Profil uživatele
Veronika Vysloužilová
Prodávající
Praha 10
Registrace: 24.3.2012

 

 Vítejte na mém profilu.

Mé jméno je Veronika Vysloužilová a jsem studentkou teorie dějin umění a absolventkou uměleckoprůmyslové školy v Jablonci nad Nisou, kde jsem vystudovala obor tvorby šperku.

Od časově náročného a mnohdy vyčerpávajícího teoretického studia dějin umění často utíkám ke svému prapůvodnímu šperkařskému oboru, který je pro mne nejen relaxem, ale především také možností seberealizace.

V mých současných špercích hraje důležitou roli geometrie, jednoduchost, hra s tvarem či kontrasty, k čemuž se váže i má obliba černé a bílé barvy. Vyrábím šperky jak ke každodennímu nošení, které jsou standardních rozměrů, tak šperky monumentálnější a výraznější, které jsou vhodné spíše pro zvláštní příležitosti, kdy jejich hlavní funkcí je upoutat na sebe pozornost. Zvláště tvorbu takovýchto šperků mám v oblibě, protože u nich mohu plně rozvíjet své tvůrčí nápady. Materiály, se kterými ráda pracuji, jsou různé plasty, kovy, dřeva apod.

Na závěr bych chtěla dodat, aby se ženy nebály nosit šperky větších rozměrů, protože právě takovéto šperky jsou výrazným a krásným doplňkem, který ještě více zdůrazní a podtrhne osobitost každé z nás.

Po domluvě možný osobní odběr v Praze. V takovém případě neúčtuji poštovné. Platbu za výrobky ovšem přijímám výhradně předem na bankovní účet. 

-----------------------------------------------------------------------------------------

Pokud byste u mne rádi zakoupili zboží, které je již vyprodané nebo máte specifické požadavky ohledně jeho barevnosti či použitých materiálů, neváhejte mne kontaktovat. Pokud to bude v mých silách, ráda Vám vyhovím a vyrobím pro Vás zboží na míru.

 

 

* Nová kolekce dřevěných náhrdelníků *

image

 

 

Příprava šperků k expedici

------------------------------------------------------------------------------------------------

Způsob dopravy

 • Šperky jsou baleny do pevných dárkových krabiček a vkládány do obálek s bublinkovou folií.
 • Zboží posílám prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku nebo balíček.
 • Po domluvě možný osobní odběr v Praze. V takovém případě neúčtuji poštovné. Platbu za výrobky ovšem přijímám výhradně předem na bankovní účet. 

Poštovné

 • Cena poštovného se liší v závislosti na velikosti balíčku
 • U menších balíčků je cena poštovného 60 Kč
 • U větších balíčků (především u rozměrnějších náhrdelníků) přibližně 70 Kč
 • Cena poštovného do zahraničí se pohybuje od 100 - 130 Kč
 • Při větším množství objednávek hradíte jedno poštovné.

Dodací lhůta

 • Po přijetí platby na účet zboží odesílám nejpozději do třech pracovních dnů
 • Fakturu k balíčku přikládám na žádost zákazníka, jinak je zákazníkovi umožněno si fakturu kdykoli dodatečně vytisknout.

Reklamace

 • Zákazník má právo zboží vrátit bez udání důvodů do 14 dnů od jeho přijetí. V takovém případě však cenu za poštovné hradí kupující.
 • Při obdržení poškozeného zboží má zákazník právo jej reklamovat u České pošty nejlépe do dvou pracovních dnů od jeho převzetí.
 • Pokud nebudete se zbožím spokojeni z jakýchkoliv jiných důvodů, pak mne neváhejte kontaktovat prostřednictvím fler pošty, kde se společně k Vaší spokojenosti pokusíme problém vyřešit.
Způsob dopravy
Šperky jsou baleny do pevných dárkových krabiček a vkládány do obálek s bublinkovou folií. Zboží posílám prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku nebo balíček. Po domluvě možnost osobního odběru v Praze. V takovém případě nakupující nehradí poštovné. Platbu ovšem přijímám výhradně předem na bankovní účet.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
766284
23.11.2018 Vážení zákazníci, byla jsem nucena prodloužit dodací lhůty. Pokud si přejete šperky dodat do Vánoc, tak jejich objednávání raději nenechávejte na poslední chvíli. Děkuji za pochopení. :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.