Domů Profil prodejce UNICEF
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 22 hodin.
  • Praha 1, ČR
  • 365 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (89) 100%
Nadšenci: 366
Aktivita: aktivní
Prodáno: 365
Registrace: 15.7.2010
Město: Praha 1
Stát: ČR

UNICEF

/ Prodávající
Novinky
296755
22.8.2014 Milý příznivci UNICEF panenek,

Potřebujeme vyrobit tělíčka/korpusy pro panenky!
Zájemci, hlaste se na e-mail ldukic@unicef.cz.
Adoptuj panenku a zachráníš dítě!
image Cílem projektu Panenka je získat finanční prostředky pro celosvětovou očkovací kampaň UNICEF, a to za použití symbolu, který znají všechny děti na světě – panenky. Pro cíle projektu byla zvolena forma textilní panenky. Každá panenka představuje skutečné dítě, které bude v rámci očkovací kampaně UNICEF v rozvojových zemích proočkováno proti šesti hlavním smrtelným dětským chorobám (spalničky, záškrt, černý kašel, tetanus, tuberkulóza, dětská obrna).

Částka, za kterou si můžete panenku „adoptovat“, činí 600 Kč a je stanovena podle nákladů, potřebných na očkování jednoho dítěte v nejchudších zemích proti 6 hlavním smrtelným dětským chorobám. V sumě jsou zahrnuty očkovací látky, injekční stříkačky, jehly, chladicí boxy, zaškolení zdravotníka apod. Rodina či jednotlivec, který panenku adoptuje, obdrží spolu s panenkou blahopřání UNICEF, které zašle tvůrci panenky se zprávou, že jeho panenka našla ,,svoji rodinu“.

Tento profil je oficiálním profilem Českého výboru pro UNICEF na serveru Fler, kde můžete zakoupit textilní panenky z projektu "E-panenky UNICEF" a tím přispět na očkování dětí proti šesti hlavním smrtelným chorobám v nejchudších zemích světa.

Profil Českého výboru pro UNICEF je oficiálně podporován serverem Fler, který se také vzdává provizí z prodeje ve prospěch UNICEF.


Na požádání rádi vystavíme daňové potvrzení, neboť jde o formu daru a podle par. 15 resp. par. 20 mají plátci daně z příjmů nárok na odečet daru ze základu daně.
Způsob dopravy
Panenky jsou expedovány přímo z kanceláře UNICEF a bude Vám zaslána nejpozději do 14 dnů ode dne objednání přímo Českým výborem pro UNICEF.

Objednané zboží obdržíte nejpozději do 14 dnů od přijetí Vaší objednávky.

Doba potřebná pro administrativní zpracování Vaší objednávky v obchodním oddělení UNICEF a pro kompletaci objednaného zboží ve skladu až po podání na poštu k odeslání může činit 1 až 5 pracovních dnů ode dne přijetí Vaší objednávky - délka této doby je dána celkovým počtem příchozích objednávek.

K ceně zboží (panenek) Vám bude připočítáno poštovné, balné a administrativní poplatky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od UNICEF

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--