Profil uživatele
Twins Life Blog
Pavla Homolová | prodávající
Praha
Registrace: 18.11.2017

Twins Life Blog - ze života jednovaječných dvojčat Pavly a Lenky = Twins_life_blog.

Pavla a Lenka - Twins Life Blog

Jak se dvě jednovaječná dvojčata rozhodla vyrábět ručně dělané šperky, s láskou, pečlivostí a z kvalitních materiálů za rozumnou cenu. YOLO.

Náramky vyrábíme na šňůrkách nejrůznějších typů a barev. Náramky s minerály navlékáme na velmi kvalitní elastomer s dobrou pevností a trvanlivostí. Uzlíky lepíme a schováváme do korálků, nebo komponent, aby nerušily vzhled šperku. 

Oblíbily jsme si nejrůznější doplňky z chirurgické oceli a ze stříbra. Chirurgickou ocel používáme rovněž při tvorbě náhrdelníků a náušnic. V naší nabídce naleznete i prsteny.

Děláme všechno pro to, aby Vám naše šperky dělaly radost po dlouhou dobu. Dáváme si záležet i na samotném balení šperků, aby bylo funkční pro přepravu a současně byla Vaše radost po rozbalení co největší. Všechny objednávky balíme do dárkových ozdobných obálek s poděkováním. Vše pak za Vámi putuje v obálkách s bublinkovou fólií.

Pokud chcete šperky jako dárek, je možné se domluvit a na přání vytvořit a přiložit osobní vzkaz/přání.

Také ve svých obálkách můžete naleznout slevový kupón na další objednávku.

Téměř vždy jsou možné individuální úpravy: rozměry, volba materiálu, kombinace, barvy, případně doplnění přívěsky se znameními a písmeny. Každá maličkost je důležitá, aby Vám šperky perfektně padly a přinášely potěšení. Nemusíte se tedy lekat, pokud po Vás budeme chtít zaslat obvod zápěstí, abychom věděly na jak velké či malé ruce se budou šperky nosit. Určitě nás potěší, pokud rozměr zápěstí pošlete rovnou již s Vaší objednávkou.

Ceny šperků uvedené u fotek se vztahují ke konkrétnímu kusu. V případě personalizace - výroba náramků na míru, zvolení jiné velikosti, nebo jiného materiálu dle individuální volby, se mohou mírně lišit.
 
 
Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecné známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek a psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu.
 
Prodáváme stříbrné šperky a šperky se stříbrnými komponenty, proto jsme řádně registrovány u puncovního úřadu. Naše registrační číslo Ident je 14005. V současnosti užívané české puncovní a ryzostní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží:
Ryzostní a puncovní značky
 
S Puncovním úřadem jsme uzavřely dohodu o umožnění kontrolních nákupů při internetovém obchodování. Na základě této dohody jsme uvedeny na seznamu signatářů dohody, který PÚ zveřejňuje na svých webových stránkách. Spolu s tím můžeme zde zveřejnit logo puncovního úřadu s odkazem na seznam signatářů. 
 
Logo Puncovní úřad - signatáři

 

Aby náramky co nejlépe padly a dělaly Vám radost, ptáme se v rámci objednávky vždy raději na rozměry - obvod zápěstí, na kterém budou nošeny. Je vždy lepší, pokud rozměry známe a můžeme udělat náramky na míru. Pokud tedy máte možnost, změřte prosím obvod zápěstí před kloubem - tedy blíže k prstům než k lokti.

Korálkové náramky

Pokud obvod zápěstí změřit nemůžete, protože je náramek zamýšlen jako dárek, zkuste prosím změřit velikost podle již stávajícího náramku, nebo i např. hodinek. V takovém případě nám stačí případně změřit i jen jejich průměr - zapnutých.

Pokud by ani to nebylo možné, tak budeme rádi alespoň za přiblížení, zda bude náramek nošen na spíše silnější, či štíhlejší ruce, což je velmi obecné a subjektivní. Pro takové určení odhadem pak můžete změřit svou ruku a podle toho budete mít představu o kolik menší, či větší ruku má partner/partnerka.

Šňůrkové náramky - nastavitelné

U nastavitelných náramků na šňůrce, není změření velikosti tak stěžejní jako u korálkových. Díky nastavitelnosti je lze udělat v universální velikosti s relativně velkou rezervou. Ale i u šňůrkových náramků jsme vždy raději, pokud rozměry známe a můžeme je udělat na ten ideální rozměr. Také proto, aby např. korálky u zakončujících uzlíků byly v hezké pozici, nebo aby se dobře navlékaly přes ruku.

Pokud nemáte možnost změření, postačí nám alespoň přibližný odhad velikosti, na jak štíhlé, případně silnější ruce bude náramek nošen, k tomu Vám může pomoci velikostní tabulka.

Pro orientaci, běžně používané velikosti náramků jsou následující (v závorce obvod v centimetrech): dětská velikosti (je potřeba řešit individuálně, menší než 13 cm),  2XS (14 cm), XS (15 cm), S (16 cm), M (17 cm), L (18 cm), XL (19 cm), 2XL (20 cm), 3XL (21cm), 4XL (22 cm), větší vždy individuálně. Velikosti jsou totožné u pánské i dámské verze.

 

Orientační velikostní tabulka 

velikost* dětská 2XS XS S M L XL 2XL 3XL 4XL
 rozměr**  menší než 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

* Velikosti jsou totožné u pánské i dámské verze.

