Domů Profil prodejce Veronika K
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Roudnice nad Labem, ČR
  • 12 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (8) 100%
Nadšenci: 58
Aktivita: aktivní
Prodáno: 12
Registrace: 4.10.2011
Město: Roudnice nad Labem
Stát: ČR

Veronika K

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.
Curriculum vitae

Narodila jsem se na jaře roku 1975 v malé vesnici v domě se zahradou, ze které je krásný výhled na horu Říp.

Po gymnáziu jsem vystudovala Výtvarnou školu Václava Hollara, kde jsem se mohla věnovat tomu, co mě od malička bavilo. Malování a vytváření. Jsem profesionální máma a výtvarnou činnost provozuji pro svou potěchu a pro radost mých příznivců.

 

Příležitostně ilustruji dětské knížky. Na svém kontě mám leporela pro nejmenší a několik knížek pro malé čtenáře. Maluju převážně miniatury. Maluju na kameny, kamínky i na papír. Maluju skutečnost, ale když se mi na ní něco nelíbí, tak si to uklidím a zařídím podle svého. Snažím se, aby každý můj obrázek v sobě měl svůj příběh. Nemůžu nemalovat Říp – v létě, v zimě, s vesničkou nebo bez, protože v tomto kraji, odkud pocházím, je to skoro povinnost. Ovládám techniku drátování i práci s cínem. Obě tyto techniky kombinuji s malbou.

 
Věnuji se též ručnímu šití a vyrábění hraček a hravých předmětů pro děti pod značkou „Pomotaná Nitka". Všechny tyto výrobky jsou ušity výhradně rukou, jehlou a černou silnou nití z filcu (neboli plsti), což je měkký příjemný materiál ideální pro dětské ručky. Hraním s těmito výrobky si dítě nenásilnou formou rozvíjí jemnou motoriku.

Ráda výrobky uzpůsobím Vašemu přání, zhotovím na zakázku v jiných velikostech, či barvách. Vyrobím pro vás šperk s kamínkem, který jste si sebrali na vašem oblíbeném místě, či se střípkem z vašeho rozbitého zamilovaného hrnečku.

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Veronika K

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--