Profil uživatele
Velbli
Prodávající
Praha 3
Registrace: 16.5.2008

Vítám Vás ve svém obchůdku.

Vyrábět šperky mě prostě baví,

líbí se mi když se jimi ženy zdobí.

Korálkuji již několik let,

nedá se to shrnout do pár vět.

Doufám, že se Vám u mě bude líbit,

tak neváhejte a račte vstoupit.

Jsem prostě nenapravitelná milovnice korálků. Jsou moje vášeň a co nejvíc svého volného času se snažím vymyslet a zrealizovat co nejhezčí šperk.

V poslední době jsem si oblíbila FIMO a korálkovou výšivku.

Pokud máte přání např. ohledně úpravy délky či nealergických náušnicových háčků neváhejte mě kontaktovat, vždy se dá nějak domluvit :-)

Děkuji za Váš zájem o mé šperky.

Za logo vděčím Saturnin.

Pokud chcete nakoupit mé výrobky v aukci levněji, máte možnost zde.

 

Způsob dopravy
Poštou - doporučeně, balení do obálky s bublinkovým vnitřkem. Pokud nakoupíte více věcí, poštovné se platí jen jednou. Jsem schopná po dohodě dodat osobně po Praze. Odesílám maximálně do 3. dne od zaplacení.
Obchodní podmínky

Kupující odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.
Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je případně nutné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.
O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.
Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena do 10 dnů po navrácení zboží prodávajícímu.
Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.
Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží co nejdříve po přijetí platby.
Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako doporučený balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.
Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím