Profil uživatele
VeronikaH
Prodávající
Praha 6
Registrace: 27.9.2009

 

 

Vystudovala jsem Vysokou školu Uměleckoprůmyslovou, ateliér Kov a šperk. Už za studií mě nejvíce zaujal smalt, jehož různé techniky jsem si pak měla možnost osvojit na stáži ve Finsku a následně je plně rozvinout po dokončení studií, kdy jsem se rozhodla zakoupit si vlastní smaltovací pec. Pracuji s tzv. pravými smalty, které se vypalují při teplotě 750 – 900 stupňů Celsia. Jelikož jsem původně jako střední školu studovala školu grafickou a většinu prací s nimiž jsem se hlásila na Umprum byly malby, všichni mi začali doporučovat smalt jako vhodné pole k vyžití. To se nakonec ukázalo být pravdou, ačkoli nejen díky možnosti využití barvy ve šperku, ale i širokému prostoru pro experiment. Samotný proces vypalování smaltu je velice vzrušující, neboť často vůbec nevěříte svým očím, co vám to z pícky vylezlo! (Většinou tedy v dobrém slova smyslu:-D). Troufla bych si prohlásit, že tento proces může způsobovat závislost.

 

Zároveň s výrobou vlastních šperků se od ukončení studia soustavně věnuji výuce kurzů šperku, které zde také budu prezentovat.

 

Způsob dopravy
česká pošta,bublinková fólie, po Praze možnost osobního předání
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
762920
11.11.2018 Další kurz tvorby z plexiskla - https://www.fler.cz/zbozi... - prijdte!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím