Domů Profil prodejce Verkulent
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Mezouň, ČR
  • 4 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 28
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4
Registrace: 15.3.2011
Město: Mezouň
Stát: ČR

Verkulent

/ Prodávající
Novinky
626385
26.5.2017 Letošní toulací sezónu považuji za zahájenou!

Vítejte v mé galerii!

Toho času jsem spíše reportážní fotograf, ale pokud zrovna neběhám po vernisážích, či jiných kulturních eventech a nefotím reportáže, ráda odkrývám detaily života bytostí, předmětů i míst v nenápadných fotografiích. Hledám neobvyklé příběhy v situacích, které ostatním mohou připadat obyčejné a nezajímavé. Zachycuji prchavé okamžiky plné emocí a jedinečné situace, kterých si možná ani nevšimnete. Všímám si svého okolí a uchovávám sdělení i vibrace. O některé ze svých fotografií se chci podělit a proto jsou v mé nabídce a čekají na svého majitele. Většinu svých autorských prací nenabízím více, než jednou. Nepoužívám vodoznak ani grafické logo - fotku si "označím" vlastnoručním podpisem na místě, kde nebude překážet :) 

Pokud se Vám nějaká fotografie bude líbit, ale nebude se Vám pozdávat povrch, nebo velikost, neváhejte mi napsat Vaši představu. Pokud to bude možné, vyhovím Vašemu přání - fotografie jdou většinou do minilabu až po objednávce, aby byli jaksepatří čerstvé, takže většinou si s parametry jde do značné míry pohrát k Vaší spokojenosti. Mým cílem je Vaše naprostá spokojenost a proto dávám přednost individuální domluvě. Platí to i pro způsob předání či dopravu. Není problém si dílo prohlédnout před platbou.

Těším se na spolupráci!

Banner

 

Každá fotografie je autorským dílem. Nezapomínejte že se jedná o součást mého duševního vlastnictví a nedopouštějte se porušování autorského zákona. V případě, že byste měli zájem o nějaké z děl v čistě elektronické podobě mi prosím Vaše přání napište, pokusím se Vám jej splnit, nebo nabídnout alternativu. Děkuji!

 

Způsob dopravy
Dle domluvy
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Verkulent

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--