Domů Profil prodejce Vanda&Valerie
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Praha 4 - Nusle, ČR
  • 9858 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2632) 100%
Nadšenci: 9241
Aktivita: aktivní
Prodáno: 9858
Registrace: 13.11.2009
Město: Praha 4 - Nusle
Stát: ČR

Vanda&Valerie

/ Prodávající
Novinky
944158
15.4.2021 Milí zákazníci, jsme nuceny zdražit cenu nabízeného dopravného. Při kontrole faktur dopravců za poslední 3 měsíce jsme zjistily, že jsme v mnoha případech na dopravné doplácely z vlastních prostředků, o nákladech spojených s odbavením balíčků ani nemluvě. Je nám to líto. Vaše V&V

Vanda & Valerie nabízí ručně vytvářené keramické výrobky, vhodné pro zútulnění a zkrášlení vašich domovů. Svou pestrostí, neotřelostí, moderním designem i klasickým pojetím dekoru potěší každého, kdo hledá kvalitní výrobek jak po stránce výtvarné a řemeslné, tak i výrobek z vysoce kvalitních materiálů. Na veškeré užitkové výrobky jsou pořízeny hygienické atesty podléhající kritériím EU.

 

Ding, ding!Milí zákazníci, kamarádi, všichni kdo nás podporujete,

snažíme se i v těchto mimořádně náročných dnech pokračovat v práci, i když v jiném módu než jsme zvyklé. Část našeho pracovního času se přesunula na péči o děti, výrazně více času trávíme balením balíčků, ale plníme vaše přání seč nám síly stačí (a to doslova). Někdo po večerech, někdo o víkendu, jak se dá. Ne vždy jsme pány svého času, omluvte nás, pokud nebude péče o vás, milí zákazníci, stoprocentní.

Co se týká doručování, GLS velmi dobře spolupracuje, balíček máte druhý den po odeslání u sebe. Nabízíme i osobní odběr v Nuslích, zajet můžete autem až k nám do dvora a objednávku si převzít venku na naší květinové rampě před dílnou. Jsme zdravé jako řípy, ale člověk nikdy neví, že, a tak nabízíme i tuto bezpečnou cestu. Další možností je nově Zásilkovna, která je cenově příznivější a také je fajn, že si balíček vyzvednete kdy potřebujete na Vámi vybrané pobočce.Ding, ding!

 

Miluju tě!DĚKUJEME ZA PODPORU!Modlitba

 

ZAHRADNÍKU!Houba co nebude moc jedlá

TĚŠÍME SE NA VÁS! Vanda&Valerie

  ! PROSÍME VĚNUJTE POZORNOST TOMUTO TEXTU: VZHLEDEM K 100% RUČNÍ PRÁCI NENÍ MOŽNÉ DOSÁHNOUT DVAKRÁT STEJNÉ DEKORACE ČI OBRÁZKU. V PŘÍPADĚ TAKOVÉHO PŘÁNÍ TOTO RIZIKO PŘIJÍMÁTE. DĚKUJEME ZA POZORNOST A POCHOPENÍ. vv !

 

Pro Vaši milou zvědavost něco málo z našeho atelieru - PROUŽKATÉ NAŽIVO!

 

Customers from Europe and abroad may also use the PayPal payment.

 

Naši milí zákazníci, balíčky zasíláme se společností GLS. Tato společnost zajišťuje rychlé (do druhého dne) a bezproblémové dodání, o kterém je zákazník informován prostřednictvím SMS.

Cena balíčku, byť 1kilového, je 160Kč, včetně dobírkového poplatku pak  190,-. Bohužel doprava se neustále zdražuje. Za balné si účtujeme pár korun, přestože právě tato činnost nám zabírá spoustu času a balící materiály jsou bohužel velmi nákladné.

Nově možno využít doručení přes Zásilkovnu, cena balíčku 100,-, s dobírkou 120,-.

Poštovné je nastavené pro EU, budeme jej pro SK upravovat při potvrzení objednávky. Těšíme se! vv


 

 

Způsob dopravy
Doručovací služba GLS (garantováno dodání do druhého dne), kartonové krabičky - z 90% recyklované, bublinková folie - funglnová, balíčky odesíláme do tří pracovních dnů od přijetí platby, v případě prodloužené doby dodání se tato doba prodlužuje dle uvedeného počtu dní. Vítáme též osobní odběr v Praze - Nuslích! Od října 2020 nově i zásilkovna na pobočku!
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Vanda&Valerie

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--