Profil uživatele
veronika.opavska
Prodávající
Ostrava
Registrace: 29.4.2013

 

Ahoj,

Jmenuji se Veronika Opavská a zabývám se výrobou stříbrných šperků, kterými se můžete nazdobit v jakoukoliv příležitost. Také jsem vedena na puncovním úřadě, tudíž vyrobené šperky doplňuje moje puncovní označení VIO, ale také úřední potvrzovací puncovní značka, že se jedná o drahý kov. Kromě šperků intenzivně maluji a možná právě proto se ve svém volném čase zajímám, jak šperk a malbu spojit v jedno. Jak říkám, náš svět skýtá nekonečně mnoho možností. Podívejte se, na můj profil, je tam mnoho k vidění. Nejenom volného umění, ale i umění, které si můžete obléct a vyjít s ním ven.

Co je autorský šperk? Určitě, jste se s tímto pojmem už setkali. Především je to šperk, který kromě své zdobné funkce  má v sobě i zprávu, myšlenku.  Je jako kniha s příběhem. 

Můžete s ním vyjádřit touhu, lásku nebo také napovědět svůj charakter.

Do šperku se také dá schovat tajemství. Například v podobě stínohry. Kde podobiznu milované osoby schováváte, ale po nasvícení špeku světlem své láskyplné tajemství odkrýváte. Záleží jenom na Vás :)

Zamilovaný příběh mají také snubní prsteny, které navrhuji nejenom na míru prstu J

 

 

 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím