Menu
--
Domů Profil prodejce ukmacabedy
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Orličky, ČR
  • 26 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (10) 100%
Nadšenci: 70
Aktivita: aktivní
Prodáno: 26
Registrace: 5.1.2013
Město: Orličky
Stát: ČR

ukmacabedy

/ Prodávající
Novinky
178693
9.9.2013 podívejte se na nově zlevněné výrobky

 

Vážení přátelé,

těší mne, že jste zavítali na stránky Fléru.

Rád bych Vám představil naši Uměleckou kovárnu, která se zabývá převážně zakázkovou ruční umělecko-kovářskou výrobou. Jmenuji se Marcel Bednář, narodil jsem se 12. ledna 1984 v orlických horách v malebné vísce Orličky. Od svých 13 let jsem se začal zabývat tímto překrásným řemeslem. Studoval jsem v Luhačovicích, Hradci Králové a jako poslední škola byla Turnov na plošném a plastickém rytí kovů. Své řemeslo jsem začínal od nuly a nemám žádné své předky, kteří by vykonávali něco podobného a proto budu doufat, že jednou vybuduji rodinou tradici v tomto řemesle a že se z kovářského řemesla nestane hi-tech počítačová moderna.

Velkou touhou každého uměleckého kováře je vytvořit pro své okolí kultivovanou krásu a využít k tomu materiál, o němž se mnozí domnívají, že je studený a mrtvý. Chtěl bych všem dokázat, že v rukou kováře je možno jej oživit a vtisknout do něj část své duše, srdce a radosti ze života.

Mnozí se ptají, proč zrovna oslovit kováře, když je dnes spousta věcí v Hypermarketech apod....... Má odpověď na toto je jednoduchá. Výroba od kováře je jistota, že se jedná o naprostý originál, vyroben z kvalitních materiálů a ve vysoké kvalitě. Také je jisté, že daný výrobek vydrží po mnoho let neřku-li celý život. Mnozí trpí předsudky, že dílo od kováře je pouze estetické ale opak je zde pravdou. Kovář musí umět navrhnout díla aby zapadla do daného prostředí, byla estetická a nekazila dojem, že to sem nepatří ale hlavně musí umět plnit funkci praktickou a účelovou. Další výhodou, který kovář nabízí je, že si výrobek můžete navrhnout sami, pokud již nemáte tu správnou představu stačí kováři naznačit drobnou vizi a ten pak dle Vašich názorů zhotoví nákres a poté vyrobí což Vám nikde v obchodech nenabídnou.

 

Mnohokrát děkuji všem, kteří zde zavítali a zanechali komentář ať už kladný či záporný, ale veřte, že i záporný komentář bereme hrdě, jelikož nás Vaše kritika posouvá kupředu a nutí nás se stále zdokonalovat a vytvářet nové a nové radosti ze života.

 

Děkuji Bednář.

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
PPL, TopTrans, Pošta, Obchodní balík, Dobírka...
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od ukmacabedy

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím