Od 20.-29.7. jsem mimo ČR a celý srpen+ začátek září, budu na fleru velmi málo. Děkuji za pochopení a za trpělivost :) Krásné léto!!! ♥
Profil uživatele
v-i-t-a-m-i-n-e-k
Prodávající
Hradec Králové
Registrace: 12.5.2010

 

Ahojda, vítám všechny, co jste se přišli podívat do obchůdku k VITAMÍNKOVI!

Ráda bych se vám představila:) Jmenuji se Kačka a plním si své sny:) Už dlouho v sobě objevuji tvořivý potenciál a až nyní přišla ta správná chvíle ukázat ho světu. 

Nemůžu o sobě říct, že jsem byla tvořivá od mala. Jediné co mě bavilo, bylo kreslení a myslím, že jsem v tom byla celkem dobrá. Neměla jsem ale potřebu tuto stránku mého JÁ rozvíjet, tak veškerý můj talent byl odsunut do pozadí. Dřímal, nabíral síly, aby se mohl naplno ukázat. Nyní, když už jsem někdy dospělá a řídím si svůj život tak, jak chci já, přišel čas na objevování mých vloh pro tvoření. 

Člověk se vyvíjí, poznává nové lidi, vstřebává informace ze svého okolí a pod jeho vlivem se mu přetváří i vkus a tak trochu i názor na věci kolem sebe.

Začala jsem s korálkováním. Přináší mi to uspokojení, relax a odreagování. Pod vlivem mé kolegyně, kamarádky a hlavně učitelky( je pro mne velkou inspirací) Lucky- erasurete, jsem objevila kouzlo látky. Tolik barev, vzorů!!! Určitě vám nemusím popisovat pocity, když objevíte něco, co vás baví a naplňuje. Jelikož zatím neumím šít na stroji- učím se, mé doplňky jsou šité ručně (myslím, že by to ani jinak nešlo:)))

Snažím se o kvalitu, aby vše drželo tak jak má a aby vše vydrželo co nejdéle. 

Stále se učím, vyvíjím, rozvíjím, objevuji nové věci a krásy starých věcí.

Jelikož ráda syslím různé věci, protože "co kdyby se to jednou mohlo hodit", využívám vše celkem bez zbytků:) 

Například na "buttonkové" brože používám jako podklad, plastová víčka od infuzních lahví či jiných léčiv nebo staré knoflíky. 

 

Děkuji, že jste si udělali čas a přišli jste se podívat. Líbající

Přeji všem krásný denSmějící se

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty v co nejkratší době po uhrazení peněz na účet. Zboží balím do obálky s bublinkovou fólií. Na dobírku nezasílám. Možný i osobní odběr v Hradci Králové a okolí.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.