Profil uživatele
VĚNCOVNA
Prodávající
Plzeň 1
Registrace: 29.5.2011HODOBÓŽOVÁ, jakožto i fortelní VĚNCOVNA, která Vám nabízí zcela originální věnečky, kouzelné již tím, že dodávají radost a pozitivní energii po celý rok, a to ve všech koutech Vašich příbytků.

Vždyť kdo by odolal těm romantickým zátiším z poetických levandulí, vznešených hortenzií či královských růží, které se tak teple budou vyjímat ve Vašich ložnicích, halách a pracovnách...

Kdo by přehlédl ty roztomilé kolority, tvořené z pravých kuchyňských hrnečků, ručně šitých sáčků, voňavé kávy a sáčků čaje v srdci Vašich domovů, v kuchyních...

Kdo by nepřivítal ve své koupelně vzpomínky na příjemnou dovolenou na březích moře v podobě věnečku plném nasbíraných mušlí, elegantních hvězdic a slaných řas.

Speciálně pro pány je zase možno vyrobit dárky a pozornosti týkající se přímo jejich koníčků a zálib. Milovníci královské hry ocení věnec plný dřevěných šachových figurek, rybářům se mezi trofejemi bude vyjímat věnec plný třpytek, vlasců a sítí a gurmánům by naopak mohl přijít vhod věnec posetý korkovými vinnými špunty či mnoha druhy nových pivních zátek.

Je možné nabídnout věnečky "památeční" ručně vypiplané z prvního dudlíku, botičky, lokýnky vlásků, něžných mašliček a fotografií Vašeho andělíčka :-)

Lze vytvořit věnečky "vtipné", recesistické, konkrétním osůbkám k jejich konkrétním úletům...

Je také třeba neopomenout věnce za sportovní výkony, s číslem na stupni vítězů, s jménem a bohatými fábory...

A pak také věnce "jednorázové", např. narozeninová či svátková obměna "klobásových kytic" a to opět v kruhovém provedení s možností zavěšení na krk obdarovaného. Na klobáskách, párečkách, barevných paprikách a další zelenince si pak můžete pochutnávat přímo z věnečku položeném doprostřed stolu.

To všechno a ještě mnohem více najdete právě v mé kuchyni pod mou pokličkou. A protože se "vaří" bez receptů, je výsledek vždy neopakovatelným ORIGINÁLEM !!

Výhodou věnečků je STÁLOBAREVNOST a NEOPADAVOST!

A pokud se Vám okoukají? Nevadí... Prostě je uložíte do krabice a vyndáte je ve stejné kvalitě až na ně dostanete "chuť".

VĚNCE PRO TY, KTEŘÍ RÁDI VYSTUPUJÍ Z ŘADY...................................

:-)  NEMOŽNÉ NA POČKÁNÍ - ZÁZRAKY DO TŘÍ DNŮ :-)))

Nově si Vás dovoluji pozvat do rodinného krámku HÁČKOVNA. :-) Retro záclonky, vitráže, ubrusy a dečky, nostalgické kousky plné jemné bílé krásy.... Na vernisáž jste samozřejmě vřele zvány i zváni. :-)

https://www.fler.cz/hackovna


Způsob dopravy
Věnečky, které si vyberete budou zabaleny nejšetrnějším způsobem do pevné krabice, balicího papíru a ještě ovázány. Je to vyzkoušené, bezpečné a ekologické :-) Nejjednodušší způsob je Českou poštou, ale je samozřejmě možné využít i konkurenční dopravce dle přání zákazníka. Věnečky jako takové jsou velice fortelní a cestu k Vám zvládnou všemi cestami :-) Cena poštovného a balného na Slovensko cca 300,- korun, do ostatních zemí EU, bohužel, vyšší. Pokud si zároveň vyberete i zboží v krámku HÁČKOVNA, platíte pouze jedno poštovné. Samozřejmostí je možnost osobního převzetí!
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.