Domů Profil prodejce U modrého tulipánu
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Římov, ČR
  • 2753 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (726) 100%
Nadšenci: 905
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2753
Registrace: 26.4.2011
Město: Římov
Stát: ČR

U modrého tulipánu

/ Prodávající
Novinky
1085490
7.12.2023 Dnes byly vloženy poslední letošní novinky.
Přeji všem krásný Advent a pohodové svátky!

 

Vítejte!

Naleznete u mne šperky převážně z přírodních materiálů (minerály, perly, perleť a korál), ale tvořím i ze skleněných korálků a ráda materiály kombinuji. Používám převážně chirurgickou ocel/nerezový drát, vyjímečně i bižuterní komponenty s bezniklovou povrchovou úpravou.

Ráda Vám vyjdu vstříc, pokud se Vám nějaký výrobek zalíbí, ale budete dávat přednost jinému barevnému provedení/kameni, pokud budu mít takový materiál k dispozici nebo ho budu schopná obstarat. V těchto případech mě prosím kontaktujte vnitřní poštou. Rovněž úprava délky náhrdelníků/výměna háčků za jiný typ nejsou u většiny výrobků problém.

Výrobě šperků se věnuji ve volném čase (jde pouze o mou vedlejší činnost), kdy je nutné vše skloubit s rodinou a prací na hlavní pracovní poměr, proto doporučuji v případě výroby na zákazku mne pro jistotu kontaktovat s dostatečným časovým předstihem.

Pokud si nejste čímkoli jisti, případně potřebujete více informací např. o váze náušnic, napište, ráda doplňkové informace zašlu. Balíčky odesílám zpravidla následující pracovní den po připsání platby, nejpozději však do 3 dnů.

Příjemné pokoukání a nákupy!

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučená zásilka, cenné psaní. Balení - zipový sáček, dárkový pytlíček, bublinková obálka. Platba předem na účet. Na dobírku nezasílám. Fakturu přikládám v elektronické podobě k objednávce zde na Fleru. Ke každému nákupu přidávám malý dárek...
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od U modrého tulipánu

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--