Domů Profil prodejce Twins Life Blog
Pavla Homolová
 • aktivní prodejce od r. 2017
  Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
 • Praha, ČR
 • 819 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (115) 100%
Nadšenci: 150
Aktivita: aktivní
Prodáno: 819
Registrace: 18.11.2017
Město: Praha
Stát: ČR

Twins Life Blog

/ Prodávající
Novinky
899748
6.9.2020 Vážení a milí, aktualizovaly jsme vzorník barev náramkových šňůrek 1mm. Věříme, že k vaší spokojenosti. Výběr je teď ze 40 odstínů. Krásný den, Pavla a Lenka

Twins Life Blog - ze života jednovaječných dvojčat Pavly a Lenky = Twins_life_blog.

Pavla a Lenka - Twins Life Blog

Jak se dvě jednovaječná dvojčata rozhodla vyrábět ručně dělané šperky, s láskou, pečlivostí a z kvalitních materiálů. YOLO.

Velmi oblíbené jsou naše MORSEOVKOVÉ NÁRAMKY ze stříbra Ag 925/1000, KARMA náramky všech tvarů, barev a velikostí ze stříbra Ag 925/1000, nebo chirurgické oceli, či hematitu, a vlastně všechny naše ŠŇŮRKOVÉ NÁRAMKY na 1mm šňůrce, ať již se znamením zvěrokruhu z chirurgické oceli, nekonečnem ze stříbra Ag 925/1000, nebo jinými libovolnými komponenty.

Náramky vyrábíme na šňůrkách nejrůznějších typů a barev. Náramky s minerály navlékáme na velmi kvalitní elastomer se skvělou pevností a trvanlivostí. Uzlíky lepíme a schováváme do korálků, nebo komponent, aby nerušily vzhled šperku. 

Oblíbily jsme si nejrůznější doplňky z chirurgické oceli a ze stříbra. Chirurgickou ocel používáme rovněž při tvorbě náhrdelníků a náušnic. V naší nabídce naleznete i prsteny.

Děláme všechno pro to, aby Vám naše šperky dělaly radost po dlouhou dobu. Dáváme si záležet i na samotném balení šperků, aby bylo funkční pro přepravu a současně byla Vaše radost po rozbalení co největší. Všechny objednávky balíme do dárkových ozdobných obálek s poděkováním

Pokud chcete šperky jako dárek, je možné se domluvit a na přání vytvořit a přiložit osobní vzkaz/přání.

Také ve svých obálkách můžete naleznout slevový kupón na další objednávku.

Téměř vždy jsou možné individuální úpravy: rozměry, volba materiálu, kombinace, barvy, případně doplnění přívěsky se znameními a písmeny. Každá maličkost je důležitá, aby Vám šperky perfektně padly a přinášely potěšení. Nemusíte se tedy lekat, pokud po Vás budeme chtít zaslat obvod zápěstí, abychom věděly na jak velké či malé ruce se budou šperky nosit. Určitě nás potěší, pokud rozměr zápěstí pošlete rovnou již s Vaší objednávkou.

Ceny šperků uvedené u fotek se vztahují ke konkrétnímu kusu. V případě personalizace - výroba náramků na míru, zvolení jiné velikosti, nebo jiného materiálu dle individuální volby, se mohou mírně lišit.
 
 
Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecné známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek a psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu.
 
Prodáváme stříbrné šperky a šperky se stříbrnými komponenty, proto jsme řádně registrovány u puncovního úřadu. Naše registrační číslo Ident je 14005. V současnosti užívané české puncovní a ryzostní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží:
Ryzostní a puncovní značky
 
S Puncovním úřadem jsme uzavřely dohodu o umožnění kontrolních nákupů při internetovém obchodování. Na základě této dohody jsme uvedeny na seznamu signatářů dohody, který PÚ zveřejňuje na svých webových stránkách. Spolu s tím můžeme zde zveřejnit logo puncovního úřadu s odkazem na seznam signatářů. 
 
Logo Puncovní úřad - signatáři

 

Aby náramky co nejlépe padly a dělaly Vám radost, ptáme se v rámci objednávky vždy raději na rozměry - obvod zápěstí, na kterém budou nošeny. Je vždy lepší, pokud rozměry známe a můžeme udělat náramky na míru. Pokud tedy máte možnost, změřte prosím obvod zápěstí před kloubem - tedy blíže k prstům než k lokti. Pokud nám v rámci objednávky nesdělíte jakou si přejete vyrobit velikost náramku, vyrobíme Vám univerzální.

Přibližné rozměry univerzálních velikostí:

Dámské 

Šňůrkové - 14-20 cm (nastavitelnost)

S minerály- 16 cm

Kotníkové - 19-25 cm

Šňůrkové náhrdelníky - 30-60 cm (nastavitelnost)

Pánské

Šňůrkové - 16-23 cm (nastavitelnost)

S minerály - 18 cm

Šňůrkové náhrdelníky - 40-80 cm (nastavitelnost)

 

Určení velikosti:

Korálkové náramky

Pokud obvod zápěstí změřit nemůžete, protože je náramek zamýšlen jako dárek, zkuste prosím změřit velikost podle již stávajícího náramku, nebo i např. hodinek. V takovém případě nám stačí případně změřit i jen jejich průměr - zapnutých.

Pokud by ani to nebylo možné, tak budeme rádi alespoň za přiblížení, zda bude náramek nošen na spíše silnější, či štíhlejší ruce, což je velmi obecné a subjektivní. Pro takové určení odhadem pak můžete změřit svou ruku a podle toho budete mít představu o kolik menší, či větší ruku má partner/partnerka.

Šňůrkové náramky - nastavitelné

U nastavitelných náramků na šňůrce, není změření velikosti tak stěžejní jako u korálkových. Díky nastavitelnosti je lze udělat v univerzální velikosti s relativně velkou rezervou. Ale i u šňůrkových náramků jsme vždy raději, pokud rozměry známe a můžeme je udělat na ten ideální rozměr. Také proto, aby např. korálky u zakončujících uzlíků byly v hezké pozici, nebo aby se dobře navlékaly přes ruku.

Pokud nemáte možnost změření, postačí nám alespoň přibližný odhad velikosti, na jak štíhlé, případně silnější ruce bude náramek nošen, k tomu Vám může pomoci velikostní tabulka.

Na ocelovém lanku - s nastavovacím řetízkem.

Veškeré náramky, ale i náhrdelníky s nastavovacím řetízkem, vyrábíme s určitou rezervou pro nastavení velikosti (většinou několikacentimetrovou), většinou nahoru i dolů. I tak se ale hodí, pokud víme Váš ideální, popřípadě nejmenší rozměr, který můžete nosit. Náramek si pak můžete zapnout dle potřeby.

Pro orientaci, běžně používané velikosti náramků jsou následující (v závorce obvod v centimetrech): dětská velikosti (je potřeba řešit individuálně, menší než 13 cm),  2XS (14 cm), XS (15 cm), S (16 cm), M (17 cm), L (18 cm), XL (19 cm), 2XL (20 cm), 3XL (21cm), 4XL (22 cm), větší vždy individuálně. Velikosti jsou totožné u pánské i dámské verze.

 

Orientační velikostní tabulka 

velikost* dětská 2XS XS S M L XL 2XL 3XL 4XL
 rozměr**  menší než 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

* Velikosti jsou totožné u pánské i dámské verze.

** Rozměr je udáván v centimetrech.

 

Odkaz na wikihow.com, jak měřit obvod zápěstí:

https://www.wikihow.com/Measure-Wrist-Size

My preferujeme měření mezi zápěstním kloubem a rukou (č.1 v odkazu). Ve výsledku je dobré měřit tam, kde chcete náramek nosit.

 

Děkujeme,


Pavla a Lenka, Twins Life Blog ❤

 

Vyběr máme široký jak barevně tak tloušťkou šňůrek. Vybrat si můžete šňůrky ve velikostech 0,8-1mm, 2mm a Habotai 5*3mm.

Každá šňůrka se hodí pro určité typy náramků.

 

Výběr barevných šňůrek na šňůrkové náramky a náhrdelníky:tyto šňůrky o tloušťce 1mm se hodí také na náramky s morseovkou.

Šňůrky 1mm náramkový nylon: 

šňůrky 1mm

1) bílá

2) pudrová

3) starorůžová

4) růžová baby-pink

5) lila

6) světle fialová

7) tmavě fialová

8) zlatá

9) žlutá

10) oranžová

11) červená

12) vínová

13) světle hnědá

14) hnědá

15) tmavě hnědá

16) černá

17) šedá – khaki

18) stříbrná

19) cappuccino

20) tmavě béžová

21) světle béžová

22) světle žlutá

23) modrá baby-blue

24) modro – šedá

25) světle tyrkysová

26) tmavě tyrkysová

27) modrá electric blue

28) královská modrá

29) zelená

30) olivově zelená 

31) hrášková zelená

32) smaragdová tmavě zelená

33) magenta 

34) fluorescentní růžová 

35) fluorescentní růžová – světlá

36) broskvová

37) lososová

38) fluorescentní žlutá

39) světle zelená

40) mint zelená

 

 

Šňůrky 2mm pletený saténový nylon:

Šňůrky 2mm pletený saténový nylon

201) Khaki

202) Zlatá

203) Béžová

204) Fluorescentní žlutá

205) Žlutá

206) Žluto oranžová

207) Oranžová

208) Červená

209) Vínová červená

210) Burgundy

211) Světle modrá – baby blue

212) Nebesky modrá

213) Tyrkysově modrá

214) Modrá

215) Paví modrá

216) Tmavě modrá

217) Extra tmavě modrá – navy blue

218) Růžová – baby pink

219) Růžová

220) Růžovo-červená

221) Fialovo-červená

222) Tmavě fialová

223) Světle fialová

224) Duhová

225) Jablečná zelená

226) Zelená

227) Vojenská zelená

228) Tmavě zelená

229) Bílá

230) Stříbrná šedá

231) Tmavě hnědá

232) Černá

 

Šňůrky 5*3mm Habotai:

501) Šedá

502) Černá

503) Červená

504) Vínová

505) Modrá

 

Jak byste měli pečovat o šperky, aby vydržely co nejdéle krásné:

 1. Šperky navlékejte jako poslední (vždy po obléknutí a nanesení kosmetiky) a naopak je svlékejte jako první.
 2. Životnost šperků zkracují parfémy, líčidla a laky na vlasy, stejně jako mycí, čistící a desinfekční prostředky.
 3. Šperky tedy nenoste při koupání, sprchování, mytí nádobí a podobných činnostech, při kterých šperk přichází do styku s vodou a chemií.
 4. Dočasně odloženou bižuterii, zvláště šňůrkové náramky, neponechávejte na přímém slunci.
 5. Není vhodné se šperky spát, nebo cvičit, protože by se jemné komponenty mohly zdeformovat, či přetrhnout.
 6. Rovněž je vhodné šperky odkládat při sportu, pot jim nesvědčí.
 7. Náramky a náhrdelníky je vhodné vždy ukládat na speciální stojánky, háčky, nebo je uložit do šperkovnice, kde budou chráněny proti všem vlivům světla, prachu a vlhkosti.
 8. Šperky s kombinací bižuterních prvků jsou určeny k příležitostnému nošení.
 9. Stříbrné šperky mohou přirozeně tmavnout, nejedná se o vadu. Takové šperky většinou lze znovu vyčistit a vyleštit.
 10. Pamatujte na to, že i šperky z chirurgické oceli se mohou poškrábat a poničit.
 11. Je třeba pamatovat na to, že používají-li šperky osoby nemocné, s velmi agresivním potem či osoby užívající některé léky, může dojít k narušení a změně vzhledu povrchu kovových dílů.
 12. K opotřebení a oděru rovněž může dojít při nošení společně s hodinkami a dalšími šperky.
 13. I přes dodržování výše uvedených doporučení mohou být na špercích časem patrné známky opotřebení, nejedná se o závadu. Pokud ale budete tato doporučení dodržovat, zachová se jejich původní vzhled dlouhou dobu.

 

V případě nejasností rády vše vyjasníme ❤

Způsob dopravy
Českou poštou doporučeně zabalené v obálce. Šperky jsou pak v další ozdobné obálce s poděkováním. Na vyžádání je fakturu možné poslat s objednávkou, v opačném případě se snažíme šetřit přírodu a posílat elektronicky na e-mail. Pokud chcete fakturu poslat vytištěnou, napište nám to prosím k objednávce. Nejsme plátci DPH. U objednávek do zahraničí je cena více závislá na velikosti a váze objednávky. Zboží vždy odesíláme co nejrychleji a zasíláme také odkaz ke sledování doručování zásilky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Twins Life Blog

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--