MILÉ ZÁKAZNICE, MILÍ ZÁKAZNÍCI. VEŠKERÉ NAŠE VĚCI JSOU DĚLANÉ NA ZAKÁZKU. KAŽDÝ NÁŠ VÝROBEK JE ORIGINÁL, DĚLANÝ S PEČLIVOSTÍ A LÁSKOU :- DOBA DODÁNÍ je 1 TÝDEN OD PŘIPSÁNÍ ČÁSTKY NA ÚČET. POKUD SE NÁM... více »
Profil uživatele
U Kačky a Majdy
Prodávající
Týnec nad Sázavou
Registrace: 3.7.2009

 

VÝROBKY

Vyrábíme dekorativní věci na oživení domů či bytů. Na malované domečky používáme kvalitní látky a ručně je malujeme barvami na textil. V našem obchůdku naleznete ale i obrazy a keramiku.

 

Dílnička dvou sester z malého městečka, obklopeného malebnou krajinou, kterou protéká krásná řeka Sázava. Vyrůstaly jsme v uměleckém prostředí díky našemu tatínkovi, profesionálnímu malíři. Obě jsme vystudovaly grafickou školu a grafice se věnujeme spolu s kreativním vyráběním i nadále. 

Majda je také kastelánkou na týneckém hradě, kde se pořádá spousty nejrůznějších akcí pro děti i dospělé. Z malované tvorby nabízí i zde na Fleru své obrazy.

Po několika letech se vracíme opět s malovanými domečky (se jménem na přání). Stačí si jen napsat. :)

S domečky pomáhá Majdina dcera Johanka.

 

Doufáme, že se Vám u nás bude líbit, naše výrobky poslouží jako pohlazení po duši, udělají radost Vám, nebo Vašim blízkým a zase se někdy vrátíte. :)

Přejeme hezký den.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta. Vše pečlivě zabaleno do bublinkové fólie, krabice. Menší věci jako doporučená zásilka. Větší balíky posílány jako pojištěný obchodní balík. Zarámované obrazy jako křehké.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
444683
10.11.2015 V nabídce máme nové OBRAZY a všechny jsou ihned k dodání.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.