Profil uživatele
V.design
Prodávající
Nový Jičín
Registrace: 7.2.2012

 

Zdravím všechny milé návštěvníky {#emotions_dlg.naruc}

Dovolte, abych se Vám představila a přiblížila Vám svou tvorbu. Jmenuji se Veronika a v současné době studuji VŠ. Ve volných chvílích se věnuji spolu se svou maminkou výrobě keramiky. Tuto kreativní činnost jsem si oblíbila již ve svém dětství. Maminka se totiž věnuje keramice od roku 1992 a já jako malá holčička jsem jí velice ráda pomáhala.

A tady jedna trhová:)

Specializuji se a vyžívám především v malbě na keramiku a jejím prokrajování. Věřím, že není jedno, z čeho si vypijeme ranní kávu nebo čaj. Hrneček vyrobený s láskou a pečlivostí Vás může nabít pozitivní energií do celého dne.Usmívající se

Vymýšlím malované vzory inspirované přírodou, zvířaty ... tak aby si každý našel své:) v této chvíli připravuji novou kolekci šperků, snad se bude líbit:))

 

Naše keramika má všechny potřebné atesty a je zdravotně nezávadná! Nádobí lze používat v mikrovlnce, ale popravdě myčku bych nedoporučovala. Do spousty myček se používají velice agresivní mycí prostředky, které nemusí Vašemu nádobí prospět.

 

Ve večerních hodinách u televize pak špinavou práci vyměním za výrobu drobných ozdobných broží z filcu a perliček.Usmívající se Tato brož byla inspirována malebným městečkem Štramberk, kde trávím hodně času.

Promiňte mi prozatím nedostatek věciček, teprve se tady rozkoukávám a určitě budu zboží doplňovat!Mrkající

Osobní předání zboží lze domluvit v okolí Nového Jičína či v Brně:)

Veronika

Pro "nekreativce": nekopírujte prosím mé vzory, porušujete tím autorská práva! děkuji

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím české pošty. Drobné věci (brože) zasílám v bublinkové folii v obálce. Keramiku zasílám dobře zabalenou v bublinkové folii, utěsněnou novinami v balíčcích/balících jako křehké zboží.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.