Profil uživatele
Veldeva
Prodávající
Praha 6
Registrace: 13.12.2017

V současnosti háčkuji, je to má relaxace, odpočinek, ale i záliba a příležitost naučit se zde něco nového.

Najdete zde u mne háčkované aplikace, kytičky pestrých barev, kusové i v sadách, vhodné k našití na oblečení dětem nebo jako módní doplněk.

 

 

 

Způsob dopravy
Českou poštou. Zboží balím a zasílám až po připsání platby na bankovní účet. Poštovné do zahraničí upravuji podle velikosti a hmotnosti zásilky.
Obchodní podmínky

I. ČÁST VŠEOBECNÁ   

Veškeré prodeje na Fleru se řídí platnými zákony České republiky (resp. Obchodním zákoníkem nebo Občanským zákoníkem).

   Ze zákona máte při nákupu na dálku právo vrátit zboží bez udání důvodu do čtrnácti dnů od vašeho nákupu (resp. od potvrzení objednávky nakupujícím, kdy dochází k uzavření kupní smlouvy). Prodejce má po doručení vráceného zboží (přiložte, prosím, průvodní dopis) povinnost zaslat zpět celou kupní cenu plus náklady, které jste hradili za cestu zboží od prodejce k vám (poštovné).

    U zboží vyrobeného na zakázku (zboží upraveného podle přání nakupujícího nebo pro jeho osobu) má nakupující právo do 14 dnů od uzavření odstoupit od smlouvy a to pouze v případě, že po dohodě obou stran nezačal prodávající pracovat na realizaci objednávky. V případě obdržení zboží na zakázku nelze zboží vracet bez udání důvodu. Takové zboží může nakupující pouze reklamovat, nesplňuje-li domluvené parametry nebo vykazuje-li jiné vady.

   Ve věci reklamace vždy kontaktujte prodejce pomocí vnitřní pošty. Náklady na vyřízení reklamace hradí v případě oprávněné reklamace prodejce. Reklamace zboží na Fleru se řídí platnými zákony České republiky.
   Pro zrušení objednávky, nejlépe ještě před úhradou zboží, zašlete prodejci zboží zprávu vnitřní poštou. Prodejce pak pomocí funkce "Žádost o zrušení objednávky" objednávku zruší. O zrušení objednávky vám přijde vyrozumění na váš e-mail. Objednávku zboží na zakázku (upraveného na přání prodávajícího nebo vyráběného speciálně pro něj) lze rušit po dohodě obou stran.

    Zásady práce s osobními údaji jsou na www.fler.cz v souladu s GDPR, https://www.fler.cz/uzivatel/gdpr

 

II. ČÁST PRAKTICKÁ

Pokud zákazník-nakupující požádá o rezervaci volného zboží, je mu vyhověno, doba rezervace maximálně 14 kalendářních dnů, poté pokud rezervující zboží v této lhůtě nenakoupí, bude zboží uvolněno zpět do prodeje.

Pokud zákazník neuhradí do 14 kalendářních dnů objednané zboží, je objednávka stornována. Tento termín lze prodloužit poznámkou k objednávce nebo do vnitřní pošty, uvést důvod prodlení platby. Přičemž zákazník bere na vědomí že při objednání sezonního např. vánočního zboží ho může díky vlastnímu  prodlení obdržet po sezóně.

Prodejce si vyhrazuje lhůtu pro ruční potvrzení objednávky: nové objednávky budou ručně potvrzovány nejpozději další pracovní den následující po dni vytvoření objednávky zákazníkem.

Termín dodání- termínem dodání je den odeslání zásilky přepravci  a je tak myšlen počet pracovních dnů od připsání platby na bankovní účet prodejce. Připsání platby je evidováno v objednávce symbolem "Částka přijata". Nejčastěji odesílám do 2 pracovních dnů po připsání částky na bankovní účet.

Prodejce si dovoluje vyhradit termín pro odpověď na zprávu poslanou vnitřní poštou. Dotazy budou zodpovídány nejpozději další pracovní den následující po dni doručení dotazu do elektronické pošty prodejce. Prodejce si vyhrazuje právo nereagovat na dotazy a zprávy reklamní, hromadně rozesílané, vulgární, nedůstojné nebo takové které nesouvisí se zaměřením  webu fler.cz.

Prodejce přijímá individuální zakázky, dotazy ke zboží přes vnitřní poštu s vystavením a rezervací zakázky k prodeji na www.fler.cz, na jiné způsoby komunikace není brán ohled - např. sdělování emailových adres apod... Termín dodání i cena jsou u individuálních zakázek stanoveny individuálně - vzájemnou dohodou obou stran.

Prodejce si dovoluje nastavit Dočasné uzavření obchodu nebo podobný režim omezující funkce eshopu. Na předem určenou dobu bude tak např. znemožněn prodej zboží a služeb, a dotazy Fler pošty budou vyřízeny následující pracovní den po skončení uzavření obchodu. O délce uzavření obchodu je zákazník informován v Informační liště na profilu prodejce.   

U každého výrobku je uváděn rozměr nebo průměr, u průměru je to vždy průměr maximální - tedy průměr největší ( např. u vloček od nejdelšího cípu k nejdelšímu cípu přes středovou část). Pokud máte pochybnosti neváhejte se mi ozvat, výrobek lze uháčkovat např. i ze silnější nebo slabší příze a průměr tak změnit podle vašich požadavků.

Kupující souhlasí s tím, že veškeré členění zboží např. dle velikosti, počtu nebo druhu, sezónnosti apod. je názorem prodávajícího a nemusí se shodovat s názorem nebo záměrem použití zboží nakupujícím. Např. vánoční motivy (vločky) jsou děleny dle průměru cca 5 cm na menší (pod 5 cm) a na větší (nad 5 cm). Vánoční sady jednodruhové obsahují vždy jeden druh motivu v jedné nebo více barvách, vánoční sady vícedruhové obsahují více druhů motivů tvarově odlišných v jedné nebo více barvách.

Kupující bere na vědomí, že název zboží, výrobku nebo služby vyjadřuje názor prodávajícího a nemusí se vždy shodovat s názorem kupujícího nebo způsobem použití zakoupeného zboží. Např. u pojmů vločka, hvězdička, vánoční motiv se názory značně liší. Proto je dobré, aby zákazník v případě dalších požadavků na zboží, výrobek nebo službu vždy uváděl přesný evidovaný název. Předejdeme tím nepříjemnostem a zbytečným dohadům.

Zboží je foceno za denního venkovního světla a vzhled barev se může lišit od reality podle nastavení vašeho PC, monitoru nebo typu prohlížeče. V případě pochybnosti o odstínu barvy výrobku mne kontaktujte. Příze se ve výrobě barví ve skupinách ozn. šarže a vzhled šarží se může odlišovat.

III. ÚDRŽBA ZBOŽÍ                                                                                                                                                                          

Způsob údržby je doporučený, vychází z praktické zkušenosti prodávajícího a dále i z údajů na etiketě používaného materiálu (nejčastěji přízí,korálků). Korálky nebo našívací ozdoby se mohou praním v pračce odírat, a proto výrobky s nimi doporučuji prát raději ručně.

Ke každému u mne zakoupenému výrobku přikládám do zásilky  doporučený návod na údržbu. Obecně doporučuji jemné ruční samostatné praní (do 40 stupňů) a sušit rozložené, dečky, minidečky dle potřeby naškrobit, vypnout.

S údržbou u mne zakoupených, větších deček ráda pomohu - viz info u jednotlivých položek. Pokud  máte obavy z údržby, obraťe se, po čase užívání dečky, na mne. Za cenu poštovného vám dečku  znovu vyperu, naškrobím, vypnu  a pošlu.

Údržba mých květů a aplikací je podle toho pro jaký účel je použijete.

Při našití doporučuji raději samostatné jemné ruční praní a sušit rozložené. V pračce prát šetrným krátkým programem do 40 st v síťce nebo po rubu. Pračka může poškodit korálky nebo našívací ozdoby (odírá se jejich povrch).

Pokud chcete květ nebo aplikaci jako dekoraci (třeba přichycené zavíracím špendlíkem na závěsech), pak doporučuji pouze jemné samostatné ruční praní do 40 stupnů, jemně vyždímat, a pak sušit rozložené případně vytvarovat špendlíky, rukou do požadovaného tvaru. Sušení lze urychlit fénem.

V případě speciálního požadavku na naškrobení (hodně, málo, nebo třeba vůbec..) je dobré to sdělit do poznámky k objednávce.  Toto platí pro dečky, minidečky, vločky a vánoční motivy. Květy, aplikace netužím, jsou z pevné příze, ale pokud je chcete natužit, sdělte to prosím k objednávce. Předejdeme tím nepříjemnostem.

Údržba a skladování vánočních motivků -vločky, hvězdičky,  dodávám silně natužené a vypnuté na kartonu zajištěné průsvitnou folií. Doporučuji po ukončení sezony motivky skladovat opět na kartonu nebo tvrdé podložce a zajistit potravinovou průsvitnou folii, tak aby se nepohnuly. Vydrží tak hodně sezon a nic se jim nestane, dnešní škroby jsou velmi kvalitní.

Pro obnovu nebo údržbu vánočních motivů je dobré je trochu znovu naškrobit, nemusíte je vypínat, protože vypnuté už jsou, stačí přiškrobit nebo ponořit celý motiv do škrobu, narovnat, dle potřeby zajistit a nechat uschnout. Pro čerevené vločky je dobré použít škrob Alba efekt, který rozjasňuje barvy a nedělá bílé stopy. Takto naškrobené motivy jsou určeny k dekoraci a není to hračka pro malé děti, olizování naškrobených motivů může způsobit zdravotní problémy je nutno takto postiženého dopravit k lékaři.

                                                                                                                                                                                  

IV. BALENÍ A ODESÍLÁNÍ ZBOŽÍ

Balení zboží - na kartonu zajištěné stahovací nebo bublinkovou folií, také používám zipové, celofánové a podobné sáčky. Dále plastové obálky, malé zasílací krabičky apod. V případě speciálního požadavku na zabalení, např. dárkově, to prosím sdělte poznámkou k objednávce, vyhovím. 

Způsob zabalení závisí na druhu a velikosti zboží nebo objednávky. Posílám většinou jako listovní zásilku Českou poštou, pečlivé zabalení zaručuje že i při několikadenním ležení na poště se zboží nic nestane. Můžete i pak skladovat zabalené třeba na dně skříně...

Odesílání zboží - zboží balím a odesílám po obdržení platby na můj bankovní účet. Termín odeslání se může lišit podle druhu zboží. V případě zhotovení zboží na zakázku je termín odeslání stanoven individuálně. Zboží skladem odesílám nejčastěji do 2 pracovních dnů po připsání platby. 

Osobně své  výrobky nikde neprodávám a ani osobně nepředávám objednané zboží. V případě storen, domluvených úprav objednávky, či jiných vratek, peníze vracím vždy zpět přes bankovní účet, neposílám hotovost se zbožím ani v obálce.

Bankovní účet zřízen u Fio Banky.

Poštovné do EU upravuji podle velikosti zásilky.

Faktury vystavuji elektronicky po přijetí platby na účet, pokud chcete fakturu tištěnou, je o to potřeba požádat zprávou k objednávce ještě před odesláním zásilky.

Prodejce je fyzická osoba podnikající na základě Živnostenského oprávnění ZIV 2 0p069/1020 VYP 0244/032 vydaného Úřadem městské části Praha 17.

Tyto obchodní podmínky prodejce Veldeva webového portálu www.fler.cz   s umístěním  www.fler.cz/veldeva  platné od 13.12.2017.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.