Domů Profil prodejce Ukuto
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
  • Lhotka, ČR
  • 6 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 5
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6
Registrace: 4.12.2017
Město: Lhotka
Stát: ČR

Ukuto

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Pod značkou Ukuto se skrývá umělecký kovář Jakub Franěk.

V roce 2012 uspěšně zakončuje VOŠ obalové techniky ve Štětí absolutoriem na téma prezentace pivních multipacků. Poté učarován kouzlem kovářského řemesla odchází na SUPŠ Turnov a maturuje prací nástěnná dekorační mříž pod názvem "rezonance". 

V současnosti sbírá zkušenosti po vzoru vandrovních tovaryšů a zraje ve svém řemeslném projevu. Ve volných chvílích nezapomíná na předešlé vzdělání a jako diplomovaný specialista v oboru obalový a grafický design s nadšením navrhuje bytové doplňky v souladu se svým přesvědčením a naturelem. 

Oblíbenou činností kromě cyklistiky a turistiky jsou kovářské toulky s fotoaparátem po vlastech českých.

 

Značka ukuto se zabývá výrobou převážně kovaných bytových doplňků a drobných nástrojů denní potřeby s důrazem na kvalitu provedení. Jádrem podnikání je kování, nábytek a nástroje. Projekt ukuto vznikl v roce 2017 a reprezentuje přístup a pojetí autora, který vytváří syrové kované předměty klasickými kovářskými technikami.

Způsob dopravy
1 - PLATBA PŘEDEM, cena poštovného za při platbě předem se řídí váhou a rozměry zásilky. Tím pádem není pevná 2 - NA DOBÍRKU, Při doručení na dobírku je cena variabilní dle rozměrů a váhy objednávky. 3 - zaslání kurýrní službou 4 - všechny uvedené možnosti nejsou fixní, přesnou cenu udám po kontaktu s dopravcem. Díky Ukuto
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Ukuto

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--