Menu
--
Profil prodejce Vanda&Valerie Domů
  • aktivní prodejce / od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Praha 4 - Nusle, ČR
  • 8693 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2468) 100%
Nadšenci: 8937
Aktivita: aktivní
Prodáno: 8693
Registrace: 13.11.2009
Město: Praha 4 - Nusle
Stát: ČR
Důležitá informace: Milí zákazníci, ve dnech 27.7.-14.8.odesíláme pouze akutní objednávky (dovolená expedičního odď:):)), v případě této nezbytnosti prosíme piště do zprávy pod objednávku. Objednávky průběžně přijímáme. Hezké léto! V&V team

Vanda&Valerie

/ Prodávající
Novinky
818081
8.7.2019 ...připomínáme že za balné si neúčtujeme NIC

Vanda & Valerie nabízí ručně vytvářené keramické výrobky, vhodné pro zútulnění a zkrášlení vašich domovů. Svou neotřelostí a moderním designem potěší každého, kdo hledá kvalitní výrobek jak po stránce výtvarné a řemeslné, tak i výrobek z vysoce kvalitních materiálů. Na veškeré užitkové výrobky jsou pořízeny hygienické atesty podléhající kritériím EU.

 

Ding, ding!Milí zákazníci, kamarádi, všichni kdo nás podporujete,

snažíme se i v těchto mimořádně náročných dnech pokračovat v práci, i když v jiném módu než jsme zvyklé. Ale jde to! Oživujeme si s dětmi vědomosti ze základní školy, některé spíše nabíráme, asi jsme zrovna chyběly:), kruhy zpomalily, nikam nespěcháme a vlastně si výrobu více vychutnáváme. Snažíme se co nejpečlivěji doplňovat naší malou galerku, vybíráme jen to NEJ, zbylé putuje do krabic na jiné časy. Když cokoliv nenajdete v nabídce, je velká pravděpodobnost, že to také máme, neváhejte se ptát, neb nyní vystavujeme jen to nejčerstvější z pece.

Co se týká doručování, GLS stále velmi dobře spolupracuje, balíček máte druhý den po odeslání u sebe. Nabízíme i osobní odběr, zajet můžete autem až k nám do dvora a objednávku si převzít venku na naší květinové rampě před dílnou. Jsme zdravé jako řípy, ale člověk nikdy neví, že, a tak nabízíme i tuto bezpečnou cestu.Ding, ding!

 

LiebesbriefŠTĚSTÍ DO KAŽDÉHO BALÍČKU, KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE!Liebesbrief

Miluju tě!DĚKUJEME ZA PODPORU!Modlitba

 

ZAHRADNÍKU!Houba co nebude moc jedlá

TĚŠÍME SE NA VÁS! Vanda&Valerie

  ! PROSÍME VĚNUJTE POZORNOST TOMUTO TEXTU: VZHLEDEM K 100% RUČNÍ PRÁCI NENÍ MOŽNÉ DOSÁHNOUT DVAKRÁT STEJNÉ DEKORACE ČI OBRÁZKU. V PŘÍPADĚ TAKOVÉHO PŘÁNÍ TOTO RIZIKO PŘIJÍMÁTE. DĚKUJEME ZA POZORNOST A POCHOPENÍ. vv !

 

Pro Vaši milou zvědavost něco málo z našeho atelieru - PROUŽKATÉ NAŽIVO!

 

Customers from Europe and abroad may also use the PayPal payment.

 

Naši milí zákazníci, balíčky zasíláme se společností GLS. Tato společnost zajišťuje rychlé (do druhého dne) a bezproblémové dodání, o kterém je zákazník informován prostřednictvím SMS.

Cena balíčku, byť 1kilového, je 160Kč, včetně dobírkového poplatku pak  190,-. Bohužel doprava se neustále zdražuje, účtujeme pouze to co je účtováno nám. Balné nepočítáme!!!, přestože právě tato činnost je vzhledem k náročnosti pečlivého probalení velmi časově náročná.

Poštovné je nastavené pro EU, budeme jej pro SK upravovat při potvrzení objednávky. Těšíme se! vv


 

 

Způsob dopravy
Doručovací služba GLS (garantováno dodání do druhého dne), kartonové krabičky - z 90% recyklované, bublinková folie - funglnová, balíčky odesíláme do tří pracovních dnů od přijetí platby, v případě prodloužené doby dodání se tato doba prodlužuje dle uvedeného počtu dní. Vítáme též osobní odběr v Praze - Nuslích!
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Vanda&Valerie

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím