Profil uživatele
U Vincenta
Prodávající
Hrubá Skála
Registrace: 26.10.2010

Naši milí zákazníci, příznivci a přátelé!

Vstupujeme do roku Luny, roku 2018, který nám ukáže pravdu ve své ryzí podobě. Ukáže nám, jak to, co nějak vypadalo, skutečně je.
Protože Měsíc nesvítí, ale vypadá, že ano ....

Z celého srdce Vám přejeme, ať Vás tento rok dovede svou pravdou ke štěstí, lásce, porozumění, spokojenosti a harmonii.

image

Společenské sukně znovu v nabídce

Máme pro Vás v nabídce ryze český autorský Adventní kalendář od Vincenta, který Vám vydrží celé dětství Vašich dětí - díky tomu nemusíte každý rok kupovat nový kalendář. Náš kalendář je s českými motivy, českým nápisem a můžete si ho naplnit podle svého gusta třeba ovocem, oříšky, čokoládičkami bez palmového oleje, drobnými hračkami.... kapsičky jsou různě velké a třeba Kinder vajíčko se do něj taky vejde :) Na výběr máte ze tří barev - zelený, červený a modrý

 

Sukně z autorských látek od LaRozy

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Krásný dobrý den všem,

 

naše ručně vyrobené zboží najdete ve virtuálním světě nejen zde na Fleru, prodáváme i jinde a občas na trzích či v kavárnách na prodejních výstavách.

Veškeré výrobky od Vincenta jsou poctivou ruční prací a proto každá kabelka, peněženka a vše ostatní nese nesmazatelnou pečeť jedinečnosti a kvality…

 

.............Kabelky jsou šité z překrásných designových látek světových návrhářů,  jsou vyztužené velmi pevným tuhým plátnem či vlizelínem a ronopastem, takže jsou opravdu hodně pevné. Podšité jsou zpravidla kvalitní českou bavlnou, uvnitř každé kabelky naleznete několik kapsiček, každá kabelka je opatřena švovou etiketou a kovovým štítkem se jménem firmy.

 

.............Polštáře jsou šité buď z českých látek vyšší kvality nebo z velmi kvalitních látek většinou od ikony patchworkového šití - firmy Moda Fabrics, což je specializovaný výrobce upřednostňující designy ve stylu starých nebo nostalgických designů.

.............Sukně šiji podle vlastních střihů opět z velmi kvalitních zahraničních designových látek, převážně batikovaných, které se vyznačují zvýšenou pevností.

.............Deky mám ušité z kvalitních zahraničních látek, stylem pradávného patchworku - čtverečkováním, protože k těmto skvostným vintage látkám mi čtverečky ladí nejvíce

 

............Pletené zboží je pleteno ručně, každý kousek je originál a tudíž nemůže být identické se zbožím, které je vyfocené. Ke každé čepici většinou lze uplést i nákrčník či šálu a rukavice. Pokud si objednáte více kousků, soupravy, sety... zvyšuje se cena poštovného.

Každý kousek je originál, proto se může malinko lišit od nafoceného zboží.

 Kromě pěti dětí máme ještě britského stříbřitého kocourka, českého strakatého pejska, dva zakrslé králíčky, pískomila, vodní želvu a dva agapornise.

 U nás se vůbec nekouříNevinný

S naším obchůdkem jsme se stali nositeli značky Regionální produkt Český ráj

Budu vděčná, když mi napíšete, že k Vám zboží dorazilo v pořádku a jestli se líbí i naživo.

 

Pokud by se Vám líbilo zboží ze sekce prodáno nebo byste potřebovali jinou velikost či barvu, napište mi do pošty, vykoumáme, co se s tím dá dělat.

 Každý výrobek od Vincenta je originál, nenajdete dva identické. Pokud by se Vám ale zalíbilo něco z prodaného zboží a přáli byste si stejný kousek, určitě se domluvíme. Stejně tak nás neváhejte oslovit v případě, že byste nějaké zboží rádi v jiných variantách, např.z jiných látek atd.

 Vystavené zboží prodáváme i na jiných místech, může se proto výjimečně stát, že se Vámi vytoužený kousek prodá jinde dříve, než Vám stihneme potvrdit objednávku. Pokud se Vám zalíbí nějaký kousek, který je rezervován, kontaktujte nás VP, domluvíme se na jeho případném znovuvyrobení.

 

TOPlist

Uložit

Top výběr 22. 5. 2017 - Balonová sukně Lumina Violet

 

 

 

Top výběr 17. 10. 2016 - Peněženka Road to Marakesh

Top výběr 12. 8. 2016 - Balonová sukně Tula Purple

 

Top výběr 11. 7. 2015 - Peněženka Odille

 

 

Top výběr 18. 6. 2015 - Suknička Sugar

 

Top výběr 28. 1. 2015 - Kabelka Boat

 

Top výběr 22. 11. 2014 - Suknička kytky-len

 

Top výběr 1. 11. 2014 - Suknička bublinková

 

Top výběr 5. 10. 2014 - Šaty pro vílu Amálku

 

 Top výběr 16.5.2014 - Kabelka Amy

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Srdečně Vás zveme k mým dcerám:

k Markétě do Amálčiny cukrárny na dortíky a zmrzlinky 

 

 

a k Rozáce na Lásky čas, kde najdete originální obrazy hodin, které zachycují přesný čas narození Vašich dítek

 

 A nově má Rozárka prodej svých vlastních autorských látek La Roza

Pokud byste své blízké rádi obdarovali něčím originálním, vtipným a přitom funkčním, mrkněte k mému úžasnému manželovi La Hvinka

 

Pokud si u nich něco vyberete, platíte jedno poštovné.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Způsob dopravy
Zboží posíláme poštou doporučeně pojištěné na hodnotu zboží. Poštovné závisí na velikosti, množství a křehkosti zboží. Pokud si objednáte více kousků, které dohromady přesáhnou hodnotu 500,- Kč či jsou objemnější, poštovné se úměrně tomu zvyšuje. Pro zákazníky z Prahy, Liberce, Jičína a Turnova lze domluvit osobní odběr. Na poštu jezdíme 2x týdně.
Obchodní podmínky

Dle nového Občanského zákoníku máme povinnost informovat Vás o podmínkách pro uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy:

* 1. Pokud smlouva byla uzavřena přes internet, má kupující právo odstoupit od ní do 14 dnů bez uvedení důvodu.

* 2. Po oznámení o odstoupení od kupní smlouvy, zboží bez zbytečného odkladu zašlete zpět. Lhůta se považuje za dodrženou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.

* 3. Nakupující nese přímé náklady spojené s navrácením zboží. S vrácením platby je možno počkat do doby, než je vrácené zboží obdrženo.

* 4. Zboží je nutno vrátit nepoškozené.

* 5. Odstoupení od kupní smlouvy je možné dohodnout vnitřní poštou provozovatele Fler.cz.

* 6. Ochrana osobních údajů – osobní údaje zákazníků jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v plném znění

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.