Domů Profil prodejce U Zuzky
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 12 hodin.
  • Planá nad Lužnicí - Strkov, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 11
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 31.3.2013
Město: Planá nad Lužnicí - Strkov
Stát: ČR

U Zuzky

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahoj všichni, kdo jste zavítali do mého v životě úplně prvního obchůdku!

Že vůbec Fler existuje, jsem se dozvěděla od mé moc milé sestřenky, která  mě  uvrtala do toho, abych svoje výrobky touto cestou představila také Vám. Moc  jí za to děkuji, protože já už od dětství stále něco vyrábím, ale jak s tím dál, to jsem nikdy nevěděla.

Jsem mamina tří dětí. Dvě mám už velké a poslední můj benjamínek má teprve 2 a půl roku. Je to holčička Zuzanka po které jsem pojmenovala svůj obchůdek. K tvorbě mě vždy pohánělo to, že jakmile vidím nějaký nevyužitý materiál, začnu přemýšlet co s ním. A dokud ho nezpracuji v něco nového, aby jen tak bez užitku nezabíral místo, tak nemám klid. Už jako holčička jsem přešívala ze starých pokladů v šatníku mé babičky, shromažďovala knoflíky, bavlnky, stužky, korálky ……….  Zkrátka vše, co kde na půdě a v šuplíkách, hlavně babičkám, leželo bez užitku. Babičky si na to zvykly a než něco vyhodily, tak to nabízely mě a já to nedokázala nepřijmout, protože jinak by to vyhodily, a to mi přišlo škoda.

V životě jsem si kromě drhání a paličkování vyzkoušela snad všechny ruční práce. Pro své starší děti jsem se orientovala nejvíc na šití textilních doplňků do jejich pokojíků, ale šila jsem jim i hračky, masky, vyráběla loutky a vše po čem toužily. Mám ráda originalitu a preciznost ve vypracování, a tak to většinou bylo důvodem vlastní výroby než rychlé koupě toho, co měl kdekdo.

Těší mě, že i po letech mé výrobky, které dnes již podědily děti mých kamarádek, jsou stále jako nové. Nikde se nepářou , i když se mnohokrát stěhovaly, praly s dětmi  a i v automatické pračce vydržely.

Momentálně ujíždím na háčkování. Zuzanka si oblíbila po sestře barbie panenky a já když viděla, že originál oblečky již vzaly za své, rozhodla jsem se pro ně udělat zcela novou kolekci. Ruční práce jsou pro mě relax, já nevydržím sedět u televize jen tak a jíst brambůrky. A protože relaxuji moc ráda, šatiček přibývá a Vašim panenkám by jistě také slušely. Takže háčkuji a háčkuji.  Třeba se Vám něco ode mě zalíbí. Snažím se o to, aby i háčkované oblečky na panenky šly s módou. Háčkování je na drobná tělíčka barbie úžasná technika. Krátké sloupky umožňují skvěle šatičky vypasovat. Z každého kousku garderóby mám radost, jako bych si sama něco pořídila. Asi je to tím, že jim díky dokonalé figuře vše tak sluší.  Každý obleček bude vždy jen jeden. I když budou podobné, tak určitě ne stejné – to bych nebyla já a tvorba by mě přestala bavit.

Kromě oblečků na panenky můžete v mém obchůdku vidět také módní doplňky – momentálně kabelky a různé drobnosti do interiéru pro potěšení oka i duše. Časem určitě i jinou nabídku, protože jak se znám, tak mě zase něco nadchne a bude bavit natolik, že pro mě samotnou a Zuzanku by toho bylo příliš.

Přeji Vám přijemný den a hezké pokoukání v mém obchůdku Usmívající se

Způsob dopravy
česká pošta a balím nejraději do bublinkových obálek - pokud se tam zboží vejde
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od U Zuzky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--