Domů Profil prodejce verixlenka svatební
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Ostrava, ČR
  • 7646 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (132) 100%
Nadšenci: 375
Aktivita: aktivní
Prodáno: 7646
Registrace: 24.8.2013
Město: Ostrava
Stát: ČR

verixlenka svatební

/ Prodávající
Novinky
1065090
6.7.2023 Milí zákazníci, v době od 21.7. do 6.8. 2023 budeme mít dovolenou. Na červenec přijímáme už jen menší objednávky. Větší objednávky až pokud Vám stačí zhotovení v druhé půlce srpna a později. (nevíte jestli je Vaše objednávka velká? Napište nám


Vítejte v obchůdku dvou nadšených floristek Lenky a Veroniky zaměřeném na svatební doplňky a dekorace. Více informací o nás získáte na našem hlavním profilu verixlenka.

 

Důležité informace:

Milé nevěsty, většinu zboží vyrábíme "na míru" až po objednání a přijetí platby, abychom se mohly co nejvíce přizpůsobit Vašim požadavkům. Doporučujeme tedy objednávat s dostatečnou časovou rezervou (alespoň 4 týdny)

Ukázka z příprav na dva svatební veletrhy v Ostravě v únoru 2022

 

 svatební tipy pro nevěsty- blog

 

Způsob dopravy
česká pošta- posíláme doporučeně v bublinkové obálce nebo krabici,po přijetí platby na účet, v dodací lhůtě stanovené u objednaného zboží(po špatných zkušenostech zboží nelze platit dobírkou), u křehkého zboží je možné vyzvednout po domluvě v Ostravě. UPOZORNĚNÍ: cena poštovného u zboží je orientační,může být upravena na základě aktuálního ceníku ČP a také se navyšuje při objednání většího počtu kusů zboží. Dále můžete využít také poslání na výdejní místa uloženky nebo zásilkovny, cena od 79Kč. Pozor u zásilkovny je omezen rozměr balíku a nelze přes ni poslat velké objednávky. pro více info nám napište.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od verixlenka svatební

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--