Domů Profil prodejce umělecké kovářství
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 13 hodin.
  • Praha 5, ČR
  • 14 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (6) 100%
Nadšenci: 10
Aktivita: aktivní
Prodáno: 14
Registrace: 29.3.2013
Město: Praha 5
Stát: ČR

umělecké kovářství

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.
„Cokoliv od hřebíku po rozhlednu.“

Umělecké kovářství Kotalík Volduchy se zabývá výrobou tradičních kovářských výrobků převážně na zakázku. Jedná se o kovářsky zhotovované bytové doplňky a nábytek, svícny, krbové nářadí a příslušenství ke krbu, kliky, stoly, postele, židle, lustry, rámy na zrcadla a obrazy. Pro exteriér zhotovuji vrata, ploty, zábradlí, vývěsní štíty, klepadla, zvonice. Samozřejmostí jsou i opravy nářadí (sekery, krumpáče, oškrty, sekáče), provádím kování, kalení, broušení. Na zakázku mohu vyrobit ručně kované nože.

Zajímavostí je ruční hamrování listových per na veterány, lehčí užitková auta a off-road. Nabízím též tradiční povrchovou úpravu čistého železa, speciální kovářské barvy a barvy patinovací.

Zakázky realizuji komplet od prvního náčrtku tužkou až po poslední utažení šroubku. Za svou prací si stojím a poskytuji na ní zákonné záruky.

 

Rád Vám vytvořím vhodný návrh pro váš interiér či exteriér.

Tak tohle v krámě nekoupíte!

Vaše přání zrealizuji v celém rozsahu – od nakresleného návrhu, až po finální utažení posledního šroubku. Každá vyrobená věc je jedinečným originálním kusem.

Možná si říkáte, proč to nekoupit někde v obchodě. Mají přece podobné věci a o dost levnější.  Podobné jsou a levnější také. Rozhodně se ale nejedná o KOVÁŘSKÉ výrobky. Jsou to výrobky z polotovarů, ze sériové výroby. Jejich cena je nízká většinou díky šetření na materiálu a díky sériové výrobě.

Výrobky od kováře mají jedinečný otisk tvůrce, zároveň  se vyrábí poctivým ručním zpracováním kovu s postupy přetrvávajícími několik století (již od doby železné se toho v kovárnách až tak moc nezměnilo...). Jsou to výrobky na míru zákazníkovi, jeho vkusu, interiéru či exteriéru, pro který je kovaná věc určená. Jsou to věci, které Vám vydrží desítky let a i Vaše děti se z nich budou těšit.

Váš

Lubomír Kotalík - kovář

Způsob dopravy
Zasílám prostřednictvím kurýrní služby Geis. Zboží je baleno nadstandartně, tak aby bylo ochráněno od poškození.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od umělecké kovářství

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--