Profil uživatele
Twins Life Blog
Pavla Homolová | prodávající
Praha
Registrace: 18.11.2017

Twins Life Blog - ze života jednovaječných dvojčat Pavly a Lenky = Twins_life_blog.

Pavla a Lenka - Twins Life Blog

Jak se dvě jednovaječná dvojčata rozhodla vyrábět ručně dělané šperky, s láskou, pečlivostí a z kvalitních materiálů za rozumnou cenu. YOLO.

Náramky vyrábíme na šňůrkách nejrůznějších typů a barev. Náramky s minerály navlékáme na kvalitní elastomer s dobrou pevností a trvanlivostí. Uzlíky lepíme a schováváme do korálků, nebo komponent, aby nerušily vzhled šperku.

Oblíbily jsme si nejrůznější doplňky ze stříbra a chirurgické oceli. Chirurgickou ocel a stříbro používáme rovněž při tvorbě náhrdelníků a náušnic. V naší nabídce naleznete i prsteny.

Děláme všechno pro to, aby Vám naše šperky dělaly radost po dlouhou dobu. Dáváme si záležet i na samotném balení šperků, aby bylo funkční pro přepravu a současně byla Vaše radost po rozbalení co největší. Všechny objednávky balíme do dárkových ozdobných obálek s poděkováním. Vše pak za Vámi putuje v obálkách s bublinkovou fólií.

Pokud chcete šperky jako dárek, je možné se domluvit a na přání vytvořit a přiložit osobní vzkaz/přání.

Také ve svých obálkách můžete naleznout slevový kupón na další objednávku.

Téměř vždy jsou možné individuální úpravy: rozměry, volba materiálu, kombinace, barvy, případně doplnění přívěsky se znameními a písmeny. Každá maličkost je důležitá, aby Vám šperky perfektně padly a přinášely potěšení. Nemusíte se tedy lekat, pokud po Vás budeme chtít zaslat obvod zápěstí, abychom věděly na jak velké či malé ruce se budou šperky nosit.

Ceny šperků uvedené u fotek se vztahují ke konkrétnímu kusu. V případě personalizace - výroba náramků na míru, zvolení jiné velikosti, nebo jiného materiálu dle individuální volby, se mohou mírně lišit.

Pokud je u zboží uvedeno, že se jedná o stříbro, skutečně se jedná o stříbro. Stříbrné komponenty kupujeme v ryzosti 925/1000, tedy sterlingové stříbro.

V případě nejasností rády vše vyjasníme ❤

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecné známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek a psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu.

Způsob dopravy
Českou poštou doporučeně zabalené v obálce s bublinkovou fólií. Šperky jsou pak v další ozdobné obálce s poděkováním. Na vyžádání je fakturu možné poslat s objednávkou, v opačném případě se snažíme šetřit přírodu a posílat elektronicky na e-mail. Pokud chcete fakturu poslat vytištěnou, napište nám to prosím k objednávce. Nejsme plátci DPH. U objednávek do zahraničí je cena více závislá na velikosti a váze objednávky. Zboží vždy odesíláme co nejrychleji a zasíláme také odkaz ke sledování doručování zásilky.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky se řídí platnou legislativou České Republiky.

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
717212
23.4.2018 Přidaly jsme novou kategorii pánských náramků, kterou budeme průběžně rozšiřovat. Ale nezapomeňte, že vytváříme šperky i na přání a na míru.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.