Domů Profil prodejce Veronika Vašková
Veronika Vašková
  • aktivní prodejce od r. 2020
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Staré Město, ČR
  • 242 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (26) 100%
Nadšenci: 72
Aktivita: aktivní
Prodáno: 242
Registrace: 8.4.2020
Město: Staré Město
Stát: ČR

Veronika Vašková

/ Prodávající
Novinky
1003845
13.4.2022 Dobrý den :-) s menší pauzičkou jsem opět tady! Můžete se těšit na nové sójové vonné svíčky a náušnice z bižuterního kovu. 1.5. budeme v Praze na Veggie Náplavce. Najdete nás jako Azyl Štětinka. Moje výrobky jsou již tvořeny čistě pro dobročinné účely tohoto spolku pro zvířata.

Jmenuji se Veronika Vašková. Ilustruji, šiju a tvořím v podhůří Beskyd.

V roce 2020 jsem si založila na Fléru profil jako prodejce. Mohli jste si u mne zakoupit výrobky a najít mne pod přezdívkou fruitbat.

Od roku 2022 vystupuji pod svým jménem. Tvoření v ekologickém duchu se věnuji stále, jenom se celá myšlenka posouvá výše. Společnými silami jsem založila neziskovou organizaci Azyl Štětinka. Podílím se dobrovolně a bez profitu na azylu pro prasátka v nouzi.

Prase Finance z veškerého zakoupeného zboží na mém profilu putují pro Štětinku. Prase

 

Houba co nebude moc jedláVětevVosa UKÁZKA TVORBY SlepiceVětevMěsíc

Má láska ke kresbě vyústila k rozhodnutí vytvořit vlastní potisky na textil. Ve spolupráci s Pražskou tiskárnou vznikla trička, která mají GOTS certifikaci - nejpřísnější mezinárodní glejt, který zaručuje BIO kvalitu a zpracování organické bavlny (od pěstování bez chemikálií až po samotné zpracování). Dále je to etický kodex, který zaručuje svobodu zaměstnanců a čisté pracoviště, zákaz dětské práce a fyzické zneužívání švadlen. Motivy triček jsou ovlivněné ekologií, mytologií, pohanstvím a láskou ke zvířatům.
 

Podívejte se i na háčkované hračky od mé sestry Mitsu. Jestli se vám líbí její tvorba, lze po domluvě nakombinovat její zboží s mým - zaplatíte jenom jedno poštovné. Poštovné se bude odvíjet od velikosti celkového balíku.

 Vaše objednávky balím ekologicky. Naše milá země Více povídání zde.

Protože chodím do ''normální'' práce, musela jsem navýšit čekací dobu u šití/odesílání objednávek. Děkuji za pochopení.Svítíčko sluní

Eco-friendly odesílání balíčků

Přemýšlela jsem, jak co nejšetrněji balit vaše objednávky. Kupovat nové krabice mi přišlo jako zbytečné, protože to je jen obalový materiál, který je určen jen pro převoz zboží a který končí následně v koši. Tímto jsem vyřešila snížení nákladu za obalový materiál pro zákazníky a povýšila eko myšlenku. Nakoupila jsem jen to nejpotřebnější.

Rozhodla jsem se sbírat již použité krabice, do kterých balím zboží. Krabice chodím lovit různě po obchodech. Oslovila jsem i své okolí, takže vám může dojít i použitá krabice  (bez jakéhokoliv loga od jiných firem) nebo potištěná (daný výrobek jsem si ani koupit nemusela, šlo jen o náhodně ulovený kus krabice). Na každou upcyklovanou - recyklovanou krabici dávám razítko se značením – Jsem recyklovaná krabice! Můžete ji znovu použít, nebo ji vhodit do popelnice na papíry. Pro rozměrově malé objednávky jsem zvolila kupované papírové obálky.

 

Výplň krabic

Krabicožrout žere jenom papírovou výplň!

Výplň do krabic si vyrábím sama. Stříhám, mačkám kusy papíru (staré časopisy, noviny a letáky).  Přijde mi zbytečnost nakupovat nové papírové výplně, které si mohu vyrobit sama. Nekupuji žádné plastové výplně. Krabici přelepuji papírovou lepenkou, takže veškerý obalový materiál patří do modré popelnice.

 

Způsob dopravy
A) ZÁSILKOVNA = Balíček bude doručený na výdejní místo které jste vybrali. Cena 69 Kč. B) ZÁSILKOVNA - NA ADRESU = Balíček bude doručený na vaši adresu bydliště (můžete si jej zaslat i na adresu firmy). Cena 99 Kč. C) OSOBNÍ ODBĚR = Převzetí balíčku po předchozí domluvě ve Starém Městě u F-M. // A) Slovensko ZÁSILKOVNA 85 Kč. B) Slovensko ZÁSLKOVNA DORUČENÍ NA ADRESU 159 Kč.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Veronika Vašková

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--