Menu
--
Profil prodejce veneo Domů
Profil uživatele
veneo
Prodávající
Prostějov
Registrace: 17.7.2010

Jmenuji se Lubomír Krčmář a zlatnickému oboru se bez přestávky věnuji již 25 let

Od roku 1983 jsem pracoval v družstvu Karat. Vystudoval jsem obor zlatnictví na uměleckoprůmyslové škole v Praze a v roce 1991 jsem založil vlastní firmu. Samotné výrobě šperků se pak již bez přestávky věnuji od roku 1993.

Vyrábím stříbrné šperky ryzosti 925/000 a zlaté šperky ryzosti 585/000 a to ze všech u nás registrovaných slitin. Tvořím malosériově jak vlastní vzory, tak i originální šperky a šperky na zakázku dle přání zákazníka. Nyní čerstvě pod mou osobní značkou Veneo. 

V nedávné době jste mě mohli:

vidět v reportáži TV Nova,

slyšet v rádiu Český Rozhlas Olomouc,

číst v mých článcích o špercích pro Olomoucký Deník.

Zlaté a stříbrné šperky Veneo Lubomír Krčmář

Jaké kameny zasazujeme?

Druhy zirkonů k zasazení

Kubická zirkonie je užívána ve všech našich špercích.

Zleva doprava: Zirkon, Rubín, Růžový zirkon, Safír, Spinel, Černý zirkon, Ametyst, Swarogreen, Padparač. (Za příplatek zasazuji také brillianty a jiné drahé kameny, či kameny vlastního původu).

Kameny ke vložení

Zasazuji také opály.

zleva: opál, syntetický opál australský (mléčný), syntetický opál Thajský a Korál (u korálů a pravých opálů počítejte však s vyšší cenou).

 

Jak zjistit správnou velikost prstenu?

Velikost prstenu (56, 58, 60, apod.) je dána obvodem prstu v milimetrech. Pokud nemáte prst již naměřen od klenotníka, doporučuji jednoduchý postup. Vytvořte si tenký proužek z papíru, omotejte jej kolem prstu v místě, kde budete prsten nosit, a označte místo, kde se papír potkal se svým koncem. Papír rozviňte a vzdálenosti mezi sebou změřte. Můžete z papíru také za pomocí izolepy vytvořit prsten potřebné velikosti. Vyzkoušejte jej přes kloub, sejměte jej, rozstřihněte a rozviňte na pravítku. Jeho délka v mm značí potřebnou velikost prstenu. Můžete také zajít do nejbližšího zlatnictví a požádat o přesné změření prstu. Nepoužívejte však krejčovský metr, který bývá často natažený a neodpovídá skutečnosti. Nezapomeňte, že tloušťka prstu se může během dne měnit. Měřte jej proto za klidu a při pokojové teplotě.

Pokud si vyberete špatnou velikost, zboží Vám zdarma vyměním nebo upravím. Zaplatíte pouze poštovné.

 

Zobrazit všechny šperky

IČ: 12307521

Výrobní značka: (reg. č.: 693, zahájení činnosti: 6. 12. 1990):

Platné puncovní značky dle zákona:

image

Způsob dopravy
Zasíláme vždy bez poštovného. Do zemí EU poté za 49 Kč. Všechny šperky se se mnou každý den loučí chráněny v dárkové krabičce a v bezpečném obalu. Ve formě pojištěného cenného psaní pak putují prostřednictvím České pošty. Je možné se domluvit i formou na dobírku, či sjednat osobní odběr v Prostějově.
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Uzavření kupní smlouvy

 1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.

 2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

 3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

 1. Kupující má právo do 14 dnů od převzetí zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

 2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba).

 3. Kupující je povinen o vrácení zboží prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).

 4. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

 5. Je-li společně se zbožím poskytnut kupujícímu dárek, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou, že dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a kupující je povinen spolu se zbožím prodávajícímu vrátit i poskytnutý dárek.

Reklamace

 1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura. Kupující ji obdrží spolu se zbožím a má možnost si ji i sám v případě ztráty vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

 2. Nárok na úhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

 3. Do doby převzetí zboží kupujícím je prodávající oprávněn kdykoliv od kupní smlouvy odstoupit. V takovém případě vrátí prodávající kupujícímu kupní cenu bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím.

Dodací podmínky

 1. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

 2. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

 3. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

 4. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

 5. Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

Ochrana osobních údajů

 1. Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

 2. Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, adresa elektronické pošty, telefonní číslo a doručovací adresa (dále společně vše jen jako „osobní údaje“).

 3. Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy a pro účely vedení uživatelského účtu. Nezvolí-li kupující jinou možnost, souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím také pro účely zasílání informací a obchodních sdělení kupujícímu. Souhlas se zpracováním osobních údajů v celém rozsahu dle tohoto článku není podmínkou, která by sama o sobě znemožňovala uzavření kupní smlouvy.

 4. Kupující bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje (při registraci, ve svém uživatelském účtu, při objednávce provedené z webového rozhraní obchodu) uvádět správně a pravdivě a že je povinen bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o změně ve svých osobních údajích.

 5. Zpracováním osobních údajů kupujícího může prodávající pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Kromě osob dopravujících zboží nebudou osobní údaje prodávajícím bez předchozího souhlasu kupujícího předávány třetím osobám.

 6. Osobní údaje budou zpracovávány po dobu neurčitou. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem.

 7. Kupující potvrzuje, že poskytnuté osobní údaje jsou přesné a že byl poučen o tom, že se jedná o dobrovolné poskytnutí osobních údajů.

 8. V případě, že by se kupující domníval, že prodávající nebo zpracovatel (čl. 5) provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života kupujícího nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může:

               a) požádat prodávajícího nebo zpracovatele o vysvětlení,
               b) požadovat, aby prodávající nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav.

 9. Požádá-li kupující o informaci o zpracování svých osobních údajů, je mu prodávající povinen tuto informaci předat. Prodávající má právo za poskytnutí informace podle předchozí věty požadovat přiměřenou úhradu nepřevyšující náklady nezbytné na poskytnutí informace.  
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
787137
13.2.2019 Nově jsme přidali sadu Lauren, která je inspirovaná přírodou a vytvořená pro bohyně - tedy naše zákaznice. <3 Doufáme, že se bude líbit!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím