Domů Profil prodejce Umělecké Kovářství Broumov
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Chodský Újezd, ČR
  • 12 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (6) 100%
Nadšenci: 22
Aktivita: aktivní
Prodáno: 12
Registrace: 10.1.2011
Město: Chodský Újezd
Stát: ČR

Umělecké Kovářství Broumov

/ Prodávající
Novinky
476413
6.2.2016 Po delší odmlce jsme zpět. V následujících dnech se můžete těšit na nové výrobky z naší nabídky.

Umělecké kovářství Broumov - Na počátku bylo kladivo ,to kladivo bylo z oceli a z kladiva byl na ruce puchýř. Ale to je už dávná historie. Dnes nám kladivo nepůsobí puchýře, ale radost z tvůrčí práce, kterou Vám zde nabízíme.

Po delší odmlce jsme zpět. Naše sídlo se za tu dobu přesunulo. Dnes nás naleznete v části obce Chodský Újezd nazvané Žďár. Příroda je zde snad ještě krásnější a nejen ona nám přinesla novou inspiraci při výrobě.

Na českém trhu podnikáme už od roku 2008 a za tuto dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností při výrobě mnoha výrobků, a to od bran, plotů až po drobné výrobky, které nabízíme i zde. Kromě exteriérových nabízíme i interiérové doplňky, např. kliky, rámy obrazů, rámy zrcadel, svícny i jiné modernější osvětlení, věšáky, gárnyže. Za dobu naší praxe jsme vyrobili také větší kusy nabýtku jako jsou postele. Většina z vyjmenovaných výrobků se postupně objeví v naší nabídce i zde.

Je pro nás velmi důležité dodržování tradičních ověřených kovářských postupů, proto jsou naše výrobky kvalitní, funkční, estetické a jedinečné.

Doufáme, že mezi výrobky si i Vy najdete ten, který je Vám nejsympatičtější a který se bude dobře vyjímat na místě, které pro něj určíte. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější!

 

Způsob dopravy
Zboží Vám bude zasíláno prostřednictvím České pošty doporučenou zásilkou. Nebo si můžete zboží vyzvednout osobně na naší adrese. Zboží je baleno do balíku dle velikosti zásilky.Případně může být použita bublinková fólie.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Umělecké Kovářství Broumov

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--