Domů Profil prodejce Veronika Vysloužilová
 • aktivní prodejce od r. 2012
  Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
 • Dvůr Králové nad Labem, ČR
 • 146 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (30) 100%
Nadšenci: 303
Aktivita: aktivní
Prodáno: 146
Registrace: 24.3.2012
Město: Dvůr Králové nad Labem
Stát: ČR

Veronika Vysloužilová

/ Prodávající
Novinky
927963
24.1.2021 Vážení zákazníci a sledující,
naskladnila jsem pro Vás některé typy dřevěných náušnic, o které byl v posledním měsíci velký zájem. :) Pokud jste tedy nestihli Vaše favority zakoupit, tak nyní máte možnost. :) Jsou to už opravdu poslední kousky tohoto designu, tak si pospěšte. :)

 

 Vítejte na mém profilu.

Autorská značka Veronika Vysloužilová vznikla v roce 2016 při studiu teorie dějin umění na pražské VŠUP jako únik od mnohdy vyčerpávajícího studia zpět k prapůvodnímu šperkařskému oboru studovaného v Jablonci nad Nisou. Výroba šperků mi dala možnost seberealizace, je to má vášeň a závislost v jednom, bez níž si svůj život asi už nedovedu představit. :)

V mých špercích hraje důležitou roli geometrie, jednoduchost, hra s tvarem či kontrasty. Vyrábím šperky jak ke každodennímu nošení, tak šperky monumentálnější a výraznější, které mají upoutat pozornost a zároveň podtrhnout osobnost a charisma jejich nositele.

V mé aktuální nabídce nalaznete převážně výrobky ze dřeva a nově také výrobky z drahých kovů.

Na závěr bych chtěla povzbudit všechny ženy, aby se nebály nosit šperky větších rozměrů, protože právě takovéto šperky jsou výrazným a krásným doplňkem, který ještě více zdůrazní a podtrhne osobitost každé z nás.

Po domluvě možný osobní odběr v Praze. V takovém případě neúčtuji poštovné. Platbu za výrobky ovšem přijímám výhradně předem na bankovní účet. 

-----------------------------------------------------------------------------------------

Pokud byste u mne rádi zakoupili zboží, které je již vyprodané nebo máte specifické požadavky ohledně jeho barevnosti či použitých materiálů, neváhejte mne kontaktovat. Pokud to bude v mých silách, ráda Vám vyhovím a vyrobím pro Vás zboží na míru.

 

 image

image

 

Příprava šperků k expedici

-----------------------------------------------------------------------------------------

Pro práci s drahými kovy jsem registrovaná na puncovním úřadě.

Veškeré mnou vyrobené šperky jsou řádně označeny dle puncovního zákona. U šperků o hmotnosti do 3 g ryzostním číslem a mou výrobní značkou, u šperků nad 3 g také státním puncem.

Má výrobní značka:

Přehled puncovních značek:

Způsob dopravy

 • Šperky jsou baleny do pevných dárkových krabiček a vkládány do obálek s bublinkovou folií.
 • Zboží posílám prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku nebo balíček.
 • Po domluvě možný osobní odběr v Praze. V takovém případě neúčtuji poštovné. Platbu za výrobky ovšem přijímám výhradně předem na bankovní účet. 

Poštovné

 • Cena poštovného se liší v závislosti na velikosti balíčku
 • U menších balíčků je cena poštovného 60 Kč
 • U větších balíčků (především u rozměrnějších náhrdelníků) přibližně 70 Kč
 • Cena poštovného do zahraničí se pohybuje od 100 - 130 Kč
 • Při větším množství objednávek hradíte jedno poštovné.

Dodací lhůta

 • Po přijetí platby na účet zboží odesílám nejpozději do třech pracovních dnů
 • Fakturu k balíčku přikládám na žádost zákazníka, jinak je zákazníkovi umožněno si fakturu kdykoli dodatečně vytisknout.

Reklamace

 • Zákazník má právo zboží vrátit bez udání důvodů do 14 dnů od jeho přijetí. V takovém případě však cenu za poštovné hradí kupující.
 • Při obdržení poškozeného zboží má zákazník právo jej reklamovat u České pošty nejlépe do dvou pracovních dnů od jeho převzetí.
 • Pokud nebudete se zbožím spokojeni z jakýchkoliv jiných důvodů, pak mne neváhejte kontaktovat prostřednictvím fler pošty, kde se společně k Vaší spokojenosti pokusíme problém vyřešit.
 
Způsob dopravy
Šperky jsou baleny do pevných dárkových krabiček a vkládány do obálek s bublinkovou folií. Zboží posílám prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku nebo balíček. Po domluvě možnost osobního odběru v Praze. V takovém případě nakupující nehradí poštovné. Platbu ovšem přijímám výhradně předem na bankovní účet.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Veronika Vysloužilová

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--