Profil uživatele
Ukuto
Prodávající
Lhotka
Registrace: 4.12.2017

Pod značkou Ukuto se skrývá umělecký kovář Jakub Franěk.

V roce 2012 uspěšně zakončuje VOŠ obalové techniky ve Štětí absolutoriem na téma prezentace pivních multipacků. Poté učarován kouzlem kovářského řemesla odchází na SUPŠ Turnov a maturuje prací nástěnná dekorační mříž pod názvem "rezonance". 

V současnosti sbírá zkušenosti po vzoru vandrovních tovaryšů a zraje ve svém řemeslném projevu. Ve volných chvílích nezapomíná na předešlé vzdělání a jako diplomovaný specialista v oboru obalový a grafický design s nadšením navrhuje bytové doplňky v souladu se svým přesvědčením a naturelem. 

Oblíbenou činností kromě cyklistiky a turistiky jsou kovářské toulky s fotoaparátem po vlastech českých.

 

Značka ukuto se zabývá výrobou převážně kovaných bytových doplňků a drobných nástrojů denní potřeby s důrazem na kvalitu provedení. Jádrem podnikání je kování, nábytek a nástroje. Projekt ukuto vznikl v roce 2017 a reprezentuje přístup a pojetí autora, který vytváří syrové kované předměty klasickými kovářskými technikami.

Způsob dopravy
1 - PLATBA PŘEDEM, cena poštovného za při platbě předem je 150 kč. 2 - NA DOBÍRKU, Při doručení na dobírku je cena variabilní dle rozměrů a váhy objednávky.
Obchodní podmínky

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
759216
30.10.2018 Přátelé nepřátelští, značka Ukuto se rozjíždí a chystá pro Vás aktuálně produktovou řadu nábytkových a dveřních madel.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.