Profil uživatele
URBAN.KA
Prodávající
Praha 1
Registrace: 23.11.2017

OUR LIFE IS PATTERN ADVENTURE

Druhý život smaltu

Hedvábné šátky značky URBAN.KA a jejich vzory se zrodily v téměř 850 stupňovém žáru pece. Impulsem pro vznik značky URBAN.KA byl nápad výtvarnice a emailérky Magdaleny Urbanové (na fleru jako majdau) přenést jedinečnou barevnost jejích smaltu na hedvábí.

Na začátku celého procesu výroby byl čistý čtvercový měděný plech, který byl opakovaně mnohokrát pálen v peci. Autorský smaltovaný obraz byl pak použit k vytvoření vzoru, který se na konci složitého procesu výroby o mnoha krocích  změnil v měkký barevný hedvábný šátek se stejným motivem. Jako předloha pro některé šátky slouží i autorské akvarely, pastely nebo akryly. Emoce a energie Magdaleniných intuitivních smaltů, akvarelů a pastelů tak žijí na hedvábí svůj další příběh.    

Moderní pokročilá technologie tisku na hedvábí umožňuje použití téměř neomezeného množství barev a dokáže tisknout i detaily, které byly dříve neproveditelné. Barvy se vyznačují vysokou kvalitou a stálostí.

Vznik značky URBAN.KA byl výsledkem spolupráce Magdaleny, která je autorkou výtvarné podoby výrobků, a Pavlíny, která  se věnuje praktické realizaci a financím. Majitelkou firmy je Pavlína a s Magdalenou spolupracuje externě. Poštu, platby a veškerou komunikaci  na fleru vyřizuje Pavlína.

O tři tisícileté technologii smaltu se můžete více dozvědět do 3.6.2018 na velké výstavě v Technickém muzeum v Brně. Magdalena se na dvouleté přípravě této unikátní výstavy aktivně podílela. Nahlédnout na výstavu můžete prostředníctvím videa ve flerMAG.

 

Doporučeno je chemické čištění, ale z vlastní zkušeností víme, že barvám nijak neublíží ani ruční praní ve vlažné vodě, v prášku určeném na jemné prádlo.

Všechny naše hedvábné šátky dodáváme v dárkovém balení, v krabičkách s našim logem a certifikátem. Vyrobeny jsou z luxusního 100% hedvábného saténu a mají ručně zaobroubené okraje.

Čtvercové hedvábné šátky vyrábíme ve dvou velikostech 91 cm a 63 cm. V nabídce máme i kapesníčky, které můžete použít do klopy saka, do vlasů, na kabelku nebo na ruku jako náramek. Zatím v limitované nabídce máme i hedvábné šály ve dvou velikostech.

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží posíláme doporučeně pojištěné jako cenný balík nebo cenné psaní. Odesíláme do dvou dnů od zaplacení.
Obchodní podmínky

Na všechny naše výrobky je poskytnuta dvouletá záruční lhůta. Zboží zakoupené na fleru  můžete bez udání důvodu do 14 dnů vrátit.

U všech objednávek nad 2000 kč máte poštovné zdarma. Objednávky z fleru  je možné osobně vyzvednout  v obchodě na Praze 1

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.