Domů Profil prodejce vera dekor
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Mariánské Lázně, ČR
  • 1262 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (318) 100%
Nadšenci: 382
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1262
Registrace: 26.1.2014
Město: Mariánské Lázně
Stát: ČR
Důležitá informace: Z důvodu zvýšení cen u České pošty jsem nově zvolila dopravu prostřednictvím Zásilkovny. Pokud však chcete využít služeb České pošty, napište toto do zprávy a já poštovné při přijetí objednávky upravím.

vera dekor

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte.

Jmenuji se Věra a tvoření různých dekorací se věnuji již mnoho let. V minulosti mi pod rukami vznikaly obrazové rámy, věnovala jsem se výtvarníkům nabídkou barev a všemožných potřeb pro plnění jejich nápadů.

Vzhledem k oboru, který mnoho let naplňoval můj pracovní čas, najdete u mne díla tvořená formou technik, které jsou mi blízké. Malba na sklo, dřevo, dekorování rámů a zrcadel. Další záležitost, kterou si můžete vyzdobit své domovy jsou různé věnce a dekorace ze sušených, ale i umělých květin. Věnuji se sezónním dekoracím - originální adventní věnce, svícny a dekorace, jejichž základem jsou často obrazové rámy. Dále dušičkové, velikonoční a samozřejmě také celoroční vazby s využitím mnoha přírodních materiálů.

Jelikož se veškeré vystavené zboží nachází také v mém kamenném obchodě, je možné, že si ho během vašeho nákupu někdo koupí, proto vyčkejte na potvrzení objednávky.

Doufám, že si i přes širokou nabídku na trhu ke mně najdete cestu. Těším se na vaši návštěvu.

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím Zásilkovny. Každý produkt je pečlivě zabalen, aby cestu k vám vydržel bez úhony. Od poštovného vám mohu pomoci v rámci osobního převzetí v Mariánských Lázních, neváhejte se ozvat.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od vera dekor

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--