Domů Profil prodejce uzeninka
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Nivnice, ČR
  • 3 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 2
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3
Registrace: 11.11.2010
Město: Nivnice
Stát: ČR

uzeninka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jsem nadšený kutil v oblasti textilních výrobků. RozpačitýAsi před 7 lety mě okouzlila technika patchworku a té jsem zcela podlehla. Při mateřské jsem se tomu začala více věnovat, pak jsem se ale vrátila do práce a na šití už mi nezbýval čas. Nyní jsem na mateřské opět a patchwork mě chytil znovu a silněji.

Za těch pár let jsem už něco ušila a stále získávám nové zkušenosti a snažím se zdokonalovat. Šiju každou volnou chvilku ale jen když děti dovolí,takže to přibývá pomalu.

Miluju pocit, když je za mnou vidět nějaká práce, něco uchopitelného. Velkou inspirací jsou mi moje děti a příroda kolem. V hlavě se mi honí tolik návrhů a inspirací, které asi v životě nedám dokupy, protože prostě na to nemám tolik času.

Zkrátka jsem kutil domácí. Je to můj koníček přetvářet staré i nové látky na nové výrobky. Vždy se snažím aby to bylo praktické - a ne jen na dívání.

Pokud se Vám moje výrobky budou libit natolik, že byste si je i koupili, je to pro mě to největší uznání. A slibuju, že je budu vyrábět velkým nadšením a přesností.

Vaše Eva D. uzeninka.

 

Způsob dopravy
ČESKOU POŠTOU.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od uzeninka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--