Domů Profil prodejce VĚNCOVNA
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Plzeň 1, ČR
  • 4086 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1013) 100%
Nadšenci: 2020
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4086
Registrace: 29.5.2011
Město: Plzeň 1
Stát: ČR
Důležitá informace: Věnečky budou odesílány o něco později z důvodu mého zánětu průdušek. Děkuji všem za pochopení. Věřte mi, není o co stát...

VĚNCOVNA

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Já vám nevím čím to je... to se tak jednou narodíte a když začnete brát trochu toho rozumu, najednou je něco zajímavější a něco naprosto nudné, něco vás baví a k něčemu by vás nedohnali ani sukovicí. Obzvlášť takoví Vodnáři, ti to mají černé na bílém, že se kroutí už při představě, že by byli nacpáni do patřičných přihrádek a měli vykračovat v řadě. A každý den je pro ně plátnem, na které si skládají páté přes deváté. Že se to tak nedělá a nemá to pravidla? Ale o to tu právě jde :-) 

A jak jde čas, přilnete tu a tu zas k tomu. Pícháte s vervou slaměnému medvědovi vodní injekce, popíšete křídou celý dům epitafy slavných osobností, rozstříháte dědečkovi svázané ročníky časopisu Myslivost, protože ty obrázky tam přece nemůžete nechat, tajně zkoumáte památeční šperk, dokud ho nenávratně neztratíte, skládáte verše s hlubokými myšlenkami, ale ty o veverce nikdo nechce číst, zkoušíte naučit šneky jíst z obloženého talíře, chytáte čolky do své budoucí farmy, ale oni to nějak nechtějí přežít, tak se dáte na nalezené psy, ale ti zas neposlouchají co jim říkáte a proč to neposedné kotě nechce být přikryté peřinkou a spát? Vrhnete se tedy na šití extravagantních hippie modelů, ale babička hudruje, kam jí zmizel ten ubrus s třásněmi, a to k němu tak pasovala bižuterie ze slepičích pařátků, chlebového těsta a provrtaného vzácného půldolaru na kusu darované kůže. 

A ejhle, vymyslíte si věnečky, celou Věncovnu a ta si vás tak nějak ponechá a vy jí, to asi proto, že každý ten kroužek může být úplně jiný a naprosto z čehokoli. Že můžete pustit múzy z uzdy, hópnout z toho pomyslného skaliska a letět s křídlama doširoka, metat v těch oblacích kotouly a piruety a pak, když se vyřádíte, kruh se zase pěkně uzavře a můžete se pustit do dalšího, úplně jiného. HODOBÓŽOVÁ, jakožto i fortelní VĚNCOVNA, která Vám nabízí zcela originální věnečky, kouzelné již tím, že dodávají radost a pozitivní energii po celý rok, a to ve všech koutech Vašich příbytků.

Vždyť kdo by odolal těm romantickým zátiším z poetických levandulí, vznešených hortenzií či královských růží, které se tak teple budou vyjímat ve Vašich ložnicích, halách a pracovnách...

Kdo by přehlédl ty roztomilé kolority, tvořené z pravých kuchyňských hrnečků, ručně šitých sáčků, voňavé kávy a sáčků čaje v srdci Vašich domovů, v kuchyních...

Kdo by nepřivítal ve své koupelně vzpomínky na příjemnou dovolenou na březích moře v podobě věnečku plném nasbíraných mušlí, elegantních hvězdic a slaných řas.

Speciálně pro pány je zase možno vyrobit dárky a pozornosti týkající se přímo jejich koníčků a zálib. Milovníci královské hry ocení věnec plný dřevěných šachových figurek, rybářům se mezi trofejemi bude vyjímat věnec plný třpytek, vlasců a sítí a gurmánům by naopak mohl přijít vhod věnec posetý korkovými vinnými špunty či mnoha druhy nových pivních zátek.

Je možné nabídnout věnečky "památeční" ručně vypiplané z prvního dudlíku, botičky, lokýnky vlásků, něžných mašliček a fotografií Vašeho andělíčka :-)

Lze vytvořit věnečky "vtipné", recesistické, konkrétním osůbkám k jejich konkrétním úletům...

Je také třeba neopomenout věnce za sportovní výkony, s číslem na stupni vítězů, s jménem a bohatými fábory...

A pak také věnce "jednorázové", např. narozeninová či svátková obměna "klobásových kytic" a to opět v kruhovém provedení s možností zavěšení na krk obdarovaného. Na klobáskách, párečkách, barevných paprikách a další zelenince si pak můžete pochutnávat přímo z věnečku položeném doprostřed stolu.

To všechno a ještě mnohem více najdete právě v mé kuchyni pod mou pokličkou. A protože se "vaří" bez receptů, je výsledek vždy neopakovatelným ORIGINÁLEM !!

Výhodou věnečků je STÁLOBAREVNOST a NEOPADAVOST!

A pokud se Vám okoukají? Nevadí... Prostě je uložíte do krabice a vyndáte je ve stejné kvalitě až na ně dostanete "chuť".

VĚNCE PRO TY, KTEŘÍ RÁDI VYSTUPUJÍ Z ŘADY...................................

:-)  NEMOŽNÉ NA POČKÁNÍ - ZÁZRAKY DO TŘÍ DNŮ :-)))

Nově si Vás dovoluji pozvat do rodinného krámku HÁČKOVNA. :-) Retro záclonky, vitráže, ubrusy a dečky, nostalgické kousky plné jemné bílé krásy.... Na vernisáž jste samozřejmě vřele zvány i zváni. :-)

https://www.fler.cz/hackovna


Způsob dopravy
Věnečky, které si vyberete budou zabaleny nejšetrnějším způsobem do pevné krabice, balicího papíru a ještě ovázány. Je to vyzkoušené, bezpečné a ekologické :-) Nejjednodušší způsob je Českou poštou, ale je samozřejmě možné využít i konkurenční dopravce dle přání zákazníka. Věnečky jako takové jsou velice fortelní a cestu k Vám zvládnou všemi cestami :-) Cena poštovného a balného na Slovensko cca 300,- korun, do ostatních zemí EU, bohužel, vyšší. Pokud si zároveň vyberete i zboží v krámku HÁČKOVNA, platíte pouze jedno poštovné. Samozřejmostí je možnost osobního převzetí!
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od VĚNCOVNA

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--