Profil uživatele
udesigncz
Prodávající
Sokolov
Registrace: 25.7.2014

Jsme nově vzniklá firma zabývající se maloobchodní výrobou pomocí nových technologií. Základem je u nás kvalitní nápad, který se z papíru přenese do počítače a z počítače po patřičných úpravách do moderního stroje, u kterého je dominantou výkonný laser, který dokáže gravírovat a řezat dřevo, dřevěnou překližku, plexi, gumu, kůži a spoustu dalšího.

Klademe důraz na kvalitu zpracování a spokojeného klienta. Tudíž naší hlavní prioritou není čas ale právě kvalita, spokojenost a dlouhodobost. Jelikož víme, že spokojený zákazník se čas od času rád vrátí k "osvědčené" firmě. Ke každému ze zákazníků se chováme individuálně a profesionálně.

Pokud si myslíte, že bychom Vám mohli zrealizovat Váš návrh, přání, nebo být jakkoliv užiteční, neváhejte nás kontaktovat.

Ukázky našich výtvorů najdete ve fotogalerii

Způsob dopravy
Zboží zasíláme pomocí České pošty či pokud si zákazník přeje, tak kurýrní službou. Dbáme na kvalitní balení, tak aby výrobky došly vždy v pořádku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
571396
23.11.2016 Omlouváme se, ale odesílání objednaného zboží se o pár dní opozdí z důvodu neplánované služební cesty do zahraničí. Děkujeme za schovívavost, budeme se snažit vyhovět co nejdříve.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.