Domů Profil prodejce VanDeul
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Klatovy, ČR
  • 197 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (105) 100%
Nadšenci: 561
Aktivita: aktivní
Prodáno: 197
Registrace: 11.9.2009
Město: Klatovy
Stát: ČR

VanDeul

/ Prodávající
Novinky
50264
3.1.2012 Tak juicy nature se stala v listopadu/prosinci skutečností :-).

 

Do každé vytvořené věci je potřeba otisknout určitý dar, dar, který prožíváte, dar který cítíte v srdci, něco kouzelného, co smíte předat ...

 
                                                                                                        ... VnDl

 

 

...

Po vystudování oděvního a keramického oboru a několika pracovních zkušenostech v atelierech, tvořím od roku 2009 pod jménem- vlastní značkou Van Deul. Název hravě vychází z přesmyčky křestního jména.

Ke každému jednotlivému kousku přistupuji zcela individuálně.

Charakterem je kvalitní zpracování, osobitý ležérní styl,variabilita,minimalismus.

Sympatie k ležérní ladnosti baleťáků ze skušebních sálů, obdiv k tajemné přitažlivosti japonských ninjů a v neposlední řadě stoické důstojnosti a duševní čistotě rytířů ... a mnoho dalšího ... záblesky, duše klid, detaily všude kolem jenž utkávají vše krásné, každý radostý pocit a štěstí - při troše štěstí :-) .

(... Možná máte v povědomí trika Baletta( nekonečný věčně probíhající sen ladnosti a energie, sen ze zkušeben baletních tanečních sálů ), extra prodloužené rukávy no a v neposlední řadě třeba "ty bílý rohatý hrnky" ....)

Co kousek to originál, kde samozřejmě máte možnost mne bez ostychu oslovit s přáním podobného, takového jediného na přání, přesně pro Vás.

Pokud se míry či nějaký detail liší od Vašich potřeb, představy, neváhejte mne zkontaktovat s vašim přáním a uvidíme co se dá dělat.

A co se u mne děje na "keramickém poli" ? Už pár let se můj styl ubírá o něco organičtějším stylem, směrem. Odněkud někam se se mnou tyto věci neustále přemisťují, nenápadně pomalinku se po různých destinacích množí a trpělivě čekají na své dokončení a představení vám.

 

Velice děkuji tomuto místu na Fleru, všem mým úžasným zákaznicím, i těm co mne ještě tiše okukují.

 

Van D :-)  ...Vendula Matějková

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasíláno českou poštou. Baleno s ohledem na materiál a vzhled díla. Oděvy do bublinkové větší obálky. Keramika do papíru, bublinek a ostatního výplňového materiálu pro zajištění bezpečného transportu. Šperky individuálně, většinou v tzv. kartonovém psaníčku + bublinková obálka.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od VanDeul

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--