Menu
--
Domů Profil prodejce VĚNCOVNA
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Plzeň 1, ČR
  • 2380 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (974) 100%
Nadšenci: 1848
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2380
Registrace: 29.5.2011
Město: Plzeň 1
Stát: ČR

VĚNCOVNA

/ Prodávající
Novinky
899552
5.9.2020 Věnečky co voní podzimem...HODOBÓŽOVÁ, jakožto i fortelní VĚNCOVNA, která Vám nabízí zcela originální věnečky, kouzelné již tím, že dodávají radost a pozitivní energii po celý rok, a to ve všech koutech Vašich příbytků.

Vždyť kdo by odolal těm romantickým zátiším z poetických levandulí, vznešených hortenzií či královských růží, které se tak teple budou vyjímat ve Vašich ložnicích, halách a pracovnách...

Kdo by přehlédl ty roztomilé kolority, tvořené z pravých kuchyňských hrnečků, ručně šitých sáčků, voňavé kávy a sáčků čaje v srdci Vašich domovů, v kuchyních...

Kdo by nepřivítal ve své koupelně vzpomínky na příjemnou dovolenou na březích moře v podobě věnečku plném nasbíraných mušlí, elegantních hvězdic a slaných řas.

Speciálně pro pány je zase možno vyrobit dárky a pozornosti týkající se přímo jejich koníčků a zálib. Milovníci královské hry ocení věnec plný dřevěných šachových figurek, rybářům se mezi trofejemi bude vyjímat věnec plný třpytek, vlasců a sítí a gurmánům by naopak mohl přijít vhod věnec posetý korkovými vinnými špunty či mnoha druhy nových pivních zátek.

Je možné nabídnout věnečky "památeční" ručně vypiplané z prvního dudlíku, botičky, lokýnky vlásků, něžných mašliček a fotografií Vašeho andělíčka :-)

Lze vytvořit věnečky "vtipné", recesistické, konkrétním osůbkám k jejich konkrétním úletům...

Je také třeba neopomenout věnce za sportovní výkony, s číslem na stupni vítězů, s jménem a bohatými fábory...

A pak také věnce "jednorázové", např. narozeninová či svátková obměna "klobásových kytic" a to opět v kruhovém provedení s možností zavěšení na krk obdarovaného. Na klobáskách, párečkách, barevných paprikách a další zelenince si pak můžete pochutnávat přímo z věnečku položeném doprostřed stolu.

To všechno a ještě mnohem více najdete právě v mé kuchyni pod mou pokličkou. A protože se "vaří" bez receptů, je výsledek vždy neopakovatelným ORIGINÁLEM !!

Výhodou věnečků je STÁLOBAREVNOST a NEOPADAVOST!

A pokud se Vám okoukají? Nevadí... Prostě je uložíte do krabice a vyndáte je ve stejné kvalitě až na ně dostanete "chuť".

VĚNCE PRO TY, KTEŘÍ RÁDI VYSTUPUJÍ Z ŘADY...................................

:-)  NEMOŽNÉ NA POČKÁNÍ - ZÁZRAKY DO TŘÍ DNŮ :-)))

Nově si Vás dovoluji pozvat do rodinného krámku HÁČKOVNA. :-) Retro záclonky, vitráže, ubrusy a dečky, nostalgické kousky plné jemné bílé krásy.... Na vernisáž jste samozřejmě vřele zvány i zváni. :-)

//www.fler.cz/hackovna


Způsob dopravy
Věnečky, které si vyberete budou zabaleny nejšetrnějším způsobem do pevné krabice, balicího papíru a ještě ovázány. Je to vyzkoušené, bezpečné a ekologické :-) Nejjednodušší způsob je Českou poštou, ale je samozřejmě možné využít i konkurenční dopravce dle přání zákazníka. Věnečky jako takové jsou velice fortelní a cestu k Vám zvládnou všemi cestami :-) Cena poštovného a balného na Slovensko cca 300,- korun, do ostatních zemí EU, bohužel, vyšší. Pokud si zároveň vyberete i zboží v krámku HÁČKOVNA, platíte pouze jedno poštovné. Samozřejmostí je možnost osobního převzetí!
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od VĚNCOVNA

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím