Profil uživatele
Twins Life Blog
Pavla Homolová | prodávající
Praha
Registrace: 18.11.2017

Twins Life Blog - ze života jednovaječných dvojčat @pavlahomolova a @lenka.bartuskova. Sledujte nás také na https://www.instagram.com/twins_life_blog/@twins_life_blog #twinslifeblog a https://www.facebook.com/twinslifeblog/ 

Jak se dvě jednovaječná dvojčata rozhodla vyrábět ručně dělané šperky, s láskou, pečlivostí a z kvalitních materiálů za rozumnou cenu. YOLO.

Náramky vyrábíme na šňůrkách nejrůznějších typů a barev. Náramky s minerály navlékáme na kvalitní elastomer. Oblíbily jsme si nejrůznější doplňky ze stříbra a chirurgické oceli. Děláme všechno pro to, aby vám naše šperky dělaly radost po dlouhou dobu. Dáváme si záležet i na samotném balení šperků, aby bylo funkční pro přepravu a současně byla vaše radost po rozbalení co největší.

Téměř vždy jsou možné individuální úpravy: rozměry, volba materiálu, kombinace, barvy, případně doplnění přívěsky se znameními a písmeny.

Ceny šperků uvedené u fotek se vztahují ke konkrétnímu kusu. V případě personalizace - zvolení jiné velikosti, nebo jiného materiálu dle individuální volby, se mohou lišit.

Naše náramky jste mohli vidět take na webu a facebooku mammas.cz, kde jste si o ně mohli i zasoutěžit.

Způsob dopravy
Českou poštou doporučeně zabalené v obálce a bublinkové fólii. Na vyžádání je fakturu možné poslat s objednávkou, v opačném případě šetříme přírodu a posíláme elektronicky na e-mail. Pokud chcete fakturu poslat vytištěnou, napište nám to prosím k objednávce. Nejsme plátci DPH. U objednávek do zahraničí je cena závislá na velikosti a váze objednávky. Zboží vždy odesíláme co nejrychleji.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.