Domů Profil prodejce vendulaka
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Brno, ČR
  • 75 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (17) 100%
Nadšenci: 57
Aktivita: aktivní
Prodáno: 75
Registrace: 5.4.2008
Město: Brno
Stát: ČR

vendulaka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.
Moje korálková tvorba nepřesahuje rámec volnočasového koníčku, ale i tak se mi výtvory už povážlivě hromadí. Takže jsem se rozhodla je vystavit s nadějí, že se třeba někomu budou líbit a hodit. Vyrábím hlavně bižuterii z korálků, ale zkouším i drátkování, vánoční ozdobičky, odrátkovaná vajíčka, tiffany a podobně. A protože už je okorálkované a odrátkované celé okolí, musí to dál! Ráda vyrábím soupravy, pokud je čas, vystavuji kousky zvlášť, ale něco je nafoceno i dohromady, máte-li zájem jen o náušky či náhrdelník bez náušek, samozřejmě se domluvíme. Nenajdete-li naopak náhrdelník k náuškám nebo náušky k náhrdelníku či náramku, ráda dodělám, pokud to bude možné.
Způsob dopravy
Česká pošta - doporučená zásilka (30 Kč). V Brně možnost osobního předání, chcete-li, můžete si pro zboží přijít ke mně. Náušnice a náhrdelníky vám přijdou naaranžované na kartonku a v zipovém sáčku, náramky jen v zipsáčku. To vše zabaleno do vrstvy bublinek. Balné neúčtuji, snažím se o maximální recyklaci, třeba kartonky jsou vystřižené z pěkných krabic od bonboniér, mýdel a podobných věcí, bublobaly také nejsou nové.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od vendulaka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--