Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
VeLa design
Prodávající
Pchery
Registrace: 11.6.2018

Vítejte v našem obchůdku, 

jsme dvě mamky, Veronika a Lada, na mateřské, které mají tolik volněho času a tak strašně hodné děti (ha ha ha), že si můžeme dovolit vytvářet s láskou háčkované dekorace do pokojíčků, obývacích pokojů, ložnic a zkrátka všude jinde, kde vládnou naše malé-velké lásky...

Ruční práce je v dnešní době velmi diskutované téma. Je velmi těžké jí ocenit a ještě těžší je, jí nacenit :). My jsme chápavé, ochotné a otevřené téměř jakékoliv dohodě, ovšem než začneme pracovat, požadujeme alespoň zálohu na materiál předem... Přes to nejede vlak (většinou...). 

Pokud bude se zbožím něco v nepořádku, stačí napsat, nemožné vyřizujeme na počkání a zázraky do tří dnů. Bohužel ale, vzhledem k tomu, že výrobek háčkujeme na přání, podle požadavků kupujícího, není možné ho vrátit do 14 dnů, jak na jiných internetových obchodech. 

V nabídce máme zatím pár základních zvířátek, ale jsme otevřené novým nápadům, Vašim prosbám a přáním. Takže pokud byste si přáli uháčkovat lenochoda... Budeme se vážně snažit! Dodací doba se ovšem může lišit, protože zkoušet nové zvířátko dá více práce než dělat již zavedné a ozkoušené. 

Dodací doba je 3-4 týdny. Víme, že to není úplně ultra rychlost, ale jak je psáno v informacích, máme moc hodné děti (ha ha ha). 

Vše je vyráběno v nekuřáckém prostředí, bez zvířátek :)

 

Údaje o materiálu a pokynech k údržbě najdete vždy u zboží. 

Přeje Vám příjemný nákup 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím