Domů Profil prodejce U Atheny
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 19 hodin.
  • Senice na Hané, ČR
  • 401 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (99) 100%
Nadšenci: 729
Aktivita: aktivní
Prodáno: 401
Registrace: 15.8.2010
Město: Senice na Hané
Stát: ČR

U Atheny

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Krásné jarní dny,


 

Vítejte... Ráda se v chladných dnech choulím pod teplou dekou, schovávám prsty do pletených rukavic a obličej do měkkých nadýchaných šál. Vyvolávají ve mě hřejivé teplo domova. Ten pocit, kdy za Vámi zapadnou dveře, vy se posadíte do křesla, dáte si hrnek kávy a užíváte si pohodlí a vašich nejbližších.

V tomto obchůdku najdete háčkované a pletené doplňky. Snažím se, aby byly nositelné, pohodlné a co nejvíce využitelné. Nejen pro Vás, ale i pro váš domov. Mým cílem je, abyste se s nimi cítili spokojeně a co nejvíce v pohodě. 

Děkuji za návštěvu :-)

 

***

 

Děkuji, že respektujete moje autorské nápady.

Děkuji za vaši přízeň, 

Alena

Údržba háčkovaných a pletených výrobků (rukavice, šály, čepice)

Aby Vám vydržely stále tako nové a neměnily tvar, doporučuji šetrné ruční praní ve vlažné vodě nejlépe v přípravku na vlněné věci. V žádném případě nesušte v sušičce, doporučuji sušit ve vodorovné poloze nejlépe na ručníku někde na topení či sušáku.

V souladu s novým občanským zákoníkem je mou povinností informovat vás o svých obchodních podmínkách.

* Kupní smlouva je uzavřena v okamžiku, kdy kupující odešle svou objednávku a prodejce provede její potvrzení.

* Není-li v popisu zboží uvedeno jinak, zboží je dostupné pouze v uvedené barvě, velikosti a v uvedeném počtu kusů. V případě požadavku na jiný charakter zboží nemusí prodejce objednávku přijmout.
* Zboží je kupujícímu odesláno na uvedenou adresu po připsání platby na účet prodejce. Zásilka je odeslána doporučeně a kupující je o odeslání informován e-mailem.
* K objednávce je po připsání platby vystavena faktura, kterou si kupující může vytisknout v záložce Nákup - objednávky.
* Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží odstoupit od smlouvy a zboží vrátit a to i bez udání důvodu. Zboží je potřeba vrátit nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním. Zboží kupující vrací zpět v obalu, který zabrání případnému poškození zboží při přepravě. Zásilku kupující odesílá doporučeně a bez dobírky.

 

Výše uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce U Atheny (Alena Přichystalová, IČ: 74724258) v internetovém obchodu //www.fler.cz/u-atheny

Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

 

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s výše uvedenými obchodními podmínkami, a zejména, že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné 1.1.2014.

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně Českou poštou. Je odesíláno 2x týdně, zpravidla v úterý a v pátek.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od U Atheny

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--