Domů Profil prodejce Umělecký kovář
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Nový Hrozenkov, ČR
  • 4245 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (319) 100%
Nadšenci: 1063
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4245
Registrace: 1.8.2012
Město: Nový Hrozenkov
Stát: ČR

Umělecký kovář

/ Prodávající
Novinky
927114
20.1.2021 VELKÉ MNOŽSTVÍ NOVINEK!
Dohnal jsem rest za poslední roky a doplnil nabídku o kované praktičnosti, které jste si ode mě přáli, ale nebyli v nabídce. Třeba je to právě to, co jste hledali. Háčky, věšáky, konzole, stojany... Váš kovář Josef Klaban

 

Jmenuji se Josef Klaban a jsem vystudovaný umělecký kovář. Kovářství je nejen mým koníčkem, ale po více jak 10 let i každodenní prací. Podívejte se na naše fler video. Je tomu už nějaký čas od natáčení, ale přiblíží vám prostředí, kde předměty vznikají.

 

image

 

Vítejte v mé virtuální galerii
Zrozeno v ohni

Mám rád čístý design a funkčnost, což jde vidět i na mých produktech. Nepracuji s polotovary, nekopíruji. Vše vytvářím tak, aby bylo co nejpříjemnější k užívání a dělalo radost po více generací. Forma následuje funkci.

 

 image

Úpravy na míru
Aby detail tvořil celek

Předměty v nabídce objednávejte tak jak jsou vyobrazeny nebo je přizpůsobuji vašim podmínkám a stylu (jiné rozměry, povrchová úprava).

Něco hledáte a v mé nabídce chybí? Napište mi do zpráv zde na fleru. Většina předmětů vznikla právě z přání a potřeb zákazníků.

 

 

Děkuji za podporu černého řemesla,

váš osobní umělecký kovář,

Josef Klaban 

 

 

image

 

Zde na fleru si můžete prohlédnout i dřevěnou práci mého otce, který zde vystupuje jako truhlarstviKlaban. V nabídce má ručně strouhané misky nebo stoličky.

 

 

 

 

© Josef Klaban 2021

Licence Creative Commons

Uvedená práce (dílo), jejímž autorem je Josef Klaban, podléhá licenci Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International .

Pro vysvětlení: Dovoluji dílo šířit pouze za podmínek, které určuje licence. Uvedete autora, název díla, url odkaz  na dílo a na podmínky licence, nebudete užívat komerčně a dále nebudete dílo zpracovávat.

Kované doplňky do interiéru

Interiér každého z nás je svým způsobem i vizitka nás samotných. Jací jsme a co se nám líbí. 

V mém portfoliu bytových doplňků převažují kované předměty praktické. Ať už jsou to háčky, věšáky, kované hambálky nebo krbové nářadí. Často jako vybavení do chalup, chaloupek a dřevěnic. Přirozeně je mi blízké tvarosloví Beskyd a Valašska.

 

Exteriér v kovu

Tak jako ženu zdobí šperky, kování zdobí dům...

Kování v exteriéru často zaujímá větší prostor. Patří mezi ně kované brány, ploty, zábradlí, mříže venkovní krby, přenosné grily a mezi menšími kované doplňky na dveře jako jsou kliky nebo panty

Ve větších realizacích, kdy se kovový prvek stává součástí architektury, vycházím při návrzích ze samotného okolí i budovy samotné. Větší kované realizace jsou vytvářeny nejen pro nás, ale i pro další generace. Proto cítím zodpovědnost, aby byly nadčasové a kvalitně zpracované.

 

Kvalitní dárky na celý život

Jak se říká, "květinou ženu neuhodíš" a u kovaných to platí dvojnásob. 

Kované růže jsou tradicí snad každého uměleckého kováře. Přesto od každého kováře je jiná. Já se například nesnažím o absolutní podobu s růží. Nevytvářím kopii reality. Naopak se ji snažím posunout dál. Zvýraznit geometrickou formu a ostrost těchto jemných květin.

Kromě růží mám v nabídce i další drobnosti, které jistě potěší: otvíráky na pivo, víno, svícny...  

 

 

 

 

 

 

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Umělecký kovář

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--