Domů Profil prodejce U čtyř holek
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 17 hodin.
  • Tišnov, ČR
  • 29 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (24) 100%
Nadšenci: 55
Aktivita: aktivní
Prodáno: 29
Registrace: 6.9.2013
Město: Tišnov
Stát: ČR

U čtyř holek

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Vyrábím  dekorace na zahradu, světelné objekty na svíčku, betlémy, figurky na parapet, do interiéru, andílky, květiny, ptáčky, zvířátka, vodníky a jiné tvory.

Základním výrobním materiálem je hlína, kterou pro vás s láskou hnětu, modeluji, mačkám, válím, vyřezávám, brousím a i jinak ručně zpracovávám.

 

Zboží, které je skladem zasílám českou poštou pečlivě zabaleno v bublinaté fólii v krabici jako křehké do tří pracovních dnů od připsání platby na můj účet.

 

 

Každý výrobek je originál, proto zboží na objednávku nebude nikdy zcela identické jako předloha, podle které jste si ho objednali. Může se lišit jak barevnými odchylkami, tak provedením. Výroba potrvá od 20 dnů do 6 týdnů podle velikosti, náročnosti, množství objednávek v daný okamžik. Po jeho dokončení Vám na váš e-mail zašlu fotky Vámi objednaného zboží ke schválení.

 

Dobrý den, jmenuji se Míša.

Záhy po ukončení gymnázia jsem otěhotněla s mužem mých snů a narodila se mi krásná holčička. Po čtyřech letech k ní přibyla druhá a po dvanácti třetí.

Podařilo se nám koupit a zrekonstruovat vlastní domek, nějaké to auto, zajet si k moři. Nic mi nechybělo, byla jsem šťastná. Vždyť vše co bylo v mém životě úžasné leželo v noci v mé posteli, odcházelo ráno do školy a běhalo kolem domu .

Ale přecejen, jak děti rostly, cítila jsem, že mi něco chybí, že něco postrádám. A potom - jako by náhodou - jsem se zúčastnila v MŠ nejmladší dcery kurzu keramiky (patřím ještě ke generaci, která nezažila keramiku ve školce, keramický kroužek na základce).. a okamžitě jsem věděla, že to je to, co mi chybělo, to co může vyplnit tu chybějící mezírku v mém životě. Paní učitelka v MŠ se smála a říkala..."takových už bylo".., ale já jsem věděla, že je to něco víc. Stačilo mi si na hlínu šáhnout a najednou jsem cítila - tak a teď už nepřestanu, tohle spojení mezi hlínou a mnou je něco silného, krásného, intenzivního. Miluji jak chladí, když je ještě syrová, jak hřeje když se vyndá z pece, miluji to napětí, když pec otevírám, vzrušení, když mě napadne nějaký nový výtvor a roste mi pod rukama. 

 

V Tišnově je možný osobní odběr vystaveného zboží, některé kousky jsou ale v prodejnách květin atp. a proto je odběr možný až po domluvě.

Způsob dopravy
Zboží zasílám českou poštou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od U čtyř holek

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--