Profil uživatele
Veldeva
Prodávající
Praha 6
Registrace: 13.12.2017

    Nabízím zde k doplňkovému prodeji zboží pro vaši vlastní tvorbu, k zabalení dárků, případně k ozdobě rukodělných výrobků.

Miluju Fler

 

 

Způsob dopravy
Českou poštou. Zboží balím a zasílám až po připsání platby na bankovní účet. Poštovné do zahraničí upravuji podle velikosti a hmotnosti zásilky.
Obchodní podmínky

I. ČÁST VŠEOBECNÁ   

Veškeré prodeje na Fleru se řídí platnými zákony České republiky (resp. Obchodním zákoníkem nebo Občanským zákoníkem).

   Ze zákona máte při nákupu na dálku právo vrátit zboží bez udání důvodu do čtrnácti dnů od vašeho nákupu (resp. od potvrzení objednávky nakupujícím, kdy dochází k uzavření kupní smlouvy). Prodejce má po doručení vráceného zboží (přiložte, prosím, průvodní dopis) povinnost zaslat zpět celou kupní cenu plus náklady, které jste hradili za cestu zboží od prodejce k vám (poštovné).

    U zboží vyrobeného na zakázku (zboží upraveného podle přání nakupujícího nebo pro jeho osobu) má nakupující právo do 14 dnů od uzavření odstoupit od smlouvy a to pouze v případě, že po dohodě obou stran nezačal prodávající pracovat na realizaci objednávky. V případě obdržení zboží na zakázku nelze zboží vracet bez udání důvodu. Takové zboží může nakupující pouze reklamovat, nesplňuje-li domluvené parametry nebo vykazuje-li jiné vady.

   Ve věci reklamace vždy kontaktujte prodejce pomocí vnitřní pošty. Náklady na vyřízení reklamace hradí v případě oprávněné reklamace prodejce. Reklamace zboží na Fleru se řídí platnými zákony České republiky.
   Pro zrušení objednávky, nejlépe ještě před úhradou zboží, zašlete prodejci zboží zprávu vnitřní poštou. Prodejce pak pomocí funkce "Žádost o zrušení objednávky" objednávku zruší. O zrušení objednávky vám přijde vyrozumění na váš e-mail. Objednávku zboží na zakázku (upraveného na přání prodávajícího nebo vyráběného speciálně pro něj) lze rušit po dohodě obou stran.

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

 

 II. ČÁST PRAKTICKÁ

Pokud zákazník-nakupující požádá o rezervaci volného zboží, je mu vyhověno, doba rezervace maximálně 14 kalendářních dnů, poté pokud rezervující zboží v této lhůtě nenakoupí, bude zboží uvolněno zpět do prodeje.

Pokud zákazník neuhradí do 14 kalendářních dnů objednané zboží, je objednávka stornována. Tento termín lze prodloužit poznámkou k objednávce nebo do vnitřní pošty, uvést důvod prodlení platby. Přičemž zákazník bere na vědomí že při objednání sezonního např. vánočního zboží ho může díky vlastnímu  prodlení obdržet po sezóně.

Prodejce si vyhrazuje lhůtu pro ruční potvrzení objednávky: nové objednávky budou ručně potvrzovány nejpozději další pracovní den následující po dni vytvoření objednávky zákazníkem.

Termín dodání- termínem dodání je den odeslání zásilky přepravci  a je tak myšlen počet pracovních dnů od připsání platby na bankovní účet prodejce. Připsání platby je evidováno v objednávce symbolem "Částka přijata". Nejčastěji odesílám do 2 pracovních dnů po připsání částky na bankovní účet.

Prodejce si dovoluje vyhradit termín pro odpověď na zprávu poslanou vnitřní poštou. Dotazy budou zodpovídány nejpozději další pracovní den následující po dni doručení dotazu do elektronické pošty prodejce. Prodejce si vyhrazuje právo nereagovat na dotazy a zprávy reklamní, hromadně rozesílané, vulgární, nedůstojné nebo takové které nesouvisí se zaměřením  webu fler.cz.

Prodejce přijímá individuální zakázky, dotazy ke zboží přes vnitřní poštu s vystavením a rezervací zakázky k prodeji na www.fler.cz, na jiné způsoby komunikace není brán ohled - např. sdělování emailových adres apod... Termín dodání i cena jsou u individuálních zakázek stanoveny individuálně - vzájemnou dohodou obou stran.

Prodejce si dovoluje nastavit Dočasné uzavření obchodu nebo podobný režim omezující funkce eshopu. Na předem určenou dobu bude tak např. znemožněn prodej zboží a služeb, a dotazy Fler pošty budou vyřízeny následující pracovní den po skončení uzavření obchodu. O délce uzavření obchodu je zákazník informován v Informační liště na profilu prodejce.   

Kupující bere na vědomí, že název zboží, výrobku nebo služby vyjadřuje názor prodávajícího a nemusí se vždy shodovat s názorem kupujícího nebo způsobem použití zakoupeného zboží. Např. u pojmů vločka, hvězdička, vánoční motiv se názory značně liší. Proto je dobré, aby zákazník v případě dalších požadavků na zboží, výrobek nebo službu vždy uváděl přesný evidovaný název. Předejdeme tím nepříjemnostem a zbytečným dohadům.

Zboží je foceno za denního venkovního světla a vzhled barev se může lišit od reality podle nastavení vašeho PC, monitoru nebo typu prohlížeče. V případě pochybnosti o odstínu barvy výrobku mne kontaktujte.

III. BALENÍ A ODESÍLÁNÍ ZBOŽÍ

Odesílání zboží - zboží balím a odesílám po obdržení platby na můj bankovní účet. Termín odeslání se může lišit podle druhu zboží. V případě zhotovení zboží na zakázku je termín odeslání stanoven individuálně. Zboží skladem odesílám nejčastěji do 2 pracovních dnů po připsání platby. 

Při volbě způsobu dopravy Psaní obyčejné prodejce nezodpovídá za ztrátu ani zcicení zásilky, zásilka nemá podací číslo a  je dodávána přímo do poštovní schránky. 

V případě opětovného zaslání vrácené zásilky odesílateli(prodejci) hradí nakupující poštovné v plné výši a to předem, ještě před opakovaným odesláním. Vyjímečně lze povolit opětovné zaslání zásilky na dobírku, kdy výše dobírky nahradí poštovné v plné výši.

Osobně své  výrobky nikde neprodávám a ani osobně nepředávám objednané zboží. V případě storen, domluvených úprav objednávky, či jiných vratek, peníze vracím vždy zpět přes bankovní účet, neposílám hotovost se zbožím ani v obálce.

Bankovní účet zřízen u Fio Banky.

Poštovné do EU upravuji podle velikosti zásilky.

Faktury vystavuji elektronicky po přijetí platby na účet, pokud chcete fakturu tištěnou, je o to potřeba požádat zprávou k objednávce ještě před odesláním zásilky.

Prodejce je fyzická osoba podnikající na základě Živnostenského oprávnění ZIV 2 0p069/1020 VYP 0244/032 vydaného Úřadem městské části Praha 17, IČO 75259109, prodejce není plátce DPH.

Tyto obchodní podmínky prodejce Veldeva webového portálu www.fler.cz   s umístěním  www.fler.cz/veldeva  platné od 09.07.2018

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.