Menu
--
Domů Profil prodejce ve.š.ka
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Kadaň, ČR
  • 182 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (44) 100%
Nadšenci: 86
Aktivita: aktivní
Prodáno: 182
Registrace: 13.7.2011
Město: Kadaň
Stát: ČR

ve.š.ka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás ve svém obchůdku!

K tvoření jsem tíhla již od dětského věku. Může za to asi babička, které mě naučila plést, háčkovat a vyšívat. Během školní docházky jsem také navštěvovala 8 let ZUŠ, takže odtud pramení malování a kreslení. No a když se mi narodil syn Tadeášek, naučila mě maminka zase šít. Lákají mě ale snad všechny způsoby tvoření, nedokážu sedět se založenýma rukama a nic nedělat.

Proto bych vám v tomto obchůdku chtěla nabídnout něco ze své tvorby.

Najdete zde háčkované i pletené doplňky, které potěší oko (čepičky, šály, papučky atd.). Háčkované i šité hračky pro malé dětičky, které neobsahují žádné malé předměty a jsou pouze z materiálu určeného pro děti. Dále mě velmi baví vymýšlet různá látková prostírání, která jsou vždy originálem! Z korálků šité brože, které z Vás udělají elegantní dámu, bižuterní šperky (hlavně náušničky, kterých není nikdy dost) a další možné i nemožné dekorace, které zkrášlí Váš byt a navodí kouzlo domova.

V naší rodině jsou ručně vyráběné dárky tím nejcennějším! Víme, že jsou dělané s láskou a citem. A hlavně – jsou jedinečným ORIGINÁLEM, který nebude mít každý druhý.

Samozřejmostí je domluva týkající se výběru barvy, vzoru látky, velikosti apod. Chápu, že ne vždy se mnou vytvořený nápad, hodí barevně právě k Vám. Proto ráda výrobek dotvořím dle Vašeho přání či nápadu.

Aby Vám mé výrobky co nejdéle sloužily, zacházejte s nimy šetrně, a to především při jejich praní a sušení. Doporučuji prát v ruce ve vlažné vodě. Aby si výrobky zachovaly svůj tvar, neždímejte, ale nechte volně rozložené uschnout.

Doufám, že se Vám v mém obchůdku líbilo a budete se sem často vracet… a třeba si časem i něco zakoupíte ;-).

Mějte se krásně Ve.š.ka

 

Prosím o nekopírování autorských výrobků!

Způsob dopravy
Zboží zasílám poštovním balíkem České pošty za standardní ceny a ihned po připsání platby na účet. Cena poštovného je závislá na váze zboží, pohybuje se od 49 Kč do 80 Kč. Pokud byste si najednou vybrali více zboží, budu samozřejmě účtovat jedno poštovné i balné.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ve.š.ka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím