Domů Profil prodejce vata
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
  • Katovice, ČR
  • 29345 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1624) 100%
Nadšenci: 1057
Aktivita: aktivní
Prodáno: 29345
Registrace: 27.1.2011
Město: Katovice
Stát: ČR

vata

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Milí nakupující,

díky za návštěvu mého obchodu. Jmenuji se Irena Novotná, žiju v Katovicích na českém jihozápadě a ráda vyrábím nejrůznější věci a to hlavně s našimi dětmi. Vytvořila jsem obchod s věcmi, které sami rádi používáme a možná se hodí při tvoření i Vám. Část sortimentu je určena k výrobě postaviček - panenek, medvídků, maňásků, loutek a dalších figurek. Ale naleznete tu i další různorodé zboží. Přiji příjemný nákup.

Odesílání zásilek:

Zásilky odesílám do 5 pracovních dnů po obdržení platby. Malé zásilky posílám v bublinkových obálkách, větší balím do recyklovaných materiálů (kromě použití lepicí pásky). Posílám Českou poštou, nově je možné na Vaše přání odesílat zásilky firmou Geis Parcel.

Způsob dopravy
Poštovné: základní poštovné a balné pro doporučenou zásilku v bublinkové obálce je 87 Kč. Pro širší, vyšší či těžší zboží se řídím sazebníkem české pošty pro doporučený balíček: U doporučeného balíku hmotnost do 1 kg - 99 Kč, dobírka + 55 Kč u vyšších hmotností - dle předchozí domluvy. balík do ruky do 2 kg 129 Kč Na Vaše přání lze zásilku poslat firmou DPD - poštovné je zde do 2 kg platba předem: 190 Kč. Nad 2 kg se dle váhy pak poštovné zvyšuje. Balíky nad 2 kg odesílám vždy firmou DPD. Na Slovensko - udávám poštovné individuálně - dle váhy a rozměru zásilky (viz tarif České pošty).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od vata

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--