace: 23.5.2012
Město: Vyškov
Stát: ČR

twasty

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den, 

ráda bych se představila, moje jméno je Tereza a k háčkování jsem se dostala na mateřské dovolené, začalo to ze zlosti a dospělo to k radosti a potěšení :)

Jak to bylo: objednala jsem pro syna k 1. Vánocům čepičku medvídek u jedné háčkařky a byla jsem asi trošku náročná v tom, jak má medvídkovská čepička vypadat, a paní vyrobila něco, za co jsem musela zaplatit a vůbec se mi to nelíbilo, no a tak jsem se vydala na nákupy, koupila si háček a vlnu v barvě a snažila se čepičku si opravit, no a když mi ta vlna zbyla, tak jsem se s ní učila co s ní vlastně dělat :D dnes Vám ráda uháčkuji jakékoliv Vaše háčkované přání :)

 

Info ke zboží:

Veškeré vystavené zboží jsem schopná vyrobit v různých barevných kombinacích, jsem omezená pouze barvičkami vlny, které se dají sehnat ;)

 

Info k dodání:

Jakmile se Vám něco zalíbí, kontaktujte mne interní poštou a domluvíme podrobnosti, koupím vlnu nebo přízi dle Vašeho přání a začnu s výrobou, která má různou délku, budu Vás průběžně informovat jak jsem na tom a poté obratem odesílám :)

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně českou poštou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od twasty

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--