Domů Profil prodejce vermona
  • Prodejce od r. 2011
  • Bělá pod Bezdězem, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (15) 100%
Nadšenci: 8
Aktivita: -
Registrace: 5.9.2011
Město: Bělá pod Bezdězem
Stát: ČR

vermona

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vermona vzniklo spojením jmen Veronika a Monika, jsme sestry z Bělé pod Bezdězem, nějakou dobu jsme si brigádně přivydělávaly ketlováním šperků pro jednu nejmenovanou firmu. Ketlování nás natolik chytlo, že jsme si samy začaly shánět komponenty, vymýšlet vzory a tvořit vlastní šperky, zejména náušnice.

Veronika si s uměním pohrávala už odmala, její záliba vyvrcholila odmaturováním z předmětu Estetické výtvarné výchovy na gymnáziu. Od té doby se ale ubrala jiným směrem a umění se věnuje jako svému koníčku. Kreslí, maluje - třeba i na látku, baví ji rovněž savování a pohrává si i s dalšími technikami. Nejvíce se však věnuje ketlování.

Monika je velmi zdatná v práci s korálky, její kreativita je nekonečná, pokud zasedne ke korálkům a komponentům, je schopná vymyslet a vytvořit během krátké doby mnoho různých variací, od ketlování se přesouvá také k dalším technikám výroby šperků.

Způsob dopravy
Zboží zasíláme Českou poštou, nejčastěji doporučeně, podle charakteru zboží může být zvolen jiný způsob, ten je poté uveden přímo v popisku daného zboží.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od vermona

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--