Domů Profil prodejce U tří ještěrek
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Chodský Újezd, ČR
  • 944 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (213) 100%
Nadšenci: 442
Aktivita: aktivní
Prodáno: 944
Registrace: 11.7.2014
Město: Chodský Újezd
Stát: ČR

U tří ještěrek

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vitejte,

jmenuji se Lenka a jsem mámou čtyř krásných dcer - ještěrek. Ta nejmladší nedávno oslavila své druhé narozeniny a to mě také přimělo lehce pozměnit svůj profil.

Před mnoha a mnoha lety :)  jsem absolvovala Zahradnickou fakultu v Lednici na Moravě, poté jsem několik let pracovala v oboru a nyní jsem opět :) na mateřské dovolené. Jako mnoho z Vás, kteří tady vystavují a nabízejí své výrobky i já jsem vděčná Fleru za možnost "pochlubit se" svými výtvory - ať už jsou to věnečky nebo kytice. Ty jsou vytvořeny pouze z materiálu, který si sama pěstuji a sbírám - růže, pivoňky, trvalky, bylinky, trávy, některé dřeviny. Baví mě hledat a objevovat rostliny vhodné k sušení, vytvářet různé barevné kombinace.

Věnce jsou přírodní, ale to neznamená, že jsou mdlé, bezbarvé. Mnoho květin si po usušení zachová svou barvu a vůni. Věnce jsou vázány z usušených rostlin, jsou kompaktní, husté. Jejich barva na snímcích je konečná. Co se týká techniky, některé věnce jsou vázány na slaměném podkladu nebo jsou vypichovány do šedé aranžerské hmoty na sušené květiny.

Často žasnu nad šikovností některých tvůrců na Fleru, nad jejich vytrvalostí a pílí. Občas i závidím :).  Přeji Všem pohodové dny a hlavně zdraví. Lenka

Výrobky zasílám Českou poštou pečlivě zabalené.

Způsob dopravy
Česká pošta (Balík do ruky)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od U tří ještěrek

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--