Výše poštovného závisí na velikosti objednávky. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD.
Profil uživatele
vandold
Prodávající
Brno
Registrace: 10.8.2009

Dobrý den,

vítejte v mém malém obchůdku. Naleznete zde výrobky šité (nejen) technikou patchwork, která mi poslední dobou učarovala. Šiju ze své bohaté zásoby látek amerických designérů a také z látek českých a evropských výrobců, které prodávám na svém druhém profilu 4patchwork

 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučené psaní, doporučený balíček, balík do ruky, Zásilkovna, osobní odběr po dohodě
Obchodní podmínky

1. Všeobecná ustanovení

1.1. Tyto obchodní podmínky upravují vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím „ miševa“ a spotřebitelem (dále jen „kupující“) prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístěné na internetové adrese www.fler.cz/miseva

1.2 .Obchodní podmínky se nevztahují na případy, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, je právnickou osobou či osobou, jež jedná při objednávání zbožív rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání.

1.3. Ustanovení odchylná od obchodních podmínek je možné sjednat v kupní smlouvě. Odchylná ustanovení v kupní smlouvě mají přednost před ustanoveními obchodních podmínek.

1.4.Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce.

1.5. Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovení nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklé po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

2. Uzavření kupní smlouvy

2.1.Veškerá prezentace zboží umístěná na webovém rozhraní obchoduje informativního charakteru a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně tohoto zboží.

2.2. Webové rozhraní obchodu obsahuje informace o zboží včetně cen jednotlivého zboží. Ceny zboží jsou uvedeny včetně DPH. Ceny zboží zůstávají v platnosti po dobu, kdy jsou zobrazovány na webovém rozhraní obchodu.

2.3. Webové rozhraní obchodu obsahuje také informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží. Informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží uvedené na webovém rozhraní obchodu platí pouze v případech, kdy je zboží doručováno v rámci území České republiky.

2.4. Pro objednání zboží vyplní kupující objednávkový formulář na webovém rozhraní obchodu.

Objednávkový formulář obsahuje zejména informace o:

2.4.1 objednávaném zboží(objednávané zboží „vloží“ kupující do elektronického nákupního košíku)

2.4.2 způsobu úhrady kupní ceny zboží, údaje o požadovaném způsobu doručení objednávaného zboží

2.4.3. nákladech spojených s dodáním zboží (dále společně jen jako „objednávka“)

2.5. Objednávku odešlškupující prodávajícímukliknutím na tlačítko“odeslat závaznou objednávku. Prodávající neprodleně (v pracovní dny 8-18 hod) po obdržení objednávky toto obdržení potvrdí kupujícímu.

2.6. Prodávající je vždy oprávněn v závislosti na charakteru objednávky (množství zboží, předpokládané náklady na dopravu) požádat o dodatečné potvrzení objednávky vnitřní poštou.

2.7. Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením přijetí objednávky, jež je prodávajícím zasláno kupujícímu vnitřní poštou.

3. Cena zboží a platební podmínky

3.1. Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

a) bezhotovostně na účet prodávajícího

b) v hotovosti při osobním převzetí zboží

3.2. Společně s kupní smlouvou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží.

3.3. V případě bezotovostní platby je kupní cena splatná do 5 dnů od uzavření kupní smlouvy. V případě platby v hotovosti je kupní cena splatná při převzetí zboží.

3.4. Prodávající vystaví kupujícímu daňový doklad – fakturu. Prodávající není plátcem DPH.

4. Odstoupení od smlouvy

4.1. Nakupující má podle § 1829 odstavce 1 Obchodního zákoníku právo na odstoupení od smlouvy, a to do 14 dnů od převzetí zboží. to ustanovení se netýká metráže, neboť ta je stříhána na přání zákazníka. Odstoupí-li kupující od smlouvy, nese náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.

4.2. V případě odstoupení od smlouvy dle článku 4.1. Obchodních podmínek vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícímu, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal.

4.3. V případě odstoupení od kupní smlouvy dle článku 4.1. Obchodních podmínek se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy.

5. Přeprava a dodání zboží

5.1. Zboží je prodávajícím zasíláno prostřednictvím:

a) České pošty

b) Zásilkovny

5.2. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko spojené s tímto způsobem dopravy.

5.3. V případě, že je z důvodu na straně kupujícího nutno doručovat zboží opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, respektive náklady spojené s jiným způsobem doručení.

5.4. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

6. Práva z vadného plnění

6.1. Prodávající odpovídá kupujícímu, že zboží při převzetí nemá vady. Zejména prodávající odpovídá kupujícímu, že v době, kdy kupující zboží převzal:
6.1.1. má zboží vlastnosti, které prodávající popsal nebo které kupující očekával s ohledem na povahu zboží a na základě reklamy prodávajícím prováděné.

6.1.2. se zboží hodí k účelu, který pro jeho použití prodávající uvádí nebo ke kterému se se zboží tohoto druhu obvykle používá.

6.1.3. odpovídá jakostí a provedením, je v odpovídajícím množství, míře a hmotnosti a vyhovuje právním předpisům.

6.2. Ustanovení uvedená v článku 6.1. Obchodních podmínek se nepoužijí u zboží prodávaného za nižší cenu na vadu, pro kterou byla nižší cena ujednána, na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým používáním.

6.3. V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (dále jen „rozpor s kupní smlouvou“), má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečných odkladů uvedl věc do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci nebo její opravou. Není-li to možné, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil. Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví do 6 měsíců od převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo se neprokáže opak. Kupující je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží do 24 měsíců od převzetí.

7. Další práva a povinnosti

7.1. Kupující nabývá vlastnictví zboží zaplacením celé kupní ceny.

7.2. K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná česká obchodní inspekce se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 00020869, http://www.coi.cz

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
740609
10.8.2018 Obchůdek slaví narozeniny, až do neděle sleva 15% na vše. Vkládejte kupón L41-XYN-4NE
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím