Profil uživatele
veriXlenka - materiál a vintage
Prodávající
Ostrava Muglinov
Registrace: 10.2.2013

{#emotions_dlg.naruc} Vítejte v našem obchůdku nabízejícím materiál pro Vaše tvoření v domácích podmínkách -tzn. u nás si můžete nakoupit materiál "na zkoušku" v menším množství než je obvyklé a až po té co zjistíte zda Vás tvoření baví můžete si jej dokoupit ve větším množství. Najdete zde materiál pro výrobu šperků, mýdel,svíček nebo floristické pomůcky,sušené květiny...  Sortiment budeme postupně rozšiřovat. Budeme rádi i za Vaše návrhy o jaký materiál by ste měli zájem a my se vám ho pokusíme sehnat.

Dále bychom Vám chtěli nabídnout také různé vintage kousky...

Budeme rádi když nahlédnete také do našich dalších obchůdkú veriXlenka  kde naleznete hotové výrobky: květinové dekorace, svícny, věnce - celoroční i sváteční...  a verixlenka svatební- kde nabízíme svatební kytice, vývazky pro svatebčany nebo dekorace na auto...

Ukázka ze svatebního obchůdku:


 

 Ukázka z hlavního obchůdku verixlenka:

 

 

Přejeme příjemný nákup{#emotions_dlg.rose2}

 

Blog pro vaše pobavení Smějící se

Balící služba. Zn. muž

Způsob dopravy
Zboží doručujeme prostřednictvím České pošty, zabalené v bublinkové folii nebo krabici- po přijetí platby na účet, v dodací lhůtě stanovené u zboží.(po špatných zkušenostech,není možné platit dobírkou) Pokud zároveň nakoupíte i na našem druhém prodejním profilu,zaplatíte jen jedno poštovné.Při nákupu nad 1000kč poštovné zdarma. Po domluvě je možné vzvednout zboží v Ostravě zdarma. UPOZORNĚNÍ: cena poštovného u zboží je orientační,může být upravena na základě aktuálního ceníku ČP a také se navyšuje při objednání většího počtu kusů zboží.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.