Profil uživatele
Vea Black
Prodávající
Zvole n. Pernštejnem
Registrace: 28.3.2016

Moje Věci jsou kouzelné pokud máš dost fantazie si kouzlo představit a věřit mu. Jedním z nejkrásnějších kouzel, co Věci umí vykouzlit je radost člověka, kterého věcí obdaruješ, to stačí opravdu málo - správně vybrat. 

Pro všechny platí, že jsou to dekorace. Nepatří do rukou a už vůbec ne do pusy dětem.  

Určeno Tobě, co si rád hraješ, máš fantazii a sníš o světě plném lásky, tajemství a kouzel.
 

S jarem na mě jdou barvy a hůky mi fakt už lezou krkem, takže jsem svůj obchůdek trošku obarvila :), náhrdelníky, lapče, báglíky, náušky v barvičkách pro dobrou náladu.

Moje věci jsou výplodem fantazie mojí, v zaměstnání těžce vytížené, hlavy. Nejprve to byly kouzelné hůlky, ale pak mě napadlo podobnou techniku použít na kde co... a tak vznikla celá řada Věcí, které nesou můj rukopis..no i když občas se zapojí i můj partner a tvoří. Budu ráda, když Tě moje Věci budou ispirovat ke kouzelným činům, ale nepotěší mě, pokud Tě budou inspirovat ke kopírování.

Děkuji Ti.  

Magical

Často dostávám dotazy z čeho moje holky (tak jim říkám hůlkám) jsou. Takže základem je dřevěná nebo bambusová hůlka. Někdy klacík, nebo i větvička z lesa. Na tom je nanesena vrstva silikonové nebo akrylové hmoty a ozdoby, tzn kde co: koření, korálky, kamínky, zvlášť ráda mám mušle. Následně je to natírané akrylovými barvami, více vrstev přes sebe a pak patinováno. Mezi každou vrstvou jak hmoty, tak barvy to schne a tuhne. Když je to hotové, tak přijde lakování. Opět jsou to nejméně 3 vrstvy, do základní někdy přidávám třpytky. No až to uschne, tak se může čarovat. No mě doma občas někde podpírají i kytky :D Stejným způsobem dělám i tužky, propisky a vlastně všechno co mě příjde pod ruky...krabice, stoly, poličku, golfovou hůl, lyžařskou helmu...prostě cokoliv.  

 magical1

Způsob dopravy
DPD nebo Pošta. Balím dle typu sortimentu. Důkladně zvlášť křehké věci.
Obchodní podmínky

Všechny Věci dělám rukama a srdcem, pokud si objednáš a nebude se Ti líbit nebo splňovat představy, nebo prostě Věc nebudeš chtít, vždy se dohodneme co s tím.  

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
503875
25.4.2016 Občas si říkám, že kdyby měl den 25 hodin, stejně mi bude hodina chybět. Stejně tak je to s rukama, kdybych měla tři, tak stejně budu potřebovat čtyři.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím