Moc se omlouvám všem zájemcům, ale do odvolání na objednávku nešiji. Děkuji za pochopení.
Profil uživatele
Veraja
Prodávající
Pardubice
Registrace: 18.8.2010

Ahoj,

jsem moc ráda, že jste nakoukli do mého obchůdku. Jmenuji se Radka a původním povoláním jsem učitelka, teď ale hlavně maminka tří malých holčiček.  Mým velkým koníčkem se na rodičovské dovolené stalo šití. Hlavně peněženek (původní střih pochází od Bellet design pro časopis Marina, ale prošel spoustou úprav a vylepšení, než jsem se dopracovala k současné podobě). Vybírám krásné designové látky. Mám ráda veselé a někdy i trochu dětinské motivy. Peněženky šiju v různých velikostech. Pokud se vám bude líbit nějaký design, ale budete chtít jinou velikost, napište a určitě se domluvíme. Peněženky zdobím dřevěným knoflíčkem, kovovým přívěskem na zip a kovovými růžky. Vystavené peněženky, které nejsou skladem, už mají svého majitele, proto je foto ilustrační. V případě zájmu bude peněženka ušita ze stejné látky, jen knoflíček a přívěsek se může lišit. Pokud si vyberete peněženku, která na fotu nemá knoflíček a růžky, klidně napište a není problém je tam bez příplatku přidat.

Také vám v případě zájmu k vybrané peněžence ušiju ze stejné látky kapsičku na zip např. na telefon apod.

Mám doma spoustu krásných látek, které čekají na zpracování. Pokud v nabídce nenajdete to, co byste potřebovali, napište a pomohu vám vybrat třeba jinou barvu nebo vzor.

Dalším mým zájmem je šití dětského oblečení. Moc ráda šiju ze softshellu. Je to úžasný materiál do nepohody. Pokud byste měli zájem o bundičku, kalhoty nebo soupravičku v dětské velikosti, napište a domluvíme se.

Pokud se vám bude u mě něco líbit a budete mít o to zájem, budu moc ráda.

Přeji příjemné prohlížení a vybírání.

 

Velikosti peněženek:

KLÍČENKA - 8x6,5 cm (s kroužkem na klíče, vejdou se drobné, dokladové fotky apod. drobnosti)

MALIČKÁ - 9,5x6,5 cm (kapsička na zip na drobné, vejdou se složené bankovky)

DĚTSKÁ - 12x8 cm (kapsička na zip na drobné, kapsička na karty, vejdou se složené bankovky)

KLASICKÁ - 13x10,5 cm (kapsička na zip na drobné, 4 kapsičky na karty, vejdou se složené bankovky, vejde se občanský průkaz)

STŘEDNÍ - 16x10,5 cm (kapsička na zip na drobné, 4 kapsičky na karty, vejdou se složené bankovky, vejde se občanský průkaz, vejdou se nesložené stravenky)

VELKÁ - 19x10,5 cm (kapsička na zip na drobné, 6 kapsiček na karty, vejdou se nesložené bankovky, vejde se občanský průkaz, vejdou se nesložené stravenky)

 

Tady jsou nezpracované látky, můžete vybírat:)

 

 

 

 

// TOPlist

Způsob dopravy
Česká pošta
Obchodní podmínky

Dle nového Občanského zákoníku máme povinnost informovat Vás o podmínkách pro uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy:

1)      Pokud smlouva byla uzavřena přes internet, má kupující právo odstoupit od ní do 14 dnů bez uvedení důvodu.

2)     Po oznámení o odstoupení od kupní smlouvy, zboží bez zbytečného odkladu zašlete zpět. Lhůta se považuje za dodrženou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.

3)     Nakupující nese přímé náklady spojené s navrácením zboží. S vrácením platby je možno počkat do doby, než je vrácené zboží obdrženo.

4)      Zboží je nutno vrátit nepoškozené.

5)      Odstoupení od kupní smlouvy je možné dohodnout vnitřní poštou provozovatele Fler.cz.

6)      Ochrana osobních údajů – osobní údaje zákazníků jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v plném znění.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím