Profil uživatele
U Atheny
Prodávající
Senice na Hané
Registrace: 15.8.2010

Krásné jarní dny,


 

Vítejte... Ráda se v chladných dnech choulím pod teplou dekou, schovávám prsty do pletených rukavic a obličej do měkkých nadýchaných šál. Vyvolávají ve mě hřejivé teplo domova. Ten pocit, kdy za Vámi zapadnou dveře, vy se posadíte do křesla, dáte si hrnek kávy a užíváte si pohodlí a vašich nejbližších.

V tomto obchůdku najdete háčkované a pletené doplňky. Snažím se, aby byly nositelné, pohodlné a co nejvíce využitelné. Nejen pro Vás, ale i pro váš domov. Mým cílem je, abyste se s nimi cítili spokojeně a co nejvíce v pohodě. 

Děkuji za návštěvu :-)

 

***

 

Děkuji, že respektujete moje autorské nápady.

Děkuji za vaši přízeň, 

Alena

Údržba háčkovaných a pletených výrobků (rukavice, šály, čepice)

Aby Vám vydržely stále tako nové a neměnily tvar, doporučuji šetrné ruční praní ve vlažné vodě nejlépe v přípravku na vlněné věci. V žádném případě nesušte v sušičce, doporučuji sušit ve vodorovné poloze nejlépe na ručníku někde na topení či sušáku.

V souladu s novým občanským zákoníkem je mou povinností informovat vás o svých obchodních podmínkách.

* Kupní smlouva je uzavřena v okamžiku, kdy kupující odešle svou objednávku a prodejce provede její potvrzení.

* Není-li v popisu zboží uvedeno jinak, zboží je dostupné pouze v uvedené barvě, velikosti a v uvedeném počtu kusů. V případě požadavku na jiný charakter zboží nemusí prodejce objednávku přijmout.
* Zboží je kupujícímu odesláno na uvedenou adresu po připsání platby na účet prodejce. Zásilka je odeslána doporučeně a kupující je o odeslání informován e-mailem.
* K objednávce je po připsání platby vystavena faktura, kterou si kupující může vytisknout v záložce Nákup - objednávky.
* Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží odstoupit od smlouvy a zboží vrátit a to i bez udání důvodu. Zboží je potřeba vrátit nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním. Zboží kupující vrací zpět v obalu, který zabrání případnému poškození zboží při přepravě. Zásilku kupující odesílá doporučeně a bez dobírky.

 

Výše uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce U Atheny (Alena Přichystalová, IČ: 74724258) v internetovém obchodu https://www.fler.cz/u-atheny

Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

 

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s výše uvedenými obchodními podmínkami, a zejména, že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné 1.1.2014.

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně Českou poštou. Je odesíláno 2x týdně, zpravidla v úterý a v pátek.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím