Profil uživatele
Vanda&Valerie
Prodávající
Praha 4 - Nusle
Registrace: 13.11.2009

TĚŠÍME SE NA VÁS! Vanda&Valerie

  

 

 

 Vanda A Valerie nabízí ručně vytvářené keramické výrobky, velmi vhodné pro zútulnění a zkrášlení vašich domovů. Svou neotřelostí a moderním designem potěší každého, kdo hledá kvalitní výrobek jak po stránce výtvarné a řemeslné, tak i výrobek z vysoce kvalitních materiálů. Na veškeré užitkové výrobky jsou pořízeny hygienické atesty podléhající kritériím EU.

 

! PROSÍME VĚNUJTE POZORNOST TOMUTO TEXTU: VZHLEDEM K 100% RUČNÍ PRÁCI NENÍ MOŽNÉ DOSÁHNOUT DVAKRÁT STEJNÉ DEKORACE ČI OBRÁZKU. V PŘÍPADĚ TAKOVÉHO PŘÁNÍ TOTO RIZIKO PŘIJÍMÁTE. DĚKUJEME ZA POZORNOST A POCHOPENÍ. vv !

 

Pro Vaši milou zvědavost něco málo z našeho atelieru - PROUŽKATÉ NAŽIVO!

 

Customers from Europe and abroad may also use the PayPal payment.

 

Naši milí zákazníci ze Slovenska,nově zasíláme po Evropě s GLS, cena balíčku do 5kil je 130Kč!!!! a velmi rychlé dodání, poštovné je nastavené pro EU, budeme jej pro SK upravovat při potvrzení objednávky:) Těšíme se! vv


 

Všechny, jež nás již znají z galerií, obchodů a keramických trhů, zdravíme, na nové se těšíme!

 

 

 


 

Způsob dopravy
Doručovací služba GLS (garantováno dodání do druhého dne), kartonové krabičky - z 90% recyklované, bublinková folie - funglnová, balíčky odesíláme do tří pracovních dnů od přijetí platby, v případě prodloužené doby dodání se tato doba prodlužuje dle uvedeného počtu dní. Vítáme též osobní odběr v Praze - Nuslích!
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
773103
14.12.2018 14.12.- poslední den pro možnost objednávky zboží skladem! V pondělí naposledy odesíláme! Osobní odběr možný do 18.12. Děkujeme za vše a budeme se těšit na 2019..
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím