Domů Profil prodejce Úžasný Mauric
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Protivín, ČR
  • 1825 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (370) 100%
Nadšenci: 1761
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1825
Registrace: 21.6.2011
Město: Protivín
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 1.1.2021 00:00 z důvodu "Zavreno".
___________

Úžasný Mauric

/ Prodávající
Novinky
681418
10.12.2017 video: jak se kreslí pohlednice. :)
https://www.fler.cz/blog/...

Creative Commons License

 

Vítejte!

Jmenuji se Mauric a pro tuto chvíli budu Vaším průvodcem. (--Představte si prosím děsivý hudební doprovod a strašidelný smích--)

Na Jitrocelové mýtině hluboko v Prošlém lese pracují v rozhodně ne rozpadlé chaloupce kreslíři a malíři a všelijaké další ohrožené druhy. Docela dobrovolně a bez jakékoliv manipulace nebo nátlaku mi pomáhají připravovat pro vás, vážené zákazníky, jedinečné výrobky.

Některé jsou úžasné, nádherné a praktické, jiné zajímavé a jedinečné. Někdy mají srdce na zadku, jindy nemají srdce vůbec.

A občas, když si dáme hodně záležet, se nám povede vytvořit i něco docela obyčejného... 

 

(--Mimochodem, ta knížka, ze které tenhle ničema ukradl svou přezdívku, 'Úžasný Mauric a jeho vzdělaní hlodavci', od veleváženého pana Pratchetta, je prostě... no... úžasná! Takže jděte do knihovny, nebo do knihkupectví a kupte si ji. Zapůjčená bude ale také dobrá. Pak se domluvte s Mauricem, aby vám poslal nějakou záložku, a pak... Příjemné čtení!--)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Všechno je vytvářeno v prostředí plném zvířecích alergenů. Nutno ale upozornit, že jsou to alergeny často koupané a myté, dobře živené a přítulné... ;)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Ti z Vás, kteří touží po nějakém dokladu... Paragon, faktura, autogram na notářsky ověřené fotografii z Jakazačistánu - prosím, napište mi to k objednávce!

Uctivě děkuji!

Váš

 

Mauric

 

 

 

Způsob dopravy
Posíláme vždy doporučeně poštou, většinou v krabičkách, nebo v bublinkové obálce a obrázky v tubusech. Poštovné u náušnic je vyšší. To zejména z toho důvodu, že se nejedná pouze o poštovné, nýbrž o poštovné a balné. A díky drastickému zacházení se zásikami, kterým se ČP vyznačuje, byli jsme nuceni přejít k nákladnějšímu způsobu balení našich balíčků a balíků... Děkujeme za pochopení a přejeme všem krásný den! Mauric & spol.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od Úžasný Mauric

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--