** Rozměr je udáván v centimetrech.

 

Odkaz na wikihow.com, jak měřit obvod zápěstí:

https://www.wikihow.com/Measure-Wrist-Size

My preferujeme měření mezi zápěstním kloubem a rukou (č.1 v odkazu). Ve výsledku je dobré měřit tam, kde chcete náramek nosit.

 

Děkujeme,


Pavla a Lenka, Twins Life Blog ❤

 

Kromě těchto náramkových šňůrek máme k dispozici i šňůrky macramové-silnější, které se hodí pro některé typy náramků a další šňůrky, které ještě nafotíme ať můžete snadněji vybírat. U 2mm pleteného saténového nylonu aktuálně připravujeme a rozšiřujeme barevnou paletu.

Výběr barevných šňůrek na šňůrkové náramky a náhrdelníky:

Šňůrky 1mm náramkový nylon: 

výběr barevných šňůrek

1) růžová babypink

2) starorůžová

3) lila

4) světle fialová

5) tmavě fialová

6) žlutá

7) zlatá

8) oranžová

9) vínová

10) červená

11) světle hnědá

12) hnědá

13) tmavě hnědá

14) černá

15) stříbrná/khaki/šedá

16) béžová

17) bílá

18) modrá babyblue

19) tyrkysová

20) modrá electric blue

21) královská modrá

22) olivová zelená

23) zelená 

24) hrášková zelená

25) smaragdová tmavě zelená

26) magenta 

 

Šňůrky 2mm pletený saténový nylon: (ty za pomlčkou budou, jsou na cestě)

- 30) stříbrná šedá;

31) Bílá

32) Béžová

33) Khaki

34) Zlatá

35) Tmavě zelená

36) Zelená

37) Vojenská zelená

38) Jablečná zelená

39) Fluorescentní zelená

40) Fluorescentní žlutá

41) Žlutá

42) Oranžovo žlutá

43) Oranžovo červená

44) Růžová – baby pink

45) Světle fialová

46) Fialová

47) Fialovo-červená

48) Růžovo-červená

49) Červená

50) Vínová červená

51) Burgundy

52) Světle modrá – baby blue

53) Nebesky modrá

54) Tyrkysově modrá

55) Modrá

56) Paví modrá

57) Tmavě modrá

58) Extra tmavě modrá – navy blue

59) Tmavě hnědá

60) Černá

61) Duhová

 

Jak byste měli pečovat o šperky, aby vydržely co nejdéle krásné:

 1. Šperky navlékejte jako poslední (vždy po obléknutí a nanesení kosmetiky) a naopak je svlékejte jako první.
 2. Životnost šperků zkracují parfémy, líčidla a laky na vlasy, stejně jako mycí, čistící a desinfekční prostředky.
 3. Šperky tedy nenoste při koupání, sprchování, mytí nádobí a podobných činnostech, při kterých šperk přichází do styku s vodou a chemií.
 4. Dočasně odloženou bižuterii, zvláště šňůrkové náramky, neponechávejte na přímém slunci.
 5. Není vhodné se šperky spát, nebo cvičit, protože by se jemné komponenty mohly zdeformovat, či přetrhnout.
 6. Rovněž je vhodné šperky odkládat při sportu, pot jim nesvědčí.
 7. Náramky a náhrdelníky je vhodné vždy ukládat na speciální stojánky, háčky, nebo je uložit do šperkovnice, kde budou chráněny proti všem vlivům světla, prachu a vlhkosti.
 8. Šperky s kombinací bižuterních prvků jsou určeny k příležitostnému nošení.
 9. Stříbrné šperky mohou přirozeně tmavnout, nejedná se o vadu. Takové šperky většinou lze znovu vyčistit a vyleštit.
 10. Pamatujte na to, že i šperky z chirurgické oceli se mohou poškrábat a poničit.
 11. Je třeba pamatovat na to, že používají-li šperky osoby nemocné, s velmi agresivním potem či osoby užívající některé léky, může dojít k narušení a změně vzhledu povrchu kovových dílů.
 12. K opotřebení a oděru rovněž může dojít při nošení společně s hodinkami a dalšími šperky.
 13. I přes dodržování výše uvedených doporučení mohou být na špercích časem patrné známky opotřebení, nejedná se o závadu. Pokud ale budete tato doporučení dodržovat, zachová se jejich původní vzhled dlouhou dobu.

 

V případě nejasností rády vše vyjasníme ❤

Způsob dopravy
Českou poštou doporučeně zabalené v obálce s bublinkovou fólií. Šperky jsou pak v další ozdobné obálce s poděkováním. Na vyžádání je fakturu možné poslat s objednávkou, v opačném případě se snažíme šetřit přírodu a posílat elektronicky na e-mail. Pokud chcete fakturu poslat vytištěnou, napište nám to prosím k objednávce. Nejsme plátci DPH. U objednávek do zahraničí je cena více závislá na velikosti a váze objednávky. Zboží vždy odesíláme co nejrychleji a zasíláme také odkaz ke sledování doručování zásilky.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky se řídí platnou legislativou České Republiky.

Nepoškozené zboží lze bez uvedení důvodu vrátit do 14 dnů zpět prodejci. V takovém případě Vám bude po obdržení zboží prodejcem částka v hodnotě ceny zboží (bez poštovného) vrácena zpět na Váš účet.

V případě vrácení zboží nám prosím tuto skutečnost oznamte prostřednictvím zprávy, sdělíme vám adresu k odeslání zásilky.

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
781818
24.1.2019 Jak víte, od 1.1.2019 jedeme opět v plné síle a vyrábíme pro Vás šperky. Vážíme si Vaší přízně, jste skvělí ❤
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